Binbaşı
19 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 79 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba . Emeklerimle birlikte otomatik chevrolet cruze araba aldım. Daha once trafikte 2 kere falan manuel arac kullandım. Uzun yoldada kullandım.

Babamla dün trafiğe çıktım velhasıl gram zevk alamadım. Araba çok büyük öncelikle sırf konforu için aldım araçta sıkıntı yok ama dün mesela babam çok müdahale etti çok surat astı. Dikkat et çarpacan aynayı kıracan bekleme hemen geç biraz gaza bas diye diye yeminle korku filmi izler gibi araba kullandım çok mutsuzum şuan. Süresim dahi gelmiyor.

Tavsiyeleriniz neler? Konyadayım ben ve konya trafiği ankara istanbula benzemez buralar hint trafiği gibi. Önce bir hocadan otomatik arac dersi almalımıyım? Kaç gün almalıyım. Yoksa hocayla direk kendi aracımlamı alayım? Aracımı full kaskoda yaptırdım. Tavsiyenizi beklıyorum. Arabaya binince kalbim gümlüyor.
Cruze var aklımda alternatif neler önerirsiniz?
Arkadaslar DH olarak kalabalıgız . Taktik şu:

Herkes sarı siteye rasgele arac ilanı koyacak . Örnek veriyorum . Accent blue geçen sene otomatik 55 60 bin tl idi şimdi 110 bin tl. Biz bu araca 60 yazacaz .

Herkes bitane ilan açsa resim koysa ve o ilan aylarca dursa belki katkımız olur. Ama bunu gercekten gruplasarak yapacaz. Baska bir fikir gelmiyor aklıma
Konyada arac alacagımda expertiz tavsiyesi istiyorum airbag kontrolllernı yapan
Merhaba arkadaslar bütçem 60 bin. Öncelikle acemi şöförüm trafiğe manuelle 2 defa cıkmısımdır . Eşimde yeni ehliyet alacak. Bu iki aractan birini almaya karar verdim.

Gel gelelim cruze nekadar öne cıksada büyüklüğü beni tedirgin ediyor. Onun bir küçüğü aveo yeni kasalar ise daha biraz dar küçük .

Biri C Biri B segmentte. Fiyatlar ise arasında en cok 5 bin lira var. Yani başabaş. Gözüm aveonun narin oluşundan dolayı ıssırıyor.

Tavsiyeniz nedir? Lütfen yardımcı olun
Aklımdakiler

Cruze , aveo, i20

Bu 3 ü arasında en arızasızı sorunsuzu hangisidir? Veya farklı tavsiyeniz varsa bilmek isterim
sinirlenmemek elde değil. accent blue yaa . Bu fiyata dolu elentra var adamlar kafayı yemiş accent blue ya 110 istiyor. Arkadaslar bunlar cidden satacagını falanmı dusunuyor? hangi aklı başında alır bu aracı? bu fiyata? Üstelik öyle 10 binde değil 80 90 binde km ler .

Arkadaslar airbag açılmamıs bir hyundai accent blue 1.5 otomatik 78 binde arac var ağır hasarlı. 60 bine bırakırım dedi arkadas.

Şimdi bu aracı aldıgımda tekrar kasko yaptırabilirmiyim? ayrıca fiyat nasıl sizce alınır mı?
Merhaba piyasa malum şuan saçma . 50-60 bin tl ye ağır hasarlı saçma fiyatlar var ama bu bütçeye en uygun cruze çarpıyor gözüme.

şahsen 55-60 a 2011 temiz cruze 130 binlerde bulunabiliyor. Tek sorun lpg uyumsuzlugu. Yani lpg de çok uyumlu değilmiş .

Konforu airbag güvenlikleri aynı segmentte 90 bin tl isteyen araçlar varken cruze tip ve konfor olarak gözüme hitap ediyor.

Ha bu aracla eşim ve ben ilk defa trafiğe çıkacaz. O yuzden ağır bir araç.

Cruze otomatik sahibi olanların fikirlerini merak ediyorum veya deneyim sahibi olanların...
Bir sorum olacak varmı zabıta işçisi aranızda?
Hakkında
Forum İmzası:
ben
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.013
İkinci El Bölümü Mesajları: 158
Konularının görüntülenme sayısı: 22.991 (Bu ay: 817)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.009 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.