Yüzbaşı
15 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Öncelikle herkes e merhaba arkadaslar sahibinden.com üzerinden ekran kartı mı satıyorum bugün bir alıcı beni arayarak ürünün kutu görselli fatura ve garanti kagıdının resimlerini istedi vede gerekli olan furmark ve gpu z testlerinin oldugu görüntüleri istedi bende tarafına gerekli istediklerini yolladım şans eseri sahibinden üzerinden tekrardan sattıgım ekran kartının ilanlarına baktım ve ne göreyim yolladıgım resimleri alıp farklı bir kişi ve üyelik ile daha ucuz a ilan koymus anında aradım hakaretler küfürler vs vs havada saydırıyor bana sahibinden üzerinden ilanı sikayet edip üyeligini sildirdim gerekli konusmaların oldugu whatsapp yazısmaları istenilen görüntüler vs de oldugu telefon numarasını güzel bir şekilde cimer üzerinden sikayette bulundum ki benim ismim fotograflarım kullanılarak bir cok insanı magdur edebilir bu konuda uzman olan arkadaslar varsa ne yapmam gerektigini yada neyi eksik yaptıgım daha üstüne ne ekleyebilirim gibisinden fikir verebilirse cok sevinirim gercekten aşırı derecede sinir oldum bu durum a saygılar diliyorum.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 682
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 520 (Bu ay: 207)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.465 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.