N

Teğmen
15 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2 yıldır kullandığım pratik araç yıkama yöntemini sizinle paylaşmak istedim. Yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen yazın. Çoğu kişi çizilir diyecek ama şaka gibi çizmiyor , sebebi dönen parçada özel bir silikon kullanıyor olması.

İzlediğiniz videoda ki yıkama paketi 9 tl
Merhaba arkadaşlar philips ambilight kullanıcı deneyimleri adı altında burada paylaşımda bulunmak istedim. Komşularımın bile imrenerek izlediği tv , philips ambilight tv :))

https://www.youtube.com/watch?v=ciSxGOZCi-Q

https://www.youtube.com/watch?v=L9i-kNCF5fY

https://www.youtube.com/watch?v=iGWjbuJBqAg

https://www.youtube.com/watch?v=4Ko2guOJHUo

deneyimlerini paylaşmak isteyen herkes bu konu altında paylaşımda bulunabilir.
arkadaşllar daha yeni aldım telefonu galaxy ace 5830i kameradan kayıt yaptıktan sonra izlerken sesler hızlandırılmış gibi bozuk bir şekilde çıkıyor.pc den normal bi video attıgımda onu izlerken bi problem olmuyor. bikac forumda araştırdım 5830i kullanan cogu kişide bu problem var.arkadaşlar bu sorunu çözebilen varmı garantiyemi götursem en kısa zamanda yardımcı olursanız sevınırım.
Sistemimde amd phnom X4 965be 1gb 4850 256bit ekran kartı bulunmaktadır. Kingston hyperx 1066 mhz ram kullanmaktayım. Özellikle merak ettiğim konu yazdığı gibi bu ram 1066 mhzde bi sorun çıkarırmı herhangi hata verirmi merak ediyorum. anakart otomatık olarak 800mhz de kullanıyor. bu şekilde kullanmasının nedenı nedır. madem 1066 mhz lik bi ram bunu el ile 1066 mhze yani kendı çalışma frekansına almışmı oluyorum yoksa overclok yaparak rama zararmı vermış oluyorum çok merak edıyorum.İlgili arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Sistemimde amd phnom X4 965be 1gb 4850 256bit ekran kartı bulunmaktadır. Kingston hyperx 1066 mhz ram kullanmaktayım. Özellikle merak ettiğim konu yazdığı gibi bu ram 1066 mhzde bi sorun çıkarırmı herhangi hata verirmi merak ediyorum. anakart otomatık olarak 800mhz de kullanıyor. bu şekilde kullanmasının nedenı nedır. madem 1066 mhz lik bi ram bunu el ile 1066 mhze yani kendı çalışma frekansına almışmı oluyorum yoksa overclok yaparak rama zararmı vermış oluyorum çok merak edıyorum.İlgili arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Öncelikle kolay gelsin arkadaşlar.
Win7 64 kulanıcısıyım makinemde 4gb ram var makinemi yeni aldım oyun kurarken ve sonrasında 3.8 gb ram kulanıyor makinem fakat,
kurduktan sonrada bu rami hala kulanıyor yani 3.8 gb ,
ayni sitem arkadaşımda var onda böyle bir sorun yok , görev yöneticisinden baktım o miktarda bir hizmet kullanmıyor yani göremiyorum.
lütfen yardım edin ne yapmalıyım acil yardım. ilginizden dolayı teşekkrler arkadaşlar.
Öncelikle kolay gelsin.
Pc açılışında ana kartı tanıtan resmin üzeründe cizgiler var daha sonra masa üstünü açmaya geldiğinde siyah ekran çıkıyor ardından ctr alt del yaparsam mavi ekranla karşılaşıyorum ve reset atıyor , format atım yine aynı şey hatta win 7 kuruluydu tekrardan win 7 kuruyordum ki video denetleme kısmına gelince orda bir kaç simgeyi göstermedi simgeler karımcalanır gibi oldu ve daha sonra ekrana görüntü gelmeyince kuramadım , sorun ne olabilir , şimdiden teşekkürler

(güvenli mod ta normal açılıyor)
Öncelikle kolay gelsin.
Pc açılışında ana kartı tanıtan resmin üzeründe cizgiler var daha sonra masa üstünü açmaya geldiğinde siyah ekran çıkıyor ardından ctr alt del yaparsam mavi ekranla karşılaşıyorum ve reset atıyor , format atım yine aynı şey hatta win 7 kuruluydu tekrardan win 7 kuruyordum ki video denetleme kısmına gelince orda bir kaç simgeyi göstermedi simgeler karımcalanır gibi oldu ve daha sonra ekrana görüntü gelmeyince kuramadım , sorun ne olabilir , şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 167
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 11.749 (Bu ay: 192)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.