Binbaşı
13 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 133 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Mudo online da Lava lar indirimli.

https://www.mudo.com.tr/lava-yuvarlak-izgara-tava-kirmizi-30cm-renksiz/

3 kat emaye , dısı 2 kat boyalı . Sadece online alımda. Magazada 186 tl. Lava nın Mudo için özel üretimi.

her evde kaliteli döküm tava olmalı. Diger ucuz modeller tek kat emaye kaplı, temiZleme zor oluyor.

ABD başkanlık seçimleri 3 Kasım’da yapılacak.Başkan Donald Trump ve rakibi Demokrat Parti’den Joe Biden ABD başkanlık ve kongre seçimlerinde karşı karşıya geliyor. Milyonlarca Amerikalı ülkeyi dört yıl yönetecek başkan için oy kullanırken dünyanın gözü de seçim sonuçlarında olacak.

Ülkemiz nasıl etkilenecek, ekonomik ve siyasal sonucları neler olacak?

seçimin neden salı günü yapıldığı ile ilgili merakı olanlar için :

1. Pazar günü kilise törenleri nedeniyle yapmak istemiyorlar. 2. Yollar kötü olduğu için pazartesi işçilerin evlerine dönsünler diye 3. Hasat Ekim ayında bitiyor. Bu nedenle Kasım ayının ilk salı günü yapılmasına karar veriliyor. (kaynak :twitter )

Sıfır arac fiyatları ve paylaşımları konusu , sürekli amacından cıkarak , konuyu süreklitartışma ortamına sürüklüyor.

Görüş ve fikirlerimiz burada tartışalım. Diğer forumda amacına hizmet edecek şekilde fiyat paylaşımı için devam etsin .

herkese iyi forumlar...

lütfen tartışmalarda seviyeye dikkat...

Bugün eteblig den bir tebligat aldım. Buna göre 23 Mayıs 2020 tarihinde , tarafıma bir uyarı , kimlik sorgulaması yada uyarı yapılmadan , 9426 1593 SAYILI UMUMİ HIFZISSIHHA KANUNUNA GÖRE VERİLEN İDARİ PARA CEZASI gönderildi. (3150 TL ) . Etebligat bugün yapılmasına rağmen , cezayı ödemediğim için geçikme faiziyle ödeyeceğim konusunda bir not var.

23 Mayıs ramazan bayramının ilk günü ve o hafta blok sokağa çıkma yasağı vardı. Ve bu dönemde evden dışarı çıkmadım.

İşin ilginci bu cezayı yemem için, bir görevlinin bana bu cezayı kesmesi gerekli. İtiraz , Sulh ve Ceza mahkemesi aracılığı ile yapılıyormuş.

Öncelikle ilce emniyete gidip, ceza makbuzunu talep ettim. Yarın bulacaklar , bakalım ne çıkacak.

Benzer durum yaşayan oldu mu ?

Sulh ve ceza mahkemesi için dilekçe konusunda yardımcı olabilecek avukat arkadaşlar var mı ?

Merhabalar, 7 yıllık 55pus7809 da dikey 1-2 mm kalınlıgında siyah bir cizgi cıktı. Servis yaklasık 1500 tl gibi bir rakam talep ediyor ama , sonrası içim bir garanti yok. Pus7304 ler Türkiye montaj ,yeni modeli ise 7085. Hem ekran hemde üst seri istediğimden 65pus8505 düşünüyorum,9500 tl . Fikirlerimiz varsa paylaşmanızı rica ederim. Philips istememim sebebi amblight :)
https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/eisenn-x-ct-20-v-4-ah-hd-li-on-akulu-vidalama-matkap-362314576

İhtiyacı olanlar alabilir.

Cihazı satın alanlar varsa yorumlarını beklerim.
Arkadaşlar , Danısmalık yaptıgım şirkete 300-350 tane yeni W10 lisanlı makine alma planımız var. Bu konuda yönlendirebileceğiniz ciddi firmalar var ise , yönlendirmelerinizi bekliyorum. MArka tercihimiz yok. W10 a geciş sebebiyle , lisans alacagımıza , cihazları değiştirmek istiyoruz.
2018 Clio 1.5 DCİ joy aracım var. Genel olarak çok memnunum . Ancak iç mekandaki eşya koyma gözlerinde kullanılan sert plastikten dolayı , ev anahtarı , metal gözlük gibi şeyler koyduğumda, bunları ileri geri , sağa sola oynamasından dolayı ses çıkıyor. Acaba buralar için hazır satılan bir şeyler var mı ? İzolasyon süngerlerinin bu gözlere göre hazır kesilmiş mesela ? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

PS. Lütfen Clio ile ilgili garip garip yorumlarda bulunmayın , Sorumun yanıtına çözümü olan varsa sevinirim.

Teşekkürler
Arkadaşlar 2018 Clio 4 1.5 dci joy arac aracım icin , deneyimiz olan kısa far ampülü H7 önerileriniz var mı ?

Beklentim : aracın standart elektrik sistemini bozmadan, karsıdan gelen aracı rahatsız etmeden , standart ampule göre daha yogun ışık veren dolayısıyla daha iyi aydınlatan bir ampul arayısım var. 2014 yılında Focus da denemiştim ama cok kısa sürede patlıyordu.

Deneyimlerinizi ve önerileriniz bekliyorum.

Teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
notebook
Mobil cihaz
apple
Operatör
turkcell
TV
Philips
Klima
Klima
Ses Sistemi
Bose
Tablet
Ipad
Fotoğraf Ekipmanları
pentax
Fotoğraf Ekipmanları
canon
Formula 1
Ferrari
Formula 1
Ferrari
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.864
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 221.345 (Bu ay: 1.119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.246 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.