Çavuş
10 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 101 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yeni sistem toplayacağım tek eksiğim Anakart ve işlemci kaldı
Ekran kartım Gtx1660 ti

Önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar yeni binaya taşındım ve alt yapı yok ama alt katta 4 kat aşağıda restorant var şifresini aldım balkonumdan bir çubuk çekiyor telefon ile bu interneti masaüstünde kulanmak için tavsiye edeceğiniz network wifi cihazı lazım sizce nasıl bişi almalıyım
1+1 75 m2 daire için kombi önerisi olan var mı ? Yoğuşmalıya gerek yokmuş tavsiyesi olan var mı ?
İyi aksamlar bugun magbox hd cihaz aldım monitörü tv yapmak için ama cihazı taktıgımda sinyal allamıyorum kabloda konnektör yok o yüzden olabilir mi bina yeni diğer yan binadan tv sesi geliyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar fx 6300 çıkartım yerine 8350 taktım lakin bu işlemci pc acıkken bi anda donuyor pc öyle kalıyor reslemek zorunda kalıyorum bunun sebebi. Nedir

550 w psu 1050 ti gtx ekran kartı 850 evo ssd 500 gb hdd var
arkadaşlar 1000 dolar bütçe var telefon olarak tavsiyeniz nedir ?
arkadaşlar chorme eklentiye vpn ekiyorum fakat açmıyor eklenti üstünde sitelerine tıkladıgımda açmıyor sebebi nedir acaba hiç bir vpn chorme üzerinden çalıştıramadım veya free vpn tavsiyesi olan varmı ?

resimdeki gibi bütün vpn siteleri hemen hemen böyle acılmıyor
arkadaşlar bir aydır ping sorunu yaşıyorum piskolojimi bozdu bıraktığım antideprasanlara başladım tekrar şu saatte ping 250 arıyorum biz birşey yapamıyoruz diyorlar sallıyorlar kafayı yedirecekler adama bi taktik verin nasıl bu işi hallederim yoksa hiç iyi şeyler yapmıcam ?
Arkadaşlar öncelikle aklıma bişeyler geldi bi danışayım istedim size şimdi ekran kartı almayı düşünüyorum diyorum ki parayı almayandaki kuzenime yollasam o kartı alıp bana kargolasa !
öncelikle aklıma takılan sorular;

1:Parayı kuzenime yollarken işlem ücreti minimum hangi yollar var ?
2:Kuzenim yolladğı kargo kaç € patlar bana ?
3:Bu işlem için Gümrük vergisi ödermiyim ?

bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyaçım var
arkadaşlar iyi günler ttnet ultranet kulanıyorum yaşadığım yerde ttnetin dağıtıcı kutusunda fiber var diye biliyorum 1-2 yıl önce bi alt yapı çalışması yaptılar ama sadece ana kutuya geliyor müşteriye verilmiyor galiba fiber haritasından baktığım fiber olmadıgı gözüküyor lakin asıl sorun bu değil malum aksam saatlerinde ping oranı aşırı yüksek gün içindede aynı şekilde geceleri biraz rahat oyun oynayamıyorum 1 sene önce böyle bi sorunum yoktu ttneti aramam rahmen tabi bi çözüm yollu cıkmadı süperonline gecmek istedim onlarda 8 mbit verebiliriz diyorlar konumum gereği bu ping nasıl düşer arkadaşlar
acaba problem sistemle alakalımı ?

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Ses Sistemi
Creative
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 494
İkinci El Bölümü Mesajları: 396
Konularının görüntülenme sayısı: 28.916 (Bu ay: 330)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 50 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.