Y

Teğmen
16 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu bütçeyle olabildiğince büyük yada yeterince büyük ve kaliteli ne marka,model bir tv alabilirim.Evde salonda izlenecek birz genişçe bir salon.Önerileriniz ?
Arkadaşlar kaybolmadı ama eskiden rakamla gösteriyodu şu anda çubukla gösteriyo.Bi yeri mi karıştırırken yaptım anlamadım.Bilen varmı bu durumu ?
Arkadaşlar devamlı yeniliyorum her taktiği denedim olmuyo.Beşiktaşla başlıyorum direk kovuluyorum.Sürekli mağlubiyet.
Arkadaşlar imzadaki sistemde Gta4 açtım dün oyuna başlar başlamaz donmalar oldu.Normal midir diycem ama pek normal görünmüyo.Sizce ?
Var mı? Kullanan varsa marka ve modelini söylermi acaba ?
Win7 ye geçtikten sonra iyice pişman olmaya başladım.Pes 2010 zevkimi elimden aldı joystick.Usb ye takıyorum joystiği Win 7 aygıtı otomatik olarak yukluyo,oyun ayarlarında da çalışır durumda gibi gorunmesine rağmen çalışmıyor.Eski bilgisayarda çalışıyordu hiçbir sorun yoktu bozulmuş olamaz diye düşünüyorum.

Sizce sorun ne ?
Win7 ye geçtikten sonra iyice pişman olmaya başladım.Pes 2010 zevkimi elimden aldı joystick.Usb ye takıyorum joystiği Win 7 aygıtı otomatik olarak yukluyo,oyun ayarlarında da çalışır durumda gibi gorunmesine rağmen çalışmıyor.

Sizce sorun ne ?Cd si de kayıp bulamıyorum kontorland marka eski bi joystick..

Not:Konuyu buraya açmamam gerekiyodu ama harici bileşenlerde kimse yok
Arkadaşlar Win7 yükledim ve elimdeki Tp -Link modemle port açamıyorum bu torrent ile ilgili.Daha önce uğraşan varmı bu işle yardımcı olurmusunuz ? 2 gündür uğraşıyorum yapamadım..
Arkadaşlar Win7 yükledim ve elimdeki Tp -Link modemle port açamıyorum bu torrent ile ilgili.Daha önce uğraşan varmı bu işle yardımcı olurmusunuz ? 2 gündür uğraşıyorum yapamadım..
(2*2) 4gb kingston ddr3 1333 mhz ram aldım galiba 1333 da çalışmıyo.anlayan varmı ?

Hakkında
Forum İmzası:
Amd Phenom2 X4 945 | Gigabyte MA770T-UD3P | 4GB Kingston DDR3 1333MHz | Sapphire HD5770 | 500GB HDD | Thermaltake RS 201 500W ! Samsung DVD-RW
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 163
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 39.933 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.