Teğmen
13 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Reuters'ın üç ayrı kaynağa dayandırdığı habere göre Yapı Kredi'nin İtalya merkezli ortağı Unicredit hisselerini satma ve Türkiye'den çıkma kararı aldı.

Kaynaklara göre banka Türkiye'den çekilme kararının ilk somut adımı olarak Unicredit, Yapı Kredi'deki yüzde 50'lik hisselerini Koç Finansal Hizmetler'e satacak.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Sputnik’in aktardıklarına göre, Unicredit'in Yapı Kredi'den tamamen ayırılmak için görüşmelere birkaç ay önce başladığı belirtildi.

Unicredit ile Koç Holding'in ortak girişimi olan Koç Finansal Hizmetleri, Türkiye'nin en büyük üçüncü bankası olan Yapı Kredi'nin yaklaşık yüzde 82'sini kontrol ediyor.

Odatv.com

https://odatv.com/yapi-kredi-icin-carpici-iddia--23111930.html
Emeklilikte yaşa takılanlarla (EYT) ilgili son durum merak edilirken yeni bir gelişme yaşandı.

NTV yayınında konuşan TOBB ETÜ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Kılıç, EYT konusunda bir formül üretilmesi için harekete geçildiğini duyurdu.

Kılıç şunları söyledi: "Son dönemde bir gelişme oldu. Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Vedat Bilgin'i görevlendirdi. EYT'lerin düşüncelerini alacak, SGK ile görüşecek. Geçenlerde kendisiyle konuştum. 'Bu konuda bir formül üreteceğiz, üzerinde çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızın talimatı var' dedi. Bir parça umutlandım. Somut bir adım atılmış oldu. Umarım karşılıklı görüşmelerle bu iş bir noktaya gelir, çözüme ulaşır. Bu mağduriyetin giderilmesi gerekiyor."

Reis seçim çalışmalarına başladı anlaşılan
https://www.ntv.com.tr/ekonomi/cumhurbaskani-erdogandan-eyt-talimati-eytde-son-durum-ne,YMVpH4jTREqtetQOznQ3vw
arkadaşlar sorunum modemin internete bağlanamaması.sorun öncesi yaşadıklarım ise şöyle;

bir hafta önce sokakta ki kablo kopmuş kazı sırasında. neyse ertesi günü bağlamışlar tekrar.
modem ışıkları yanıyor ama internet yok ve port hatası alıyorum.
aradım mh yi arıza kaydı bıraktım.ertesi günü yapıldı net geldi.bugün sabah bağlantı gene koptu aradım gene temsilci
kurulum falan yaptırdı verdiği kullanıcı adını ve telefona gelen şifreyi girdim ama bağlanamadım nete.temsilcinin söylediği yanlış kullanıcı adı.modem sevisine yönlendirdi beni.orda da zaten çözüm üretilmiyor.

varmı böyle bir sorun yaşayan yada bilgisi olan.yardım lütfen.
Arkadaşlar merhaba.48 FA8200 model tv var kullandığım.medya player da film izlerken ekran formatı sorunu var beni rahatsız eden.
bildiğiniz gibi ekran formatı seçenekleri arasında 16-9,4-3,sinema modu,altyazı modu,tam ekran ve otomatik seçenekleri var.
harici bir cihaz bağladığımda ben bu seçenekleri görüyorum.ancak medya player da film izlediğimde tam ekran ve otomatik seçenekleri çıkmıyor haliyle bazı filmleri alttan ve üstten uzatıyor görüntü oranı bozuluyor.normalde altta ve üstte siyah boşluk olmalı görüntünün normal olması için.ancak tam ekran yaptığı için görüntü uzuyor.
Bu sorunu nasıl aşabilirim varmı çözümü olan teşekkürler...

sözünü ettiğim tv nin kendi medya playeri.
selamlar forum dostları benim sorunum düşen snr değerleri ve kopma sorunu.

evde ki cihaz kalabalığı nedeniyle(yaklaşık 10 adet)çoklu priz kullanmaktayım haliyle modem de bu prize takılı.
benim tespitlerim çoklu prizin snr değerini düşürdüğü yönünde bu yüzdende kopmalar yaşıyorum sürekli.modemi direk prize taktığımda ise snr yükseliyor.hat değerlerim şöyle.
çoklu prizde iken;

direk prize takılı iken;

durum böyle.modemde bir sorun olabilirmi varmı böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar.
teşekkürler..
arkadaşlar herkese merhaba.

elimde 2000 yılında çeyiz amaçlı alınmış fakat hiç açılmamış sharp marka buzdolabı var.kutusunda durmakta.

şimdi bunu ne yapayım...açıp kullanayımmı.çalışırmı acaba bunca zaman sonra

servisi çağırıp onlaramı açtırsam.garantisi olmaz heralde artık.

fikri olan varmı..teşekkürler..
1200k kalitesinde sezonluk paket satılıktır.ayrıca şubat sonuna kadar premium paket izlenebilir.
fiyat 130 tl.
Yargıtay 5. Ceza Dairesi eksik işlem nedeniyle şike dava dosyasını 16. Ağır Ceza Mahkemesi'ne geri gönderdiği için karar en az 3 ay gecikecek.

bu durumda aziz kesin aday olur ve seçilir.daha çok sövüp sayacağız demektir
Türk Telekom Antalya Mardan Palace Otel'de Lokum adını verdiği yeni kampanyasını duyurdu. Lokum kampanyasının Türkiye'de internet kullanımı alışkanlıklarını değiştireceği, internete yeni bir soluk getireceği belirtildi.
Saatlik internete 1 TL'den sahip olmak mümkünken günlük internetin bedeli 2 TL olarak açıklandı. Her iki bağlantıda da internet hızı 1 Mbps olacak...

Kampanyası için Türk Telekom'un şimdiden 110 bin ön talep topladığı belirtiliyor.

Bir ay boyunca her gün Lokum Kampanyası'nda saatlik ya da günlük interneti 1 megabit hızında kullanacak abone için 6 GB kota öngörülüyor. Kotanın dolması halinde ise yalnızca internet hızı düşüyor... Günlük internet alımlarında ilk etapta kullanım gece 03'te sona erecek fakat sonrasında ise bu hizmet tam 24 saat olarak verilecek. Lokum Kampanyası aboneleri için gelecekte ücretsiz Wi-Fi nokları da bir düzenleme yapılacak...

http://www.haber7.com/haber/20120117/Turk-Telekomdan-tadimlik-internet.php

sitesinde bir açıklama göremedim ama neti olmayan için cazip gibi görünüyor.

taahhüt yok sözleşme yok.
Rıdvan Dilmen'in Medyatava'ya yaptığı açıklama şöyle;

"1,5 yıldır yazılarımla görev aldığım Sabah ve Fotomaç gazetelerinden 6 Aralık 2011 tarihi itibariyle ayrılıyorum. Turkuvaz grubu yöneticilerine ve çalışanlarına, bana sayfalarında yer verdikleri için teşekkür ederim. Değerli okurlarımın ve izleyenlerimin NTV, NTV Spor ve Star TV'deki yorumlarımla karşılarında olacağım."
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 433
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 4.316 (Bu ay: 222)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 235 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.