Yüzbaşı
08 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 102 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba herkese. Ekimde düğünüm var şimdiden beyaz eşyaları halledeyim diyorum. Samsung araştırıyorum çoğunlukla ama pek bilgi sahibi değilim. Bütçe önemli değil, çamaşır makinesini kurutmalı olarak istiyorum sadece. Tavsiyesi olan var mı ?
Herkese merhaba. Forum desteğe 2 kere konu açtım açtım, bir kere adminle görüştüm ancak telefon numaramı güncellemek istediğimde "bu telefon numarası zaten kayıtlı" hatası alıyorum. Forumu aktif olarak kullanamamaktayım acil desteklerinize ihtiyacım vardır. İyi forumlar.
Merhaba arkadaşlar. Monitor almak istiyorum ancak kararsız kaldım bütçem başlıkta belirttiğim gibi 700 tl. Aradığım özellikler 1 ms tepki süresi ve en az 60 hz 24" monitor tavsiyesi olan var mı ? Hangi marka iyidir eğer çok büyük farklar varsa 21.5 " da olabilir. Ama önceliğim 24 " monitorlerden yana ve kesinlikle 1 ms olmalı.
http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-24-vs248hr-gaming-1920x1080-vga-hdmi-dvi-1ms-siyah-pmu356733http://www.teknobiyotik.com/samsung-ls24d330hsx-uf-24-1ms-analog-hdmi-led-full-hd-oyuncu-monitor.html

Bu monitorleri buldum iyi midir ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Hayatta kalma oyunlarına yeni bir soluk getiren The Culling karşınızda!

Kapalı Betası tamamlanan oyun Steam üzerinden erken erişime açıldı. Battle Royale temalı, Açlık Oyunlarını andıran oyunda amaç 16 kişiden hayatta kalan son kişi olmak.

Oyunun Steam Linki:
http://store.steampowered.com/app/437220/

Arkadaşlar uygun fiyatlı M.2 SSD destekleyen DDR4 anakarta ihtiyacım var i5 6500 Skylake işlemci kullanıcam mümkün olduğunca en ekonomik fiyat işimi görür yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar 4Gb Evga Gtx 970 Ekran Kartı satın aldım. Bunun için i5 6600 skylake işlemci satın alsam 6600k ya göre çok fps kaybeder miyim ? Değer mi aradaki fiyat farkına ? 6600k alırsam anakartıda değiştirmek zorunda kalıyorum nerden baksanız bi 300 lira fark oluyor aralarında.
Arkadaşlar dün note 3 telefonuma root yapıp rom yükledim snapchate girmek istediğimde login failed diyor herşeyi denedim 4 kere şifre değiştirdim programı sildim yükledim ama nafile var mı çözümünü bilen ?
Arkadaşlar yurtdışından verdiğim siparişimi ptt kargo başkasına teslim etmiş gözüküyor sitesinde teslim edildi yazıyor ve bizim evden kimse almamış bu konuyla ilgili ne yapabilirim ?
Merhabalar Banggooddan sipariş verdim ama daha sonra hemen vazgeçtim ürünü almaktan paypaldan ve kredi kartımdan tutar çekilmiş müşteri hizmetleri siparişinizi iptal ettik dedi ama aynı şekilde duruyor hala listemde ne zaman iptal olur tutar kartıma geri yatar var mı bilgisi olan ?
Arkadaşlar bende bu hobiye giriş yapacağımda deneme bozma yöntemiyle değilde geri dönüşünü falan kendi yapan bi drone varsa daha iyi olur varmı uygun fiyatlı 150 Tl civarı tavsiyesi olan ?
Hakkında
Meslek: Planlama ve Pazarlama Uzmanı
İlgi Alanları: Futbol, Evcil Hayvanlar, Oyunlar
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
PC
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
Steam
cgNtvLs
TV
TV
PSN ID
Uykuusuz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.133
İkinci El Bölümü Mesajları: 60
Konularının görüntülenme sayısı: 157.212 (Bu ay: 768)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 150 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.