Onbaşı
03 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar +6 FS mi >> +7 FS ye geçireceğim.Yakmayı düşündüğüm itemler şunlar , sizce eksik yada fazlalık varmı ? Fs nin yanmasını itemiyorum yetersizce baska birşeyler daha ekleyebilirim:)

>>3x Bow+8 , 3x Maul+8 , 3x Two-Handed+8 , 2x Wood Staff+8
>>2x Rogue FP +7
>>2x Rogue Chitin +7
>>2x Cleaver +7
>>1x Rogue Shell+7
>>Trina + +6 FS >>>>>> +7 FS ???

Değiştirmem gereken eksik yada fazla yerler varmi?
Birde yarın sabah resden sonra upgrade i düşünüyorum başka önerisi olan varmi?
Merhaba arkadaşlar , bir akrabam ocak ayında yurtdışından geliyor . Elimdeki netbook yetersiz geldiğinden iyi bir laptop almayı düşünüyorum . SONY nin sitesinden 16.4" ekran boyutuna sahip bir laptop topladım.SSD li bir laptop düşünüyordum aslında performans açısından çok değişim olup olmadığını tam öğrenemedim Sizce bu laptop donanım uyumu v.s açısından nasıldır? Beni uzun süre idare eder mi? Çizim programları , autocad , simulasyon programları kullanıyorum. Tabi oyun v.b de oynayabilirim. .Bileşenler aşağıdadır;

SONY F serisi

Intel® Core™ i7-2860QM quad-core processor (2.50GHz / 3.60GHz with Turbo Boost)

Genuine Windows® 7 Home Premium 64-bit

16.4" 2D LED backlit Full HD display (1920x1080) Silver

NVIDIA® GeForce® GT 540M (1GB) dedicated graphics

CD/DVD player / burner

750GB (7200rpm) hard drive

8GB (4GBx2) DDR3-SDRAM-1333

Standard lithium-ion battery (5000mAh)

Bu sistemin maliyeti 1400Dolar civarında olacak . Birde SSD li olup olmaması ne kadar çok farkeder? Fiyat olarak 600dolar civarında fark oluyor 2*128Gb ssd yapınca. Sizce nasıl bir sistem?
Merhaba arkadaşlar , bir akrabam ocak ayında yurtdışından geliyor . Elimdeki netbook yetersiz geldiğinden iyi bir laptop almayı düşünüyorum . Sonynin sitesinden 15.5" ekran boyutuna sahip bir laptop topladım.SSD li bir laptop düşünüyorum Sizce bu laptop donanım uyumu v.s açısından nasıldır? Beni uzun süre idare eder mi? Çizim programları , autocad , simulasyon programları kullanıyorum. Tabi oyun v.b de oynayabilirim. .Bileşenler aşağıdadır;

Intel® Core™ i7-2640M processor (2.80GHz / 3.50GHz with Turbo Boost)

Genuine Windows® 7 Home Premium 64-bit

15.5" LED backlit Full HD display (1920 x 1080)

AMD Radeon™ HD 6630M (1GB) hybrid graphics with Intel® Wireless Display technology

256GB (128GB x2) solid state drive with RAID 0

8GB (4GB fixed onboard + 4GB removable) DDR3-SDRAM-1333

CD/DVD player / burner

Internal lithium polymer battery (4400mAh)

Sistem bu şekilde olunca fiyatı 1700Dolar civarında . SSD yerine 500gb 7200rpm hdd olunca fiyat 1250Dolara düşüyor. Sizce bu fark 2x128 GB SSD RAİD0 için verilmelimidir?
Sony yerine benzer donanım özelliklerine sahip tekliflerede açığım.
Yardımlarınız için teşekkürler
Merhaba,
Proje için edit penceresinin içine yazılan yazıları saga bitişik yapmam gerekiyor nasıl düzeltebilirim bunu arkadaşlar?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 32
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.025 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.