Teğmen
24 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar.Custom sıvı soğutma yapmayı düşünüyorum.Thermaltake view 37 kasam için yan tarafa ek'nın 360mm pe radyatörünübaldım.3800x vede 2080 kullanacağım sistemde.Arka kısıma 120mm bir radyatör daha alsam faydasını görürmüyüm?

Yerleşim hakkında fikir verirseniz çok sevinirim.

Merhabalar.Apple tv kampanyasıyla fiber hatta sahiptim ancak taşınıyorum ve gideceğim yerde adsl var.Müşteri hizmetlerini aradım apple tv yi iade etmeniz lazım dediler ama aldığım zaman satmıştım.Bilgisi olan varmı acaba ne yapabilirim,apple tv yi geri almaları gibi bir olay mümkünmü?
Merhabalar.Şuan bütçem 500 tl civarı.elimde seçenem olarak 420 liraya powercolor 280x var.500 lira civarına gtx960 bulunabiliyor.Vatandada şuan msi 1050ti 630 lira ama 150 lira civarı para bulmam gerekicek.700 wattlık guç kaynagim var ondan yana sorunum yok ama 400 liraya 280x cok kafami kurcaliyor,ne onerirsiniz?
iyi günler diliyorum.üniversitede 4.5g anten tasarımı ve gerçeklemesiyle ilgili bitirme ödevi aldım ancak gördüğümüz dersler bununla ilgili çok yetersiz kalıyor.Bu konuyla ilgili daha önceden bir çalışma yapmış olan varsa tecrübelerini paylaşabilirse çok memnun olurum.teşekkürler...
İyi günler diliyorum.xtatic s7 7.1 kulaklığım az önce geldi.Bilgisayar usb pnp sound device olarak tanıdır.burda bir sorun yoktur sanırım.usb olarak bağladım sadece ancak stereo ses alıyor gibiyim.kitapçığında dolby 5.1 ses için bütün ışıklar beyaz yanması gerekiyor diyo bende en üstte yeşil yanıyor.sanırım stereo olarak görünüyor.ses testlerini yaparkende sesi döndüremiyorum 5+1 hissi gelmiyor yani.Acaba yanlış birşeylermi yapıyorum yoksa kulaklıktan çok şey beklememek mi gereklidir.Teşekkür ederim cevaplarınız için...
toshiba marka laptobumu oynatınca dırr diye bi ses çıkıyo ve anlık olarak donuyo.sonra geri geliyo.neden dolayı olabilir acaba.
bilgisayarımda bi 2gb lık bide 1 gb lık 1333mhz ddr3 ram var,2gb lık olan nanya 1 gblık olan samsung marka.acaba daha kaliteli bi ram alsam 2x2 gb dual kit bi ram alsam değermi?
3.06 GHz hızında çalışan ve 2 MB önbellekli Pentium Dual Core E6600 (fiyat: 84 Dolar); diğeri ise 2,6 GHz hızında çalışan ve 1 MB önbellekli Celeron E4300 (fiyat: 53 Dolar). Bu iki işlemci de soket 775'i destekleyen anakartlarda çalışıyor.

eski anakartımızda bu işlemcileri çalıştıraramyız diğilmi,pentium 4 3.2 işemciyi gigabyte anakartımda çalıştırıyorumda yeni işlemcileri çalıştırma ihtimali yok değilmi anakartımın :).gigabyte 8i915-me 775 yonga setlide sadece pentium 4 destekliyo
pc yi overclock yapabilmek için mod bios filen dediler,yaptım yükledim ama herhangi bi panel filen çıkmadı,tam olarak nedir bu mod bios benim yaptıklarım...
Motherboard: Gigabyte GA-8I915ME-G
BIOS Ver: F6
BIOS type: Award
SLIC: Gigabyte 2.1
SLP: Gigabyte
Cert: Gigabyte
Modded with AWARD SLIC Mod 1.33
Mod method: SSV3

ne yaptımki şimdi :D
arkadaşlar mesela süper pi testi yaparken işlemci %50 de çalışıyor veya oyun yüklenirken max kasıcağı yerde yüzde 50 lerde,alt tab yapıpta beklersem oyun 10 sn de yükleniyosa oyun penceresi açıkken 20 sn de yükleniyo,windowsun veya işlemcinin böyle davranması neden olabilir,süper pi de işlemcinin %50 sini kullanması normalmi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 245
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 14.644 (Bu ay: 240)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.