Yüzbaşı
24 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar
piyasada bir çok pic kit 2 modeli mevcut.

delab ın ürünü fiyatı en pahalı olan model. Kendi dediklerine göre diğerlerine göre bir kaç artısı var mış.

Buda delabtan aşağı kalır yönü yok fiyatı çok yüksek delab tan ne artısı var bilmiyorum veya ne eksiği var anlamış değilim.

Bunun fiyatı diğerlerine göre daha makul ama diğerlerine bakınca da problemli bir ürüne benziyor. Sonuçta diğerleri neredeyse 2 katı fiyata satarken bu yarı fiyatına satıyor. Nedenini anlayamadım.

buda makul bir fiyatta satılıyor ama işçilik yönünden bana güven vermedi sanırım bu en alt model olsa gerek.

Benim fikirlerim bunlar ama acaba ben hatalımı düşünüyorum.

Yani bu pic kit 2 lerin hepsi aynı m?

Şunu düşünüyorum. Sonuçta bunu yapan arkadaşlar hepsi aynı yerden kodu alıyorlar kendileride bunun üzerine bir şey geliştiremezler. Yani aynı chazı süsleyip bir şekilde aynı ürünü satıyorlar ama hepsi aynı mı?

Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim ona göre alım yapacağım.

Saygılar.
Lancer ilk 10 bin bakımı için Ankara Azizoğlu 230tl istedi. Yağ filitresi, polen filitresi ve yağı değiştirecek. Sanki 190 küsür gibi hatırlıyorum fiyatları. Yeni yakında bakım yaptıran var mı acaba, kaça oldu, neler yapıldı vs.
Eşim ve ben tenise yeni başladık. Başlarda kardeşimin selex marka raketlerini kullandık. Şu an daha kaliteli ve eli yormayan bir raket almak istiyoruz. Bu yüzden uzun araştırmalarımız sonucunda Head'de karar kıldık. Almak istediğimiz fiyata en yakın NANO Tİ.HEAT (660) TENİS RAKETİ var (max. 200tl).

Özellikleri;
Glossy finish - Comfort Zone - AnTi.Torsion
Gripsize: 1-5
String Pattern: 16/19
Swingstyle: L3
Beam: 22 mm
Head size: 660 cm²
Weight: 265 g
Balance: 345 mm
Length: 685 mm

Benim el ölçüm L1 eşimin ise L3. Eşime hafif gelir mi bu raket?

Sizce şu anda bu raketi almak kalite ve rahatlık açısından mantıklı mı? Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Notebook ile çalışırken usb ye takılı aygıt kısa devre yaptı ve koku geldi cihaz kapandı. Bir daha açılmıyor. Pİl veya kabloyu taktığımda koku geliyor ve bende hemen tekrar çıkardım. Notebook asus sizce tüm anakart yanmışmıdır. Yoksa hdd ve diğer ekipmanlar gitmişmidir.
Notebook ile çalışırken usb ye takılı aygıt kısa devre yaptı ve koku geldi cihaz kapandı. Bir daha açılmıyor. Pİl veya kabloyu taktığımda koku geliyor ve bende hemen tekrar çıkardım. Notebook asus sizce tüm anakart yanmışmıdır. Yoksa hdd ve diğer ekipmanlar gitmişmidir.
Hafta sonu arabayı yıkatıyrken farkettimki, egsoz ucundaki krom parçada yer yer pas var. Bu ürün hatası mı yoksa olağan bir durum mu? Bundan nasıl kurtulabilirim sizce?
38.000 ytl'e kadar orta sınıf, sıfır araba alacağım. Aslında her ikisininde liste fiyatı yaklaşık 43.000 ytl. Elimdeki parayla bunlardan birini alabilir miyim?

Ford'a gittim ama indirim imkansız diyor doğru mu?
Ford titanium özellik olarak iyi peki onun dengi opel astra hangisi? Sport/cosmo vs.
Yakıt olarak hangisi daha az yakar?
Yedek parça ve servis ağında hangisi daha iyi?

Bu iki model arasında karasız kaldım.Sizin tercihiniz ne olurdu, neden?
Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlarımız sorularıma cevap verirse çok sevinirim.
Pek çoğumuz kredi kartları borcumuzu sıra az olduğu veya çabuk geldiği için postaneye yatırmayı tercih ediyoruz. Amaaa artık garanti bankası postaneye yatan paralar için müşterisinden bir sonraki extreye yansıtmak üzere 1ytl masraf alacak. Kasım 15 ten sonra bu uygulama başlamış. Son gelen extrede ufakta olsa bir uyarısı vardı, böle böle yapıcaz diye.
Diyelim ben bu ay bonustan hiç bir şey almadım. Ve 15inden sonra borcumu postaneye yatırdım. Şimdi bu 1 ytl için faiz işler mii sizce?
Amannn dikkat valla!!!!!!!
Niyetim forumu memurlar nete çevirmek diil
Kaynak kitap olarak ne tavsiye edersiniz? Yada Kpss hakkında herhangi bir şey. Sınav hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Sağolun,varolun!
Arkadaşlar, Rf transistörler hakkında geniş kapsamlı bilgisi veya not benzeri meteryalleri olan
var mı? Acil bir şekilde bu konuda bilgi edinmem lazım. İngilizce kaynak var ama geniş
kapsamlı değil.
Hakkında
Forum İmzası:

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI Lancer 1.5 MT Siyah
Hakkımda:

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI LANCER 1.5 MT INVITE SİYAH
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 515
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 65.727 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.