Çavuş
25 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

Yeni almış olduğum asus n-16 modem sorunsuz çalışırken son 4 haftadır kablosuz ağında sorun yaşamaktayım.Kablosuz ağa 2 cep telefonu sorunsuz bağlanırken 1 telefon notebook ve pc de ağa bağlanıp sürekli kopmalar yaşıyorum tekrar bağlandıktan 1 dk içinde tekrar eden kopmalar.Düzelmesi için yaptıklarım.

1)Yazılım güncellemesi yapılıp defalarca tekrar kurulum yapıldı (Sürüm 1.1.0.2-Sürüm 1.1.2.3_473)
2)Farklı kablosuz ağlar kurdum-şifresiz moda aldım-bütün kanalları denedim-ıp adreslerini değiştirdim -modem yerini değiştirdim hiçbir şekilde sorun çözülmedi.
3)Asus servise gönderdim sorun yok denildi tekrar kurulum yaptım sorunsuz bir hafta kullandım sonra tekrar aynı telefon ve pc ler kablosuz ağa bağlanamıyordu.Kablo ile bağlantıda sorun yok.

Not: ISS firmam Türknet , şuan eski modemim takılı kopma yok bütün cihazlar ağa bağlanıyor internette sorun yok.
Arkadaşlar merhaba,

Origin de google authenticatör ile şifre oluşturup giriş yapıyordum fakat telefonu değiştirince hesaba giremiyorum.Benden kod istiyor nasıl oluşturacağım ve nasıl bu özelliği kapatacağımı bulamadım.Yardım menüsünden girdiğim bütün seçeneklerde kod istiyor ,bilgisi olan biri yardım ederse çok sevinirim.
Arkadaşlar merhaba, Manager modda oynadığım bütün çim şekilleri aynı oluyor bunu nereden değiştirebilir im ayarlarda bulamadım.
Arkadaşlar merhaba,

Gigabyte GA-970A-D3 AMD 970 DDR3 2000MHz(OC) Soket AM3 anakartıma cooler master hyper t4

işlemci soğutucusunu almayı düşünüyorum fakat bir kaç yerde ram boyutları ilgili sorun yaşamış arkadaşların paylaşımlarını okudum.Benim ramlerimhttp://www.vatanbilgisayar.com/kingston-4gb-hyperx-genesis-ddr3-1600mhz-cl9-pc-ram.html?srt=UP bu şekilde sorun yaşar mıyım ? Bilgisi olan arkadaşlarımdan bilgilerini paylaşmalarını rica ederim.
Arkadaşlar merhaba,

Ethernet kartım aygıt yöneticisinde aşağıdaki hata vermektedir nasıl çözeceğimi bilmiyorum yardımınızı rica ederim. (Format attım geçmedi driver yüklemek istediğimde güncel driver kullanıyorsunuz diyor )

Bu aygıt, kullanabileceği yeterli boş kaynak bulamıyor. (Kod 12)

Bu aygıtı kullanmak istiyorsanız bu sistemdeki diğer aygıtlardan birini devre dışı bırakmanız gerekecek.
Arkadaşlar merhaba,

Ethernet kartım aygıt yöneticisinde aşağıdaki hata vermektedir nasıl çözeceğimi bilmiyorum yardımınızı rica ederim.

Bu aygıt, kullanabileceği yeterli boş kaynak bulamıyor. (Kod 12)

Bu aygıtı kullanmak istiyorsanız bu sistemdeki diğer aygıtlardan birini devre dışı bırakmanız gerekecek.
Arkadaşlar merhaba,

Fifa 13-14 PC ye satın alan biri olarak ilk kez ön sipariş vermek istiyorum fakat aklıma takılan bir konu var. Ea eski pc oyunlarında bir önceki konsol versiyonu veriyordu bildiğim kadarı ile bu sene ignite motoru ile yeni nesil konsollar ile aynı diyorlar.Şimdi geçen yıl çıkan yeni nesil konsollardaki FiFa 14 versiyon mu yoksa bire bir her şeyi ile aynı olan 15 mi? Aynı değilse ön sipariş vermeyeceğim yılbaşında alırım otuz kırk TL diye düşünüyorum.Bilgisi olan arkadaşların görüş ve bilgileri rica ederim.
Merhaba arkadaşlar maksimum 1500-1600 bütçem var bu fiyata alabileceğim en iyi fiyat performans notebbok hangisidir?. Dış yüzey kaliteli olmasını istiyourm bu yüzden sony asus ilk tercihlerim ilk kez notebook alaçağım için aslında tam bilgim yok sağlamlık konusunda önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Not:kredi kartı ile alınacaktır taksit imkanı olması önemli benim için.

Aşağıdakiler benim gözüme çarpanlar tavsiye eder misiniz ve hangisini edersiniz.

http://www.hizlial.com/lenovo-ideapad-z500-59-377393-i5-3230m-26ghz-6gb-1tb-2gb-gt740-156-windows-8-notebook/30.001.1350.0373

http://www.hizlial.com/asus-k55vd-sx730h-i5-3230m-26ghz-6gb-500gb-2gb-gt610m-156-windows-8-notebook/30.001.1196.0691#
Arkadaşlar seneler önce aldığım hd 4770 i değiştirmek istiyorum.http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11200-14-20g-hd7850-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63501#allImages bu kartı almak istiyorum fakat psu yeterli mi bilemedim kasamhttp://forum.donanimhaber.com/m_34936852/tm.htm linte incelemesi olan lancool k56 xılınce xp550 psu var .Sistemim Gigabyte GA-970A-D3 DDR3 Soket AM3 PCIEX16 MATX Anakart,Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3 İşlemci,Kingston Hyperx 8GB(2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 Ram - KHX1600C9D3K2/8G . Bu kartı alırsam psu sorun çıkarım mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
winrarda dosyayı açmak isterdiğimde %99 geliyo ve 15 part şu hatayı veriyo ! D:\ibrahim\setuplar\roma total var\Rome_Total_War_--rip--Centerboys[1].part15.rar: CRC failed in the encrypted file Rome Total War --rip--Centerboys\rome total war.exe (wrong password ?)(galiba şifre yanlış diyo)benim anlamadığım şifre yanlışsa niye başta hata vermiyo....başka bir sorunsa lütfen yardım edin.......
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 100
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.313 (Bu ay: 141)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.