M

Teğmen
22 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri

OpenIV 4.1 delayed due to COVID-19 and will be released in late December.

Ağlamıyorum gözüme yanardağ kaçtı :(((

Arkadaşlar bu oyun için herhangi bir çeviri girişi mi var mı. Biraz araştırdım da gpt3 de dahil hiç kimse yeltenmemiş sanırım.

Arkadaşlar acilen tool gönderevilecek bir arkadaş yok mu. Uğraşmak istiyorum çok hevesliyim şuan.

Arkadaşlar Netflix kendi sitesinde bulunan bugları geri bildirim yapan kullanıcılarına bir ücret öder mi sizce.

Not: Valla konuyu nereye açıcağımı bilemedim siz müsait bir yere taşırsınız artık.
Slm arkadaslar 35 bin tl ye kadar bir arac alcam ins tavsiyelerinizi bekliyorum. Aracta dikkat ettigim seyler konfor yol tutus yakit bu uc sinavdan gecebilcek bir arac. Simdiden tskler.
Arkadaşlar samsung gt-s7250 telefonuma android yüklemek istiyorum multiloader programında download dediktan sonra ERR : Diff FOTA Nand Size 40000 20000 böyle bir hata veriyo sanırım hafızayla alakalı bir sorun ama ben telefonda ne var ne yoksa sildim yine olmadı ben miyanlış yapıyorum lütfen cevabınızı merakla bekliyorum.
Arkafdaslar radyator hortumum delinmis damla damla su geliyo tamirci radyatoru degistirelim dedi 200 lira istedi. Sadece hortumu degistirsem olmazmi o kadar para vermwelimiyim sizce.
Arkadaşlar aracım için hoparlör tavsiyelerinizi bekliyorum.Şu videodaki gibi birşey istiyorum bütce 200 lira.

https://www.youtube.com/watch?v=g2gV5s3o3TQ

Aracımdaki teyibimde şu.

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-cdx-g1100u-turkce-menulu-cd-usb-oto-teyp-/productDetails.aspx?productId=otblccdxg1100u&categoryId=26080
Eğer bir kişi daha boş msj atarsa valla benim şarteller atar söylim. Devlet sırrımı arkadaş kimse şu dosyaların nasıl açılacağını bilmiyomu. Kime msj atsam geri dönüş yok nereye konu açsam cvp yok bari nerden bulucağımı söleyin.
Sl m arkadaşlar saat sabahın 4 ü ve ben hala bu konuyu araştırıyorum bi türlü beceremedim. Allah ını kitabını peygamberini seven bana şu far cyr common.dat common.fat dosyalarının içlerine nasıl girileceğini bana söylesin. Çok önemli bnm için takıntı haline geldi :(
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 202
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 10.568 (Bu ay: 324)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 154 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.