U

Yüzbaşı
22 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bir arkadaş için 1500 tl civarında f/p yüksek telefon arıyoruz. min. 4gb ram/64 gb hafıza,sd660 veya üzeri orta /orta üst seviye işlemci,3300 mah ve üzeri pile sahip telefon bakıyoruz. huawei mate 10 lite, xiaomi redmi 6 pro veya mi8 lite ve meizu m8 note özelliklere sahip duruyor.,başka modelde bulamadım.sizce 3 model birbirine göre artı veya eksileri (kamera ve ekran kalitesi, ekran süresi ve hızlı şarj süreleri karşılaştırınca...vs) nelerdir? yardımlarınızı bekliyorum...
bir akrabam için 49" civarında 4k led tv bakıyoruz.kendisi samsung 49mu8000 modelini beğendi,mağazalardaki çalışanlar lg sj800v modeli tavsiye ettiler.samsung un bu modeli için bazı olumsuz duyumlar(50 hz oluşu,içindeki uydu alıcısını 4k değil full-hd destekli olması,kristal panel olamsı nedeniyle darbeye dayanaklı olmaması ve parlak ekranı nedeniyle renklerin gerçeğin dışında olması 10 bit panel yerine 8 bit olması) aldım.bu konuda lg size göre nasıldır?öncelikle bu iki tv yi sonrasında ise bu iki tv dışında 49" de başka hangi marka ve modelini önersiiniz bu modeller yerine,cevaplarınızı siz değerli arkadaşlardan acilen bekliyorum...teşekkürler...
Bir akrabam için tv bakıyoruz. kendisi Samsung 55um7400 modeline bakıyordu mağaza da 55um8000 panel olarak çok daha canlı olduğunu görünce um7400 denir biraz soguduk.bir çok kişi lg sj800v yi önerdi.ben ise LG 55" full oled tv onerdim.simdi bu üç tv(Samsung m8000,LG sj800 ve LG eg9a7 arasında gidip geliyoruz.siz olsanız bu ucu arasında ne secersiniz?normal yayın veya internette bagli olarak ya da USB den film veya dizi izlemeyi sevenlere ne onerirsiniz?(bütçe maç 5000 TL)
çok pahalı olmayan 1500 tl civarında bir telefon aramaktayım.2017 model amiral gemisi(geçen yıl)telefonları arasından bu iki telefon arasında kararsız kaldım,zte axon 7 nin ekran,sesi ve özellikleri bana üst düzey gibi geliyor,htc ise özellikle kamea yönüyle üstün bir telefon,birbirlerine göre artı ve eksileri nelerdir?
bir arkadaşa telefon alacağız,kendisi htc telefon alacak, htc u ultra yı çok beğenmiş,ancak ben htc u11 mi alsak diye düşündüm,arada işlemci (htc ultra(sd 821) /htc u11(sd 835) var? pil,ram,ekran tipi hemen hemen aynı.sizce ikisi arasında 450 tl fark vermeye değecek fark var mı?Varsa ne olduğunu yazabilir misiniz?htc u ultra nın ne gibi dezavantajları var?
epson l386 adlı püskürtmeli yazıcı almayı düşünüyoruz işyerine,ancak bildiğiniz üzere önümüz kış ve işyerlerimizde sabahları kalorifer gündüz ve öğladen sonra yanarken akşam ve geceleri sönüyor,dolayısyla büro soğuk oluyor,bu yazıcının bu durumda etkilenip donma durumu olur mu?normalde günlük ortalama en az 3-5 sayfa çıktı alma durumumuz var,bu tip durumlar için yazıcının donmaması için kendini korumaya alıyor mu?bu konuda işyerlerinde bu yazıcıyı kullanan arkadaşlar var lütfen bana acil dönüş yapabilirler mi?
epson l386 adlı püskürtmeli yazıcı almayı düşünüyoruz işyerine,ancak bildiğiniz üzere önümüz kış ve işyerlerimizde sabahları kalorifer gündüz ve öğladen sonra yanarken akşam ve geceleri sönüyor,dolayısyla büro soğuk oluyor,bu yazıcının bu durumda etkilenip donma durumu olur mu?normalde günlük ortalama en az 3-5 sayfa çıktı alma durumumuz var,bu tip durumlar için yazıcının donmaması için kendini korumaya alıyor mu?bu konuda işyerlerinde bu yazıcıyı kullanan arkadaşlar var lütfen bana acil dönüş yapabilirler mi?
biri 2 yaşında diğeri 2 aylık bir bebeğim var,şu an peugeot 206+ dizel aracım var ve hem arka koltuklar hem de bağajı yetersiz gelmekte onun yerine çok büyük olmayan (b segmenti) hafif ticari araç almayı düşünyorum.tip güzel olduğunu düşündüğüm ford transit courier i çok beğendim,2014 te 42-50 bin arası olan aracın 2017 modeli 63-73 bin tl olmuş,2014 ile 2017 arasında aynı modelde donanımsal olarak herhangi bir fark var mıdır?bu araçta kronik sorun olarak neler vardır? 2017 nin trendi yerine 2014 titanium/titanium plus almak mantıklı mıdır ?bir ticariaraç yerine normal(hususi-otomobil) araç olarak satılan model mi almak mantıklıdır?şuan ki aracımın sigortası 500-600 tl arası,bu araçta sigorta ne kadar olabilir?çok fark olur mu?
yeni bir telefon alacağız bir arkadaşa,5.5" civarı ekranlı ve 1000-1500 tl arasında olacak şekilde,pili uzun giden.bu iki telefon birbirine göre kamera performansı nasıl?bibirine göre üstün yönleri nelerdir?bu iki telefon arasında nedenleriyle birlikte hangisi seçerdiniz?cevaplarınızı bekliyorum...
REEDER P10 MARKA TELEFON KULLANMAKTAYIM.İKİ HAFTA ÖNCE DOKUNMATİK LENSİ(DIŞ CAMI) KIRILDI.İÇ EKRANDA HERHANGİ BİR SORUN BULUNMAMAKTADIR,TELEFON BANA NERDEYSE EKRAN FİYATINA MAL OLDU,EKRAN DEĞİŞİMİ YAPMAK MANTIKLI GELMİYOR,BU MODELDE EKRAN DEĞİŞİMİ OLMAKSIZIN DIŞ CAM DEGİŞİMİ YAPILABİLİYOR MU?VARSA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK YERLER VEYA SİTELER HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ?TELEFON BANA NERDEYSE EKRAN FİYATINA MAL OLDU,EKRAN DEĞİŞİMİ YAPMAK MANTIKLI GELMİYOR,
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 537
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 67.936 (Bu ay: 255)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.