Yüzbaşı
20 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 131 (Bu ay: 0)
Gönderileri

2 gündür uygulamada bildirimi var konusu açılmamış diye açayım dedim. Tüm ürünlerde mi yoksa her kategoride birkaç üründe mi olur bilemiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/74/ba/d3/74bad30bbf21d2c8a3362021f9b05b6c.png&t=0&width=480&text=1

Bir de yemeksepetinde bilgilerin sızdırılması olayı var onun da forumda konusu açılmış.

1 alım ile sınırlı. Minimum sepet tutarı 50TL.

Her ay 15tl hediye çeki veren maximum bu ay farklılık yaparak %50 puan veriyor. Tek sıkıntı sipariş maximum uygulaması üzerinden yapılmalı.
Puanlar 7 Eylül tarihinde yükleniyor ve 20 gün geçerliliği var. Bir kişi en fazla 100 tl maxipuan kazanabilir.
Ayrıntılar
Ösym her zamanki gibi yavaş şu anda
Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Fransız Nicolas Anelka'nın, Arsenal'da Patrick Vieira'nın cinsel organıyla yüzüne vurduğunu anlattığı otobiyografi kitabındaki açıklamaları sosyal medyada tekrar gündeme geldi.

18 yaşında PSG'den Arsenal'e transfer olan ve 2 sezon İngiliz kulübünde forma giyen Anelka, 2009 yılında 'It’s not me. It’s everyone else' adıyla yayımlanan kitapında, kulüpten ayrılma nedenini açıklarken şunları söylemişti:

"Vieira'nın takım içindeki lakabı 'Le Long'tu. Bir gün inanılmaz bir fırsat kaçırdım. Sonrasında Patrick Vieira 35 santimetrelik cinsel organıyla yüzüme vurdu. O anda lakabının sebebini anladım. O an takımdan ayrılma kararı aldım. Duyduğum utancı hayal edebiliyor musunuz?"

Fransız yıldız, Arsene Wenger'in olaya tepkisini de, "Olayı gördü ve Vieira'ya beşlik çaktı ve o gün ayrılmam gerektiğini anladım" sözleriyle anlatmıştı.

Olaya bak arkadaş. Bu arada Arsene Wenger de adam değilmiş.
quote:

Silkroad R Returns to Europe on 16th Aug, 2016

Hello, this is Silkroad Online.

New server, “Ephesus”, is going to be opened in Europe on August 16th.

Especially, Silkroad R will be with JC Planet from that time(Channeling service with JC Planet).

You may feel more comfortable conditions in the new server.

Opening Time:

- 18:00 of August 16th, 2016 (Joymax Standard Time)

[Specialties in the New Server]

1. Max Level

- Max level is Lv.90 in the beginning. (China and Europe will be opened at the same time)

2. Fatigue System

★ Different Fatigue system in order to make better game conditions and prevent Bot.

★ Detail of Fatigue System

[Original Servers]

- Basic : By 8hours accumulated play time in a day (No Penalty) -> 8~12hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)

-> After 12hours accumulated play time in a day(0% of EXP. No Quest & Acquisition)

- Users who are VIP 2 are free from Fatigue System. (24hours accumulated play time in a day 100%)

[New Server]

- Basic : By 2hours accumulated play time in a day (No Penalty) à 2~3hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)

-> After 3hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest & Acquisition) à Kick out after 10 minutes

- VIP 1 : By 4hours accumulated play time in a day (No Penalty) à 4~6hours accumulated play time in a day (50% of Exp. Penalties in Quest & Acquisition)

-> After 6hours accumulated play time in a day (0% of EXP. No Quest & Acquisition)

- VIP 2 and above : Free from Fatigue System. (24hours accumulated play time in a day 100%)

※ Fatigue will be counted when you log in and the accumulated play time will be reset on every 00:00.

※ Fatigue is applied to account base.(Not character base). If you play in many servers with same account, accumulated play time will be calculated into the account.

※ But when you play in original servers and new server, fatigue system will be applied by rule of server policy (Original server and new server).

[Event]

1. Attendance Event (All Shards)

- Period : August 16th, 2016(After maintenance) - August 29th, 2016 (Before maintenance) (for 2 weeks)

- Every day -> Berserker Regeneration Potion * 1

- 5 consecutively accumulated days -> Skill Point Scroll * 1

- 10 consecutively accumulated days -> Skill Point Scroll * 1

Thanks.

JCPlanet'ten üye olup oynanacak 80 cap olsaydı daha iyi olurdu ama bu da müthiş olacak.

Silkroad-R'deki gibi bar sistemi olacak ama para yatırmayan oyunculara karşı daha acımasız olacak. Şu anda Silkroad-R'de 8 saat sarı bar (%100), 4 saat kırmızı bar (%50) ardından hiç exp vermeyen gri bara dönüşüyor. Gri barda 6-7 saat bekleyince tekrar sarı bar geliyordu. Yeni sistemle VIP 2 ve üstü olanda bar hep sarı olacak yani %100 olacak. Ancak bu serverda para yatırmamanız durumunda sarı bar sadece 2 saat olacak.Bar bittikten sonra stall açarım da diyemiyorsunuz çünkü 10dk sonra oyundan atılacaksınız.

Her ay 100-299 silk oyuna yatırırsanız sarı bar günde 4 saate çıkacak. Her ay 300 silk yatırırsanız 24 saat %100 exp alacaksınız. Tabi bir ay içinde 900 yüklerseniz sonraki 2 ay hiç yüklemeden de bundan faydalanabileceksiniz.

Şu anki VIP sistemi bu şekilde.

100 silkin piyasa fiyatı 28-30TL
Yıllardır içiyorum ilk kez bugün denk geldi. Şişeyi açtım bardağa biraz boşaltınca farkettim bardakta da var biraz.

http://www.hurriyet.com.tr/galatasaray-taraftarindan-hamzaogluna-tepki-40038979

O şansla aldığımız maçtan sonraki açıklamaları.

"Şampiyon bir takıma yakışır şekilde oyun oynayıp galip geldiler ve ikinci kupalarını aldılar. Hepsini tebrik ediyorum. "

Bu adam 3 kupa aldırdı diye dolaşan arkadaşlar bakın adamınız gol diyor.
http://www.ligtv.com.tr/haber/musleraya-gore-turkiyenin-en-iyi-kalecisi-quiz

Bu kadar zamanım yok izleyemem diyenler için

www.ligtv.com.tr/fotogaleri/fernando-muslera-quiz/?pid=1&p=1

Şu anda En iyi golcü sorusuna Burak Yılmaz cevabını verdi.Devam etsem mi etmesem mi bilemedim.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Steam
ModuChanyu
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.606
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 166.158 (Bu ay: 2.908)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.465 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.