Yarbay
19 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 269 (Bu ay: 2)
Gönderileri
ANKARA MAMAK TÜKETİCİ MAHKEMESİ HEYETİ zayıflığı.

Kısaca; Turkcell'e başvuru yaptım (48 saat içinde gelmesi gerekirken) 4 gün sonra internet geldi, ve bu arada geç gelince kapatın dedim; 2 gün kullandım ve iptal ettirdim.

Sonra iptal ettirdim.

Gelen fatura.Modemi yollamama rağmen.

Modem tutanağını delil olarak sundum.

Neyse devam mahkeme işte çok kısa anlatıyorum.

Tüketici heyeti Turkcelli haklı buldu ;

2020 TL asgari ücret alınan ülkede son durum.

Konuyu öne çıkaralım ülke bilgilensin.

BTK'YA yazılanlar.

Şikayeti Çözümle
Merhaba Barış Bey, size hizmet verdiğimiz her konuda memnuniyetinizi sağlamak bizim önceliğimizdir. Tüm arkadaşlarımız size en doğru hizmeti verebilmek için iyi niyetle çaba harcamaktadır. Bu şekilde düşündüğünüz için üzgünüz.

25.06.2019 tarihinde abonelik başvurusunda bulunduğunuzu tespit ettik. Hizmetinizin kurulum işlemleri ise 29.09.2019 tarihinde tamamlanmıştır. Aboneliğinizi 05.07.2019 tarihinde iptal ettirdiğinizi görüntüledik. Hizmetinizi 15 gün içerisinde cayma bedeli ödemeden iptal etme hakkınızın bulunmadığını belirtmek isteriz. Modem ve aksesuarlarınızı tarafımıza teslim ettiğinizi tespit ettik. Bu sebeple Temmuz 2019 dönemine ait faturanıza yansıtılan 400 TL’lik cihaz ücretini iptal ettik. Temmuz 2019 dönemine ait günce fatura tutarınız 446 TL’dir.

Hizmetinizi taahhüt süresi içerisinde iptal ettiğiniz için Temmuz 2019 dönemine ait faturanıza 433,13 TL’lik cayma bedeli yansımıştır Faturanızın geçerli olduğunu belirtmek isteriz.

Uygun koşullar oluşması halinde size tekrar hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İyi günler dileriz.
Vodafonetfibermax kullanıyorum Masaüstünde online oyun oynarken sürekli upload paket loss kaybı yaşıyorum.

Modeme kablolu bağlanıyorum. Aynı şekilde laptop ile de bağlanıyorum laptopdayken böyle bir sorunum olmuyor.

Bu nasıl bir sorundur yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar Vodafonenet fiber kullanıyorum ama online oyunlarda upload packet loss kaybı yaşıyorum.

Onun için Superonline aradım alt yapı mevcut dediler bize geçerseniz Ms'iniz düşer paket kaybı yaşamazsınız dediler. Sizce geçmeli miyim?

Vodafonenet müşteri hizmetleri hız ayarlarına bile giremiyor yükseltemiyor düşüremiyor.

Ttnet te bile bundan iyi hizmet var. Sol'da müşteri hizmeti nasıldır acaba?

Ankara'da Superonline kullanıp PUBG ping değeri atacak dostlar lazım?
SORUN 2 gündür kalmadı gibi 2 güne güncelleme yapacağım. Onlara ulaşana kadar çok uğraş verdim.
Metehan bey ve Ayşe Hanıma yardımları için teşekkür ederim.

Bende çözüldü ülke genelinde de düzeltmeye çalışıyorlar.

Ülke genelinde herkese aynı ayarı uyguladılar.

SPEEDTEST

STEAM PUBG SON DURUM

PUBG LİTE SON DURUM
Arkadaşlar bugün hava kompresörü ile pcyi temizledim ardından akşam açmaya çalıştığımda masaüstüne geldiğinde görüntü gelmiyor.

Onboard üzerinden kullanıyorum şuan.

Problem ne olabilir acaba?
Arkadaşlar bugün hava kompresörü ile pcyi temizledim ardından akşam açmaya çalıştığımda masaüstüne geldiğinde görüntü gelmiyor.

Onboard üzerinden kullanıyorum şuan.

Problem ne olabilir acaba?
arkadaşlar i7 8700 işlemcim var bu soğutucuyumu alayım sıvı soğutmamı alayım.
http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterair-ma410m-tuf-edition-2x120mm-rgb-led-islemci-sogutucu.html
http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterbox-mb500-tuf-edition-midt-atx-rgb-led-fanli-pencereli-kasa.html

kasama uygun ondan düşünüyorum. Başka bir hava soğutma kullanıyorum.
Arkadaşlar böyle lanet bir sorun var.
Nasıl çözeceğim bilemedim.

Anakart TUF Z370-PLUS GAMING
Sesi kulaklık taksam da hoparlörden alıyor gösteriyor.Bulamadım çözümü?

Nasıl bir illet sorun anlamadım.
Hakkında
Forum İmzası:

Ölüm; başka bir baki aleme gitmek ve iman vesikasıyla
saadet sarayına girmek için bir terhis tezkeresidir.

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Beşiktaş
Steam
vii_outlaw
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.472
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 128.029 (Bu ay: 1.304)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 641 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.