Yarbay
11 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, yakın zamanda apartmana kablonet fiber geldiği söylendi. Eskiden coax kablolarla başka bir evde kablonet kullanmıştım rezaletti.

Oyun oynamam, youtube netflix bir de uzak bağlantı vpn için kullanıyorum(işyeri). Fiber olmasının bir farkı var mıdır, bahsedilen hızları alabilir miyim?

Kopma hız düşmesi vs yaşatır mı?

Merhaba, netspeed 35 tarifesinde artık akşamları 2 mbit gördüğüm zamanlar olmaya başladı. Daha öncesinde turknet varken çok sıkıntı yaşamıyordum ama malum herkes evde kullanım artmış da olabilir.

Acaba gene turknete yada başka bir operatöre geçsem hızım artar mı? Yoksa sonuçta hepsi aynı altyapıyı kullandığı için aynı hızları mı alırım?

bilen var mi?

merhaba uygun fiyatli hem uydu alici hem anroid box olan cihaz tavsiyeniz var mi?

netflix youtube tv vb amaclarla kullanmak icin bir tv bakiyorum. akilli bir tv mi almali yoksa bi android stick alip akilsiz bir tv mi almali marka model tavsiyeniz varmi pek bi fikrim yok. 5000 max

Merhaba, heryonuyle.com dan alışveriş yapan var mıdır?
Arçelik bayisi olduklarını yazmışlar fiyatlarıda uygun
android 10 smsde ifadeleri engelleme yok mu?

eskiden ornegin pizza yazinca icinde pizza gecen smsleri engelliyordu.
durum nedir herkes maske takiyor mu ? tahminen kimse takmiyodur
Tavsiyelere açığım
Merhaba, samsung marka bir bilgisayarım var, 2 ay önce adaptörüm bozulduğu gomax marka yansanayi adaptör almıştım ancak 2. ayda o da bozuldu.
Bozulurken prizlerin sigortasını aşağıdan attırdı. Aynı çoklu prizde kullanılan diğer aletlerde bir problem yok. Sorun 3 lü prizden mi bilemiyorun yoksa laptopu koyduğum yer kablo boyu kadar yani biraz gergin duruyor bunun bir zararı var mıdır?

1.sorum bu adaptörlerin için de sigorta vb bir şey var mıdır tamir edilebilir mi yoksa direkt çöp mü?
2.sorum sizce iade/değişim/garanti tarzı birşeyden sonuç çıkarmı site hb satıcı yerel bir firma
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.101
İkinci El Bölümü Mesajları: 60
Konularının görüntülenme sayısı: 154.126 (Bu ay: 2.545)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 480 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.