Yarbay
10 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba.

Ucuz yollu bir AirPods kablosuz kulaklık almak istiyorum? Araştırma yaparken Facebook’ta Uluslararası Ticaret isimli ve Dilucu Sınır Kapısı’nda (Iğdır) Free Shop satış yapan bir sayfaya rastladım. Elden ödeme almıyorlar. EFT ve Havale var sadece. Sizce güvenli midir? Olası ters bir durumda ödediğim parayı geri alabilir miyim?

Buradan daha önce alışveriş yapan var mı?
Web Sitesi
:http://www.emotyholding.com/
Facebook:http://dhbr.co/bryg
Photoshop bilgisine güvenen arkadaşları şu fotoğraftaki kabloyu yok etmeye davet ediyorum. Elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza eminim. Şimdiden teşekkürler beyler

Swarm uygulamasının Google Hizmetleri uygulamasını gerektirmeyen bir sürümünü arıyorum. Apkmirror.com‘a baktım ama bulamadım. Telefonumda yer kısıtlı olduğundan Google Hizmetleri uygulamasını indiremiyorum. Bu yüzdende Swarm‘a giriş yapamıyorum. Sizden istediğim Swarm‘ın 2014 yılına ait bir apk‘sının linki.

Şimdiden teşekkürler
Hoşlandığım bir hanım kız için Galatasaray forması imzalatmam lazım futbolculara. Futbolculardan özellikle Felipe Melo'yu beğeniyor. Ona mutlaka imzalatmak için ne yapmalıyım? Yardım ederseniz sevinirim.
Selamlar DH halkı,

Performans ödevim konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Bana 2012 - 2013 Uçak Bilet Fiyatlari Lazım. Google`dan ufak çaplı bi arama yaptım fakat hep uçak bileti reklamı çıkıyor. Yardımınıza ihtiyacim var.

Simdiden konuya girip bir yorum birakacak arkadaslara tesekkürler
Merhaba DH halkı.

Yaklaşık 4-5 gündür çenemin sol tarafında diş ağrısı çekiyordum. Fakat günün belirli saatlerinde olduğu için önemsemedim. 2 gün önce ağrıyan dişin hemen yanindaki etin şişmiş olduğunu gördüm ve beraberinde getirdiği acıyı ve ağrıyı halen hissediyorum.

Edit: Ağrıya ve acıya bağlı olarak çenemi rahat hareket ettiremiyorum. Kasılma oluyor.

Doktordan randevu aldık, ayın 26‘sına verdiler. O zamana kadar ne yapmalıyim. Acı dinecek gibi durmuyor. Antibiyotik falan diye okudum ama eczaneden istesem reçetesiz verirler mi? Yardım edin DH halkı.

Teşekkürler.
GameX oyun fuarı var ve yol bana bayağı ters. Oraları hiç bilmiyorum, nasıl gidebilirim?
Crytek'in İlk Platform Oyunu Crysis Analogue Edition Ön Siparişe Açıldı. Oyuna Ait İlk Bilgileri Buradan Okuyabilirsiniz. Oyuna Ait Yayınlanan Teaser Trailer'ını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

Crysis 3 Lost Island DLC İncelemesi Sizlerle.

İncelemenin Ayrıntıları, Fiyatı ve Daha Birçok Bilgi İçin:http://bitly.com/Crysis3LostIslandInceleme
Selam DH. Bu sefer size işim düştü. Son 50 yılda ülkemizde oluşan sel felaketlerini sonuçlarıyla beraber yani ölü ve yaralı sayısıyla beraber bulmanız mümkün mü?

Şimdiden Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.113
İkinci El Bölümü Mesajları: 49
Konularının görüntülenme sayısı: 85.601 (Bu ay: 723)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 473 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.