Yüzbaşı
06 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Forum Üyeleri,
Başlık da Belirttiğim Gibi Teknosa Turuncu İndirimiyle 799 TL Olan pionerr htp 200 Sinema Sistemini Almak Nekadar Mantıklıdır ?
Veyahut Biraz Bekleyip 800 1200 TL Arasında Daha İyi Bir Sistem Kurma Şansım Olacakmıdır ?
VSX 520 K Olan Amfi ve Takım Hoparlör + Subwoofer vermekteler Paket İçeriğinde, Sanırım Amfinin Piyasa Fiyatı 600 650 TL Civarlarında Yanında Verilen Hop. Tk. ve Sub 150 TL Gibi Bir Rakama Gelecek, 1200 TL ye Kadar Çıkma Şansım var Sizce Ne Yapmalıyım,
Medya Player
Ps3
Digiturk Bağlayacağım HDMİ den, Optik Girişleri Ayrıca Kullanabilirim ve Biraz da Müzik Dinleme Şansım Olabilirmi bu Sistem de ? yada 1200 TL Ortalama ile Kurabileceğim Bir Sistem de Bu Şansım Ne Derece Olacak ?
Konu Hakkında Pek Bir Bilgim Yok Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.
Teşekkürler.
Max 200 - 210 TL fiyatlarında Anakart Arıyorum,
Asus: M5A97 R2
MSİ : Msi 970A-G46
Gigabyte: ??

Seçenekler Dışında Önerilerinizi Bekliyorum.
Bayram Olmadan Sistemi Oluşturmak İstiyorum.

İşlemci Büyük İhtimalle FX 6100 Olacak,
Ekran Kartı İçin de İleriye Dönük Olmalı.
Birkacgun evvel vatanbilgisayardan gigabyte 880gm rev3.1 anakart aldim,eski ekran kartimi kullanirim diye dusunmekteydim fakat simdi bunun pek olumlu olmayacaginin farkina vardim, anakartin slotu pci express 2.0 , simdi gelecek, teknoloji ve cesitlilik acisindan pci express 3.0 slotlu bir anakart almam daha mi dogrudur ? anakart hic kullanilmadi, vatan bnu degistirebilir mi ?
M2V-TVM Asus Anakartım için destekleybileceği en iyi işlemci nedir ?
yoksa bununla vakit v para kaybetmeden yeni anakart işlemci ram mi almalıyım ?
Öncelikle Merhaba,
15 Ay'lık Vatani Görev Ardından Pas Dolu Kulaklarımla Sivil Hayata Döndüm Fakat Eksik Olan Bişeyler Var..
Creative Zen V 2Gb Mp3 Çalarım Çalındıktan sonra Samsung Galaxy Gio İle Biraz Olsun Müzik Dinlemeye Çalışıyorum, Daha Önce Kullandığım ve Memnun Kaldığım V-MODA Vibe Kulaklığım Jack Yerinde Temas Sorunu Vardı ve Kesip Yni Bir Jack İle Lehimledim Fakat ARada Temas Etmediği Oluyor..
Şimdi 3-5 Gündür Araştırıyorum ve Alacağım Mp3 Şekillendi Sandisk Sansa Modellerinden biri olacak büyük ihtimalle Fakat V-Moda Vibe Kulaklığım tatmin etsede Pek Sağlam Değil, bunun için Farklı birkaç modl var aklımda;
V-Moda Vibe Duo,
V-Moda Vibe II,
V-Moda Fuze,
Brainwavz Beta,
Brainwavz M2 - M3 - M4,
Vsonic GR06,

Fiyatlarını tam olarak bilmiyorum pek bakmadım, Yurt Dışından alabilirim fakat 10, 15 TL lik Fark Yerine Forum'dan veya Önereceğiniz Bir Yer-Kişi'den de Alışveriş yapabilirim.

Dinlediğim Müzik Tarzları Çok Çeşitli Misal; Techno,House,Electronic,R&B,Metal,Folk gibi.. Bass lar Güçlü Mid ve tizler Tatminkar Olmalı..

Birde Amfi.. Fiio E6 İşime Yarar Mı ?
Kulak içi Kulaklıkdan sonra birde Kafa üstü almayı düşünüyorum Philips O Neill serisi dikkatimi çekiyor. Bunun İçinde Önerilerinizi alabilirim.
Teşekkürler.
merhaba donanımhaber üyeleri..
kullandığım scooter ı alalı 6 ay oldu fakat alırken motorun giderine vs baktığımızdan hiçte akla gelmemişti şase no olmayacağı..

ruhsattaki motor numarası ile motordaki no tutuyor fakat ruhsatta geçen şase no scooter üzerinde yok..
ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeli nerelere gitmeliyim bilmiyorum..
cevaplarınız için teşekkürler. .
merhabalar sayın forumdonanımhaber üyeleri
konu daha önce açılmış olabilir fakat ugrasmama rağmen bulamadım bu durumla alakalı bir çözüm..

şimdi konuya gelelim toyota rav4 bir aracım var plakası "34 ALN 65 " ve 2. aracım toyota land rover prado "34 GE *** " ben rav4 deki plakamı yeni aldığım landrover prado ya nasıl geçiş yaptırabilirim ?

ayrıca rav4 ü satacağım*

daha önce açıldımı bu konu bilemiyorum ama bugünlerde bir avr almak istiyorum, amazondaki makul fiyatlarda ilgi çekici oluyor..
yamaha rx v 465 298$, kargo ile sanırım 350 $ ı bulur sizce değermi ? değdiği gibi bana ulaşırmı ? gümrükte problem olurmu ?
veya 50, 100 tl daha ver git şuradan al diyebilceğiniz bir yer varmı ?
şimdiden teşekkürler.
merhabalar donanımhaber kullanıcıları.
artık solo 7 vs gibi sistemlerden sıkıldığımdan ve yetersiz geldiğinden yeni birşeyler ararken böyle bir set e rasladım.
aktif subwoofer+anfi+hoporlörler:
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-sinemasi-sinema-sistemi-sony-str-de445-5-1-channel-400-watt-receiver/detay
bu fiyata değermi ?
merhabalar donanımhaber kullanıcıları.
artık solo 7 vs gibi sistemlerden sıkıldığımdan ve yetersiz geldiğinden yeni birşeyler ararken böyle bir set e rasladım.
aktif subwoofer+anfi+hoporlörler:
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-sinemasi-sinema-sistemi-sony-str-de445-5-1-channel-400-watt-receiver/detay
bu fiyata değermi ?
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 488
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 10.349 (Bu ay: 230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 14)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.