Teğmen
18 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
konu iptal
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Merhaba Csgohouse dan kutu açtım ve bu bıçak çıktı. Phase 2 falan yazıyor fiyatı nedir sizce?

Merhaba elimde bu silahtan var, kutudan çıktı. Steam Pazarda fiyatı şuanda 90 tl civarında. Eğer almak isteyen varsa konuşup anlaşabiliriz. Önce havale sonra takas yolunu seçiyorum.

Merhaba elimde bu silahtan var, kutudan çıktı. Steam Pazarda fiyatı şuanda 230 tl civarında. Eğer almak isteyen varsa konuşup anlaşabiliriz. Önce havale sonra takas yolunu seçiyorum.

Merhaba elimde bu silahtan var, kutudan çıktı. Steam Pazarda fiyatı şuanda 230 tl civarında. Eğer almak isteyen varsa konuşup anlaşabiliriz. Önce havale sonra takas yolunu seçiyorum.

Merhabalar. Bir sistem kurdum kafamda. Boş kasa ve psu yu aldım. Diğer donanımlar kafamı kurcalıyor. Biraz yardıma ihtiyacım var. Amacım gta 5 ultra açsın gibi saçma şeyler değil. Genel oyunları high seviye açsa bile yeterli.Zaten yıllardır oynamayı beklediğim A.C serisi, far cry serisi bir de BF. gta 5 i param yeterse online keyfi için alırım belki ilerde.

Kasayı bundan aldım.
-> COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA

Bunlar ise almayı planladıklarım:

- MSI 970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

- AMD FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Önbellek 125W 32nm İşlemci

- MSI R9 280 Gaming 3G GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

- CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram

- WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk

Bir yorum,eleştiri,öneri benim için çok değerli. Teşekkürler.

Interrail America sizlere rüya ülke amerikanin 46 eyaletini ve 500 den fazla
yerleşim noktasını konforlu trenleriyle gezmenizi sağlar.

Sizlere, Amerika’nın bir ucundan diger ucuna, sahip oldugumuz esnek tur
imkanlarıyla 20 ,35 ya da 45 günlük tren passler ile sunmaktayız.

20 günlük tur 8 geçiş $649

35 günlük tur 12 geçiş $ 849

45 günlük tur 18 geçiş $ 1029

Geçiş nedir diye soruyor olabilirsiniz… Bir noktadan diger noktaya seyahat
ettiginiz her tren sizin için bir geçiş sayılmaktadır.Diyelim ki New york’tan
los angles’a gitmek istiyorsunuz.Önce new york’tan
chicago’ya sonra chicago’dan los angles’a geçersiniz.
bu şekilde 2 geçiş kullanmış olursunuz.

Tüm tren pass’leri ekonomik sınıftır.İsteğe bağlı olarak ekonomik sınıf
biletler 1.sınıf biletlerle ekstra ücret dahilinde değiştirilebilir.1.sınıf biletrin avantajları ise yatak imkanın olmasıdır.Genel olarak tüm trenlerde internet ve içecek servisi olmaktadır.

Amerikan rüyası nedir ?

MAnhattan da kredi kartlarınızın limitlerini aşmak mı ? Hollywood muthiş setleri
arasında dolaşmak mı ? Yoksa niagara şelalesinin soluk kesen manzarasına donup kalmak mı ?
belki de sadece olağan üstü doğa güzelliklerine
şahit olmak, güneşin batışını canyon da yakalamak, yellowstone ulusal
parkında doyumsuz tatlara ulaşmak.

İnterrail AmeriCa sizlere başka hiçbir yerde bulamayacagınız ,
her durdugunuz yerde sınırsız macera ve unutulmaz anları sunmaktadır..

Öğrenci iseniz ve yoğun bir eğitim yılı geçirdiğinizi düşünüyorsanız,iyi bir yurtdışı tatilini hak ettiğinizi kabul ediyorsanız; ancak bunun için yeterince paranız yoksa Uluslararası Gençlik Kampları’nın yanı sıra ABD’deki çalışarak tatil olanaklarını da düşünebilirsiniz. Volunteer USA programi ile Amerikada [B]gönüllü olarak bir aileye yardım edebilir, bir çiftlikte çalışabilir ya da bir hostelde yardımcı olabilirsiniz.Volunteer USA programında ortalama 20 saat aileye yardım edersiniz ve bunun karşılığında onlarda size ücretsiz konaklama ve yemek sağlarlar.

Çalışma alanları, işe alınan kişilerin özelliklerine bağlı olarak çok çeşitlidir: Aile yanı Au Pair’lik, bir gençlik kampında liderlik, çocuk kampında animatörlük, bir gençlik dinlenme kampında mutfak sorumluluğu gibi yüzlerce iş kolu vardır. Size bulunan işler yorucu ve ağır bedensel işler değildir, bunlar kolay işlerde olabilir zor işlerde olabilir fakat çalışma saatiniz min 14 maks 32 saat olucaktır ve unutmayın aynı işyerinde tüm dünya’dan sizin gibi çalışarak tatil yapmak üzere gelen onlarca genç insan ile birlikte çalışacaksınız.

Ayrıca eğer gönüllü projesi değil de hem paramı kazanayım hem Amerikada gezeyim tozayım diyorsanız Work and Rail diye bir program daha var.

Work and Rail Nedir ?

Work and travel Amerika ya gidelerin yoğun bir şekilde çalışıp, genellikle gezmeye fırsat bulamadıkları bir programdır. Fırsat bulsalar dahi programın travel kısmına ayrılan kısa zaman diliminde plansız ve verimsiz bir şekilde gezmektedirler.

Work and Rail size daha fazlasını getiriyor. Programın yorucu kısmında Amerikadaki bir ailenin , genclik ve cocuk kamplarinin ya da bir kurulusta haftada 20 ile 35 saat arasi calisarak kazanacağınız parayla size Amerika yı düşlediğiniz gibi gezme fırsatı sunuyor. Work and Rail adından da anlaşılacağı üzere trenle gezmenizi sağlar. Size temin edeceği Railpass ile 15 gün boyunca istediğiniz yerleri gezbilirsiniz ve dilerseniz size konaklayabileceğiniz hosteller ve oteller ayarlayacaktır. Böylece dolaylı yoldan interrailamerica macerası yaşamış olacaksınız.

Work and Rail neden Avantajlıdır ?

* Work and Rail programi boyunca herhangi bir konaklama ve yemek masrafi odemessiniz bunlar tamamen programa aittir.

* Work and Rail programi boyunca haftalik sabit bir ucret alirsiniz ve bu ucret calisma saatlerinizden etkilenmez dolayisiyla calismadiginiz haftalar icinde ucret almaya devam edersiniz.

* Amerika’nin tum eyaletlerine gidebilir ve buralarda calisabilirsiniz ve sectiginiz is kategorisi ve eyalete gore ucretlendirilirsiniz.

* Amerikanin buyuk bir kismini programa ilk katilisinizda gezebilirsiniz.
Amerika bir rüya.. Tabi gezebilirseniz..

Daha fazla bilgi için interrailamerica.com u ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. 5730 XpressMusic aldım internet paketi almak istiyorum. Vodafone hattım var.

Aylık 250MB internet ne kadar işimi görür? (70Kontör 250mb aylık - 175 Kontör 1GB aylık) vs...
Tahmin ediyorum çoğunuzda bu virüs var ve gizli dosyalarınıza ulaşamıyorsunuz . Klasör seçeneklerini denediniz , kayıt defterini düzenlediniz ama bir türlü halledemediniz. Artık dert etmeye gerek yok. bu 5kb lık dosya o virüsü buluyor ve temizliyor. Sonucu hemen görebilirsiniz gizli dosyalarınıza artık ulaşabilirsiniz.

http://r a p i d s h a r e . c o m/files/188908330/gizli_dosya_viruesuenue_silme.rar.html

1- Virüs temizlemek için: sil.bat
2-klasor_secenekleri_gizli_ozelligi_secilebilsin.reg dosyası araçlar klasör seçeneklerinde gizli dosyaları göster seçeneğiişaretlenince tekrar gösterme seçili durumda olma problemini giderir.
3- pasif ömzellikli Gizli dosyaların gizlilik özellğini aktif etmek için gizlilikaktifolsun.bat dosyasını gizli dosyanın bulunduğu sürücüye kopyalayıp sonra çalıştırın.

masaüstünde yada C sürücüsünde çalıştırırsanız tüm C de gizlileri açar. sistem dosyalarınıda aktif etmeye çalışır.
eğer tek bir klasörü yapacaksanız
başlat
çalıştır
cmd
ilgili klasöre git ( cd <klasör yolu>),
attrib -s -h -r <gizli klasör adı>

VİRÜSLERİ TEMİZLEMEK İÇİN SİL.BAT ÇALIŞTIRIN

İndirin ve sonucu görün

adresteki boşlukları silin
Hakkında
Forum İmzası:
Yine yazı bekleriz.
Forum İkinci El İmzası:
Ticaret değil, sadece ihtiyaçtan...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 268
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 22.915 (Bu ay: 199)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.