Yarbay
18 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 3)
Gönderileri

İnstagramdaki profillere giriyorum fakat fotoğraflar neden görünmüyo dünden beri🤔problem ne olabilir acaba???(profillerine giriş yaptiğim hesaplarin hepsi açık hesaplar kapali deil)vpn de yukledim ama sorun hala devam ediyo :(

Web surumunde sıkıntı yok ama instagram uygulamasinda durum bu(uygulamayi silip tekrardan yukledim ama hala ayni🙄)

6 ay sabit fiyat tmm da 6 ay sonra ne oluyo peki?canavar mi çikiyo?şu anda 5gb 30 lira civarinda kullaniyom.6 ayını dolduran birileri var mi burda ne kadar ödüyolar acaba şu anda???(2020 aralik ayinda gectim vodafone faturasiza kolay paket)

3 pcye kadar.2 sini kullandım 1 adet kaldı.satın almak isteyenler bana ulaşsın dm'den.

Eski tip mavi simgeli ilk versiyon edge icin reklam engelleyici var mi acaba? Sonraki versiyon deil ilk versiyon istiyorum,salyangoz simgeli icin deil yani.ilk versiyon edge icin baktim da adguard desteklemiyo bende sistemde hazir gelen ilk versiyonu edge kullanmak istiyorum.sonraki versiyon olan salyangoz simgeli olani yuklemek istemiyorum.buyuk ihtimal stabil calismayacak :(

Vodafone mağazasinda adam haklarimi yukledi 30 liraya 6gb 750dk 1000sms.haklarim bana bi turlu yuklenmedi.adam uğrasti durdu.sonunda yuklendi ve olanlar oldu :)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/00/59/83/005983b821f480811d28ba206c01bfe3.jpeg&t=0&width=480&text=1

Vodafone faturali 3gb 37 lira oldu.bu ülkeyi yönetenlere kocaman bi alkiş👏👏👏👏👏👏👏👏

Laptopu 2011 yilinda aldim ve malum laptoplar bu kadar pahali iken yenisini alamam.win8 işletim sistemi artik uzatmalara oynadigi icin windows 10 kurma karari aldim.1909 sürümü ram harcama miktari olarak benim laptopa uygun oldugu icin yukledim fakat bir sure kullandiktan sonra wifi surekli olarak kopmaya basladi.nasil bir cozum uretebilirim???

Yapilan işlemler : temiz format attim ama olmadi.driverlari guncelledim gene olmadi.

Windows 10 uyumlu harici wireless adaptör alsam yaninda da driver kursam olur mu acaba?malum benim laptop eski oldugu icin çakişiyor demek ki.

https://eksisozluk.com/2021-yili-telsiz-kullanim-ucreti--6770799

Hesapladim aylik 3 lira 10 kuruşa denk geliyo.vatana millete hayirli uğurlu olsun.gecen sene 2 lira 85 kuruştu.

1.5 yıldır tt kullanıyordum taahüt bitti bende gittim turkcell'e.faturasız yapmıyoruz dedi pandemiden kaynaklı sıkıntı var dedi(tüm bayiilerde aynı durum varmış) bana dedi rahat yapalım sana.bende dedim istemiyom.sonra vodafone faturasıza taşıdım numaramı.bugün 5gb yüklettim 29 liraya.bu şekilde 3 ay kullanıp tekrar tt faturasıza geççem.hadi geçmiş olsun bana.yaklaşık 3 aydır takılıyom buralarda artık yokum :)

Bu sağda solda beni bekleyen kiz tipleri var.bunlarlan konuşup tanişmaya değer mi acaba?tecrubeli arkadaslar cevaplarsa sevinirim :)

Hakkında
İlgi Alanları: futbol
Forum İmzası:
ergen ergen konuşma evlat...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
turktelekom
Takım
Fenerbahçe
TV
TV
TV
TV
Notebook
Exper
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
Kombi
Buderus
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.238
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 209.824 (Bu ay: 2.501)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.610 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.