Yarbay
06 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Pederin 2013 aurisi yikatmaya götürdüm sol kapınin o tarafta pas oluşmuş bu Japonların boya İnce muhabbeti doğru herhalde

Selamlar nasıl oluyorsa aracın cam fitili kıvrılmış camı kapatıp tekrar açmak isteyince cam ona değiyor sıkışma önleme olduğu için geri cam kapanıyor tatilde Keşan sanayide bi ustaya sordum fitili cam isirmış yenisi lazım dedi yenisi nette 800 tl akıl işi değil yav

https://www.citroenmarket.net/urun/citroen-c4-sag-on-cam-fitili

Sorunlu fitil alta doğru kıvrılıyor

selamlar citroen c4 aracın üstünde navigold sistem var , bu cihazın kendisine ait olan hafıza kartına mp3 yada video atıp oynatmak için hangi klasörü oluşturmak lazım acaba? normalde usb den herşeyi oynatıyorum ama cihazın navigasyon haritası olan hafıza kartını büyütüp direk onun üstünden nasıl açarım mp3 video vs? kendim mp3 ve video diye klasör oluşturdum ancak cihaz ordan görmedi illa aracın usb portuna usb takıp onun içinden açabiliyorum ,teşekkürler.
Selamlar nette bakıyorum en ucuz 1600 tl fiyatı ancak kendi sitesinde şuan 999 nasıl oluyor acaba tutan bir modelmi degil aslında dolap için kafamı kurcalayan bir model ama karar veremedim hala.

http://www.bosch-home.com.tr/store/product/SMV40D06TRSilence/SMV40D06TR
Başa bela oldu bu eşya seçme işi

Verildi
Selamlar türkiyeden 2014 yılında gold pc den iphone 5s almıştım , bu sene başı almanyada iken telefondaki batarya sorunu nedeniyle apple store ' a telefonu götürdüm ve direk değişim çıktı yeni telefon verdiler, yanlız Türkiyeye döndükten sonra bomba olaylar başladı önce haliyle telefon konuşmaya kapatıldı ,bende appledan telefonun değiştiğine dair yazı alıp btk ya başvurdum yanlız btk nın dediği telefon eğer türkiye değilde yurt dışından alınıp arızalanıp orada değiştirilirse onlar imei değişiklik olayını yapıyor fakat telefon türkiyeden alınıp yurt dışında garanti ile yenisi alınırsa yeni telefona kesinlikle imei değişim işleminde bulunmuyorlar yani anlıcağınız elimdeki yeni telefonu hiç bir şekilde kullanıma açtıramıyorum ne apple birşey yapabiliyor nede btk bu kadar saçma sapan bir olay görmedim , daha önce böyle bi durum başına gelen varsa yardım ederse çok sevinirim.

15/07/2014 19:51 A+ A-

Adana'nın Kozan İlçesi'nde 48 yaşındaki sınıf öğretmeni Hamit Memiş, eski eşinin evinin kapısını açmak için getirdiği patlayıcının elinde patlaması sonucu öldü.

Olay, saat 13.30 sıralarında Karacaoğlan Mahallesi Hasan Basri Demirci Bulvarı’ndaki Sungu Apartmanı’nın 3’üncü katında meydana geldi. Aliboğaz İlkokulu’nda görev yapan sınıf öğretmeni Hamit Memiş, bir süre önce boşandığı 60’ıncı Yıl İlkokulu’nda sınıf öğretmeni Şengül Yavuz’un evine giderek çocukları Nagihan, Kevser Nihan, Nurcihan, Damlanur’u görmek istedi. Eşi ve çocuklarının kendisiyle görüşmek istememesi üzerine Hamit Memiş, iddiaya göre dairenin kapısını açmak için yanında getirdiği patlayıcıyı kapının önüne bıraktı. Kapının önünde meydana gelen patlama çevrede korku paniğe neden oldu. Aynı apartmanda oturan Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser M.K. patlama sesi üzerine Şengül Yavuz’un dairesinin önüne gelerek Hamit Memiş’e müdahale etmek istedi. Ancak Hamit Memiş, ilk patlamada kapının açılmaması nedeniyle kapıya bırakmak istediği ikinci patlayıcı elinde patladı. İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

TEHDİT EDİYORMUŞ

Sağlık ekipleri Hamit Memiş’in öldüğünü belirlerken, Şengül Yavuz ve çocukları itfaiye merdiveniyle aşağıya indirildi. Hamit Memiş’in bir süredir tekrar birleşmek için Şengül Yavuz’a baskı yaptığı, olumsuz cevap alması üzerine ise ölümle tehdit ettiği önü sürüldü. Ayrıca Şengül Yavuz’un tehditler nedeniyle daha önce eşi hakkında cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunduğu belirtildi.

BOMBA UZMANLARI ÇAĞIRILDI

Öte yandan, Hamit Memiş’in olay da kullandığı patlayıcının özelliklerinin belirlenmesi için Adana Emniyet Müdürlüğü’nden gelen bomba uzmanları çalışma başlattı.

Memiş’in cesedi otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/adanada_reddedilen_babadan_ailesine_bomba-1202049
Evet N var?
arkadaşlar selamlar elimde arızalı bir kart var bu kartın üstünde 35 a 250 v (gbpc3502 ) bir köprü diyot yanmış durumdaydı bende piyasada muadili aradım ancak bulamadım çevremde onun yerine 35 a 1000 v (kbpc3502 ) olan bir köprü diyot taktım karta , sorunsuz olarak yaklaşık 1 hafta çalıştı kart ve sonra gene aynı parça yandı dün tekrar üstündeki diyotu aynı şekilde değiştim ve gene çalışıyor , merak ettiğim bu sonradan taktığım diyot daha dayanıklı olması gerekmiyormu acaba ? teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Suzuki swift glx
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.287
İkinci El Bölümü Mesajları: 128
Konularının görüntülenme sayısı: 35.956 (Bu ay: 391)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.115 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.