Yarbay
25 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 228 (Bu ay: 10)
Gönderileri
Evet arkadaşlar, temiz olmak şartı ile casio cmd 40 saat arıyorum.

Elinde olan, satmak isteyen özelden ulaşabilir.

Ciddi alıcıyım..
Arkadaşlar merhaba,başlıktan anlaşılabileceği üzere nam-ı diyar gardiyanım. 3 senedir bu meslekteyim, şunu belirteyim dizilerde gördükleriniz ile uzaktan yakında alakası bile yok....
arkadaşlar 700 watt ixelence marka psu var bende, ekran kartım ise zotac gtx 590, max payne 3 oyununu oynarken, bilgisayar kapanıp açılıyor kendi kendine, bu psu'dan kaynaklı olabilirmi? ne olur yardım edin. başka oyunlarda pek yapmıyor, max payne kallavi grafik var, hani yeteri kadar psudan güç alamadığı içnmi bilgisayar restart yapıyor acaba
arkadaşlar bu iki ürün arasında kaldım. bana yardımcı olun. hangi ürün daha iyidir. çoğunlukla oyun ve müzik dinlemek için alıcam. sizce hangisi olur
arkadaşlar merhaba, benim sorunumu şu iki gün önce, bilgisayarımını işlemci anakartı ram'lerini değiştirdim. daha sonra ankartın cd'sini yükleyince. bir anda explorerde anasayfam devamlı değişmeye başladı. her seferinde goog'leye göre ayarlıyorum. fakat kapatıp her açtığımda tekrar anasayfam değişiyor. ayrıca bilgisayar her açılışta masaüstünde zynga denen meretin kısayolu oluyor ve başlat çubuğundaki kısayolada ekleniyor. bunu her seferinde silmeme rağmen, tekrar tekrar geliyor. artık bıkkınlık geliyor. en son çare format dicem ama zor geliyor. ne olun bana bir yardım edin...
arkadaşlar ne olur bana yardım edin, araştırmadığım yer, bakmadığım site kalmadı, fakat kasa ön kulaklı çıkışını anakarta bağlamak için hiç bir şey bulamadım, anakartın kitapçığında yazan ayrı telden çalıyor, kasadaki kablolar ayrı telden çalışıyor? Bir bilen bana yardımcı olabilirmi?

Hakkında
Forum İmzası:
iPhone x 256 gb silver a1865 + aprilia srv 850 + Peugeot Rifter GT Line + Peugeot 508 2.2 GT + Nikon d7000
Forum İkinci El İmzası:
iPhone x 256 gb silver a 1865 + aprilia srv 850 + Peugeot Rifter GT Line + Peugeot 508 2.2 GT + Nikon d7000
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
iPad
Motosiklet
Aprilia
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.187
İkinci El Bölümü Mesajları: 139
Konularının görüntülenme sayısı: 39.877 (Bu ay: 1.368)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.145 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.