Binbaşı
22 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Fikirlerinizi belirtirseniz sevirinirim. Sizce hangisini tercih etmeliyim

Elimde 14 15 tane fizik sorusu var test halinde çözebilecek var mı acaba bunları?

Soruların konusu kondansatör, selenoid, toroid, manyetik alan manyetik kuvvet gibi konular.

Soruları pm ile atacağım Gayet kolay sorular aslında
Bir cd'yi ışığa doğru tuttuğumuzda yansımanın düzensiz olmasının nedeni sizce ne olabilir? Hani düz ayna, çukur ayna ya da tümsek aynadaki gibi bir yansıma olmuyor. Daha çok kırışık alüminyum folyonun yansımasına benziyor. Yani şekil olarak ufak boyutlarda da olsa bir düzensizlik var.

Geçen gün biraz düşündüğümde olayın 2 sebebi olabilir gibi geldi. Biri Cd'nin bildiğiniz gibi iç içe geçmiş dairelerden oluştuğu. Biride cd'ye depolama işini yapan 0'lar ve 1ler yüzünden olabileceği. Kısaca bunun asıl sebebi ne olabilir? Fikri ya da bilgisi olan var mı?
Bu konuda teknik bilgim çok fazla değil anlatım sırasında yaptığım hatalar varsa düzeltirseniz sevinirim :)
Böyle bir ödevim var bunun hakkında kısa bir yazı yazacağım ama bilimsel bir yazıya rastlamadım. Bilgi sahibi olan var mı


Bu sahneyi geçenlerde southparkta görmüştüm izleyenler hatırlar. Aşağıdaki linkte gerçeği Aşağıdaki linkteki videonun çözünürlüğü daha iyi olanı var mıhttp://www.youtube.com/watch?v=htumOkjpDVQNot: Mağara olmamışımdır umarım Southparkta görmüştüm ama videoya yeni denk geldim
Beyler 20'lik dişlerimi cerrahi müdahale ile çıkmadan aldırmam gerekiyor.Anadolu yakasında gidebileceğim iyi bir doktor var mı
Dayımın wave 3'ünü çocuğu kurcalamış artık ne yaptıysa sol seçim tuşuna basınca arama kaydı geliyor. Bir de ana sayfada basınca numara yazılan buton kaybolmuş. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?
Artık internetten sabıka kaydı alınabiliyormuş. Benim de ehliyet için sabıka kaydına ihtiyacım var. Aradım taradım ama nasıl alınacağını bulamadım. Bilen var mı nereden yapabilirim bu işlemi ?
Bir süredir bana gönderilen özel mesajlar gelmiyor. Mesaj gönderebiliyorum ama bana gönderilen mesajları göremiyorum. ilgilenirseniz sevinirim.
Beyler söğütlüçeşmeden metrobüse binip zeytinburnunda mı inmem gerekiyor ? Zeytinburnunda inince arada çok mesafe var mı ?
Hakkında
Konum: İstanbul,Kadıköy
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 1.022
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.019
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 195.158 (Bu ay: 1.884)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.