F

Yüzbaşı
19 Eylül 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 0)
Gönderileri
8.3 için crackli iblacklist lazım bilen varmıdır
iphone 6 tr garantili yere dusup catladi ekran calisiyor ama jelatini oldugu icin kaldirsam parcalanacak. trcellden alinma applestorelarda 149$ karsiliginda degistiriliyormus ekran. asli varmidir. randevumu almam gerekli yoksa kargo ilemi yolluyorum tesekkurler
6-8 şubatta saraybosnayı gezmeye gideceğim. orada Türk rehber bulup bizi gezdirmesini istiyorum. rehber konusunda bilgisi olan varmı
Arkadaşlar bu konu hakkında herhangi bir gelişme varmıdır. hep olacak olacak diye oyalıyorlar. hala birşey olduğu yok.
merhaba arkadaşlar. 9gblık itunesten alınmış yedek dosyam backupin içinde duruyor. fakat itunesten geri yükle dediğim zaman o tarihte aldığım yedek gözükmüyor. o klasörü nasıl yukleyebilirim
attnin verdiği htc one lara unlock olsa bile yazılımsal olarak heralde kilit koymuş. hotspot yapamıyorum varmı bi çaresi root etmekten başka.
selam bana 20-21 haziran için sünnet arabsı olacak cabrio araç lazım. sahibindende camaroya baktım adamlar 300 yazıyo arıyosun 700-800 fiyat çekiyo makul tekliflere açıgım. sadece cuma akşamı 7-8 arası bile olması yeterli

arkadaşlar home tuşu sorunlu iphone vardı arkadaşta çok zor basıyordu. amerikadan gelen bir arkadaşla muhabbetteyken home tuşu sorunlu iphonu oldugunu ve amerikadaki bir telefon tamircisi tanıdığını ve home tuşunun üzerine bir damla su, kolonya, yağ gibi bir şey damlatıp, home tuşuna basıp basıp durdugunu ve home tusunun çalıştıgını soyledi. hadi canım olurmu oyle sey dedik ve denemeye karar verdik. bir damla kolonya damlatıp 30 sn.ye kadar basıp durduk. sonuç inanılmazdı home tuşu stabil biçimde çalıştı. tavsiye ederim.
Arkadaşa Bridgestone lastik kampanyasından hediye ettiler. mevcut aboneliği olduğu için satıyor. irtibat tel 5304196334
kapalı zarf şeklinde zarfı açıp Digiturk müşteri hizmetlerini arayarak kurulum işlemi yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
1 yıl boyunca Giriş Paketi + 1 Keyif Paketi Ücretsiz
Giriş Paketi + 1 Keyif Paketi’nden oluşmaktadır. Müşteri Keyif Paketi için Belgesel, Çocuk, Sporsever, Müzik ve Eğlence, Haber ve Dünya Paketleri’nden birini seçebilir
Ayrıca 2012-13 Sezonunun ilk ayında kullanılmak üzere Lig TV
ve aktivasyonu takip eden ay için de bir aylık Film Paketi hediye edilecektir.
Eğer Mevcut Digiturk üyeliği olan bir kişi kullanmak isterse bir yıl Digiturk Plus hakkına sahip olacaktır.

--Konu Kapanmıştır---Alan arkadaşımıza hayırlı olsun.
Hakkında
Meslek: Bilgi İşlem
Forum İmzası:
Beni bilen bilir, bilmeyende kendisi gibi bilir.
Forum İkinci El İmzası:
@10.Lincoln iphone4 (11 adet) ve desire (2adet) @atlantisprensi ne iphone4 (6 adet) @darendeli ye samsung galaxys @tarcan41 e iphone 3g ve hd2 @taskın57 ye dsmart @SPQR.Octavian pasaport @+24edition 3gs, ip4. @shakkaron ip4 @didaktikdeli adaptor. @BesTCooL hd2 yaptırdım. @greenman82 desire. @alperk ip4 (2 adet).@venice ip4. @oktay917 galaxytab @candancana ip4 (4 adet). @suleymanbostan ip4 ve hd2. @ibra0661 ip4. @calvinn macbook pro. @Efe İp4. @gLam pasaport @matrax-38 ip4. @scorqion popcornc200 @sedat4444 ip4.
Hakkımda:
Beni bilen bilir, bilmeyende kendisi gibi bilir.4303678be05964d5061d8e06e0da3b82C.jpg4303678be05964d5061d8e06e0da3b82C.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 729
İkinci El Bölümü Mesajları: 486
Konularının görüntülenme sayısı: 79.102 (Bu ay: 189)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.