Yüzbaşı
13 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Bir kaç gündür anlamsız abuk sabuk cevapsız telefonların hatta internet yavaşlama vs. gibi şeyler yaşıyordum. Bugünde beni bir şirket telefonu aradı 1-2 kez ama 2 kere çaldırıp kapatıyor. Google dan baktım levent de bir şirkete ait... Neyse geri aramada bulunmadım dedim herhalde bir sorun var hatlar arızalı geçer dedim... Sonra internette acayip bir yavaşlama oldu bildiğin sitelere giremiyorum. Gb var... Lan dedim acaba birşey seyrettik 4.5 açıkken bir bakayım dijatal operatöre bir de ne göreyim.? Baraa Alashval diyr biri çıktı birde benim telefonun numarası var. Bir kaç kez girip baktım yine aynı.. Sonra kişisel bilgilere girdim adamın bütün bilgileri karşima çikti birde TC kimlik numarası var.!!!

Türkcell e iletişime geçmedim akşam arayacam durumu öğrenecem.

Bu arada gb lar duruyor. Internet yavaşlaması bir kaç cevapsız arama dışında birşey olmadı.. ss yi bırakıyorum aşağı.. tc yi göstermiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/12/7a/1f/127a1f371f629ec25cb9e252aaebee07.jpeg&t=0&width=480&text=1
Merhaba arkadaslar, 4 aydır işsizim... sonuç olarak icra takibi. Bugün eve icra kağıdı gelmiş.. lâkin burada oturmuyor diye geri gondermişler... yanı teslim alınmamış..

Şimdi biz iki sene önce taşındık.. lâkin adres bildirimi yapmadık.. daha doğrusu unutmuşlar. Bunu seçimlerde öğrendik... benim ikametgâh e devlette gözükmüyor... yanı adresim yok... yanı burada oturuyor gözükmüyorum. Her nasılsa bulmuşlar bu adresi biryerden..

Benim üzerimde kayıtlı bir varlığım yok... annemin evine gelip icra yapabilirler mı.?
Akp ''Türkiye vAKti'' sloganı ile reklam da kullandığı müziğin adı...

Özerklik geliyor pek yakın da sinemalarda...
Dün şahit olduğum olay... Çalıştığım yerde Suriyeli dün itibariyle vatandaşlık aldı.. bu adamların çocukları tr vatandaşı 6 çocuğu var 4 Dü vatandaş tr de. Diger 2 de dün itibariyle vatandaşlığa geçti.. toplam 4 evet oyu. diğerleri küçük.

Vatana millete hayırlı olsun.
Anıtkabir'e yapılan çocuk parkı son günlerin en çok konuşulan konularından biriydi. Parkın kaldırılmasıya biten tartışmalarına ardından bu kez Beyaz TV kameralarına başka skandal bir görüntü takıldı.Anıtkabir'i ziyaret eden bir ailenin mozoleye çıkan merdivenlerdeki görüntüsü bu kadırana pes dedirtti. İki ziyaretçi hiç bir şeye aldırmadan üstelik askerlerin nöbet değiştirdiği sırada merdivenlere oturup tırnak kesti...

http://www.milliyet.com.tr/aitkabir-de-tirnak-kesti-gundem-2317468/

Evet yine algı yönetimi ile karşı karşıyayız... Kendi kurguladıkları senaryo ile yaptıkları haber... Milliyet (havuz medyası) de bunu haber diye ciddi ciddi veriyor. Milletle dalga geçiyorlar.. Milli değerlere hakaret ettikleri gibi iç savaşı körüklüyorlar.. Bunlara kim dur diyecek.?
Beyler elimde 10 bin tl var. Altına yatırım yapmak istiyorum... bunu nasıl değerlendirebilirim.? Yani hangi tür altın almalıyım.?

Not: uzun vadeli bir yatırım yapıcam.
1.Merhaba arkadaşlar.Vatan bilgisayardan Z170-P D3 anakart aldım fakat d4 versiyonun daha iyi olabileceğini düşündüm ilerisi için.Yani üzerine para verip D4 versiyonunu almayı düşünüyorum.Anakartı iade etmek istiyorum.Alalı 5 gün oluyor.Kutuyu açtım monte de ettim. Acaba bu şekilde iade edebilir mi.?

2.ddr3 kalıp üzerine ram alabilirim.ddr3 lerin ömrü kaldımı acep bu saatten sonra.?
Arkadaşlar bir seri vardı. Metallerin özelliklerini alabiliyordu insanlar.Demir krom çelik vs vs.. Bu serinin ismini bilen varmı.? *****doğan gibi isimleri vardı..
Bu konu neden açılmamıs sasırdım doğrusu..pkk nın yaptığı barbarlıkları gösteren..Ve milletin balık hafızasını tazeleyen bir döküman sitesi..

Balık Hafızalı millet

Sunuda eklemek istiyorum..

Zamanın da her sehit için sokağa dökülen.. Ve öncesinde cuma abd ve israili naletleyen kitle nerede acaba..?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.572
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 3.583 (Bu ay: 251)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.840 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.