Yarbay
12 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
n11 üzerinden firmadan aldığım Benq rl2455hm kodlu monitör elime ulaştığında ürünün güvenlik bandı yoktu (almdan önce n11 üzerinden firmaya ürün sıfır mı diye sorup onay almama rağmen). Buna rağmen ürünü aldım eve gelip denediğimde ölü piksel olduğunu gördüm. Ürünü n11 üzerinden iade etmek için talep oluşturdum firma reddetti. Daha sonra firmayla telefonda görüştüm. Telefondaki arkadaş bana "üründe 5 taneden az ölü piksel olduğu için iade alamayacaklarını" söyledi. Cayma hakkımı kullanmak istediğimi, tüketici hakem heyetiyle ve avukat arkadışmla görüştüğümü ve 14 gün içinde sebep göstermeksizin ürünü iade etme hakkımın olduğunu söyledim ama yine aynı tavırla beni reddettiler. Artık iş Tüketici Hakem Heyetine kaldı. Alışveriş sonrası mağdur olmak istemiyorsanız bu mağazadan kesinlikle uzak durun.

Konu hakkında yardımcı olacak arkadaşlar varsa mesajlarınızı bekliyorum. İyi günler.
Golf 1.4 TSI 122Hp Comforline Fiyatı=46500TL Şehir içi 100km'de 8.2Lt yakıyor
Mazda 3 1.6 Sedan Tourin Fiyatı=34500TL Sehir içi 100km'de 8.9Lt yakıyor
AStra HB 1.3 CDTi Enjoy Fiyatı=37000TL Şehir içi 100km'de 6.3Lt yakıyor

Bu üç arabadan hangisini alacağımıza karar veremedik. Önce Astra almayı düşünüyoruk, Servisinin çok kötü olduğunu duyduk ve biraz soğuduk.
Mazda ve Golf'ün yakıt tasarrufu çok kötü. Senede 25.000km yaparız. Şimdi sorularımı sorayım.
1)MAzda alıp LPG taktırsam nasıl olur. Aracı etkilermi. LPG araca zarar verir mi? ARaç garanti dışı kalır mı?
2) Astra alsam Gerçektende serviste sorun çıkar mı? (Garanti bitene kadar mecburen yetkili servise gideceğiz)
3) Yada Golf mü alayım. Golf alırsam LPG taktırmam bu seferde çok yakacak. Offf kafam çok karıştı Arkadaşlar acilen yardım edermisiniz.
Golf 1.4 TSI 122Hp Comforline Fiyatı=46500TL Şehir içi 100km'de 8.2Lt yakıyor
Mazda 3 1.6 Sedan Tourin Fiyatı=34500TL Sehir içi 100km'de 8.9Lt yakıyor
AStra HB 1.3 CDTi Enjoy Fiyatı=37000TL Şehir içi 100km'de 6.3Lt yakıyor

Bu üç arabadan hangisini alacağımıza karar veremedik. Önce Astra almayı düşünüyoruk, Servisinin çok kötü olduğunu duyduk ve biraz soğuduk.
Mazda ve Golf'ün yakıt tasarrufu çok kötü. Senede 25.000km yaparız. Şimdi sorularımı sorayım.
1)MAzda alıp LPG taktırsam nasıl olur. Aracı etkilermi. LPG araca zarar verir mi? ARaç garanti dışı kalır mı?
2) Astra alsam Gerçektende serviste sorun çıkar mı? (Garanti bitene kadar mecburen yetkili servise gideceğiz)
3) Yada Golf mü alayım. Golf alırsam LPG taktırmam bu seferde çok yakacak. Offf kafam çok karıştı Arkadaşlar acilen yardım edermisiniz.
Hakkında
Forum İmzası:
Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu doğru yap.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.844
İkinci El Bölümü Mesajları: 103
Konularının görüntülenme sayısı: 15.570 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.235 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.