Yarbay
22 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 293 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Arkadaşlar honor 10 lite marka telefonun camı kırıldı. Dokunmatiğinde hiçbir sorun yok. İnternetten bulabildiğim yerlere telefon açtım ancak hepsi de sadece cam değiştirilemiyor komple lcd panel değişiyor diyor. Bu hem ücret bakımından istemediğim birşey hem de orjinal lcd yerine ne olduğu belirsiz çin malı ürün takacaklar gibime geliyor.

Bu konuda daha önce tecrübesi olan var mı? İzmirde bu konuda güvenilir bir yer bilen varsa çok memnun olurum..

Yeni nesilde series s aldım. En sevdiğim oyunlardan biri cod mw 2019. Series s de one s de olduğu gibi 768p veya 900p de 30 fps alacak isek oyunu oynamanın bir anlamı kalmıyor maalesef. Zira one x i satarak geçiyorum series s e.

Bu konuda bilgisi olan var mı acaba? Bir update ile en azından 1080p 60 fps yakalanabilir mi? Yoksa cold war çıkacağı için kimse artık cod mw le series s için uğraşmaz mı?

Arkadaşlar merhaba. Yakında ikinci el olarak xbox one x aldım. HDMİ kablosu arkadaşın yazlığında kaldığından kablosuz şekilde aldım.

Elimde xbox one s orjinal hdmi kablosu mevcut. Ancak onunda hdmi uçlarından bir tanesi hafif yamuk. Hdmi girişine takarken hafif zor takılıyor. Ancak takıldıktan sonra bir daha hiçbir şekilde görüntü gitmesi, karıncalanma vs sorun yaşamıyorum.

Öncelikle sormak istediğim one s ile one x in hdmi kabloları arasında bir fark var mıdır acaba?
İkinci konu ise bazı konuştuğum arkadaşlar ucu yamuk hdmi kablonun sıkıntı yaratabileceğini söyledi. Yamuk olan taraf tv ye takılı durumda. Ben one s i de bu şekilde kullanmıştım. Sizce böyle birşey mümkün mü yani bu kablo one x ya da tv ye bir zarar verebilir mi?

Eğer böyle bir ihtimal var ise kabloyu değiştirmek istiyorum. Araştırdığım kadarıyla hdmi 2.0 lar 4k yı sorunsuz taşıyor. Ancak derinlesine araştırdıkça kafam karıştı açıkçası. Bu noktada iki seçenek arasında kalıyorum.
https://www.hepsiburada.com/paugge-hdmi-2-0b-premium-sertifikali-4k-60hz-18gbps-bandwith-hdr-dolby-vision-hdcp-2-2-destekli-hdmi-kablo-2-metre-p-HBV000002M9YO

Diğer seçenek ise 30-35tl civarı belkin, hama gibi markaların hdmi 2.0 destekli kabloları.

Sizce kablo değiştirmeme gerek var mı? Var ise herhangi bir hdmi 2.0 destekli kablo işimi görür mü?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar xbox kolunu bir oyunda denemek adına masaüstümde kullanmak istiyorum ancak elimde dongle yok. Bluetooth özellikli telefon, yine bluetooth özelliği bulunan bir notebook um var. Bunların bluetooth alıcılarından bir şekilde masaüstünde faydalanma imkanım var mı acaba? İnternetten yaptığım araştırmalarda bir sonuca ulaşamadım. Belki burada bilen bir arkadaş çıkar. Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim
Arkadaşlar dün pil azaldığından titreşimi kapattım konsol ayarlarından. Gece pilleri şarj ettim. Biraz önce açtım ayarlardan zaten açılmış ancak oyunlarda titreşim gelmiyor. Xbox ilk açıldığında xbox tuşuna uzun basınca bir titreşim geliyor ancak daha sonra herhangi bir oyuna girince oda kesiliyor. Tamamen gidiyor. 2 kol var ikisi de aynı şekilde. Aç- kapa fişten çek ayarlardan aç-kapa, kolları tekrar tanıt gibi işlemler sonuç vermedi. 0 lasam düzelir mi diyorum da 950gb oyun var içinde nasıl olacak bilemiyorum. Bu sorun başına gelen oldu mu acaba?
Arkadaşlar xbox gamepadi garantiye göndereceğim gibi RB tuşu bazen algılamıyor sert basmak gerekiyor vs. Bu süreç en az 2 3 hafta süreceğinden elimde bulunan f710 veya f310 u xbox a bağlama imkanım olup olmadığını danışmak istedim. İnternette yaptığım araştırmalardan herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Bilgisi olan var mı acaba konu ile ilgili?
Arkadaşlar merhaba. Kafama takılan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim.

LG 49 sj800v tv sahibiyim. Denemek için pc deki 2+1 (29w creative m2600) imi tv ye bağladım ve ses oldukça fark etti. 2+1 den ses almak için ayarlardaki harici çıkışı seçmiştim. Böyle olunca kumandadan ses açıp kısmam mümkün olmuyor ve çok zor oluyordu filmin ortasında kalkıp ses ayarı yapmak.. Bende dün kurcalarken kulaklık çıkışına sesi verdim. Böyle olunca kumandadan da müdahale edebiliyorum. Benzer seviyeyi yakalayıp sesleri kıyasladığımda herhangi bir fark yok gibi geldi.

Şimdi de 40w gücünde edifier x600 düşünüyorum. Kafama takılan ise harici çıkış değil kulaklık olarak göstermem uzun süreli kullanımda acaba tv de herhangi bir problem yaşanmasına sebep olur mu? Bunların yerine 300w lg sj3 mü alsam diyorum bazen optik bağlantı ile ancak apartmanda yaşıyoruz ve yüksek seslere çıkmak gibi bir hedefimiz yok. Temiz bir ses alayım yeterli. Bu noktada sj3 ün x600 den fazlasını sunacağını düşünmüyorum.

Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Saygılar.
Arkadaşlar merhaba. Kafama takılan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim.

LG 49 sj800v tv sahibiyim. Denemek için pc deki 2+1 (29w creative m2600) imi tv ye bağladım ve ses oldukça fark etti. 2+1 den ses almak için ayarlardaki harici çıkışı seçmiştim. Böyle olunca kumandadan ses açıp kısmam mümkün olmuyor ve çok zor oluyordu filmin ortasında kalkıp ses ayarı yapmak.. Bende dün kurcalarken kulaklık çıkışına sesi verdim. Böyle olunca kumandadan da müdahale edebiliyorum. Benzer seviyeyi yakalayıp sesleri kıyasladığımda herhangi bir fark yok gibi geldi.

Şimdi de 40w gücünde edifier x600 düşünüyorum. Kafama takılan ise harici çıkış değil kulaklık olarak göstermem uzun süreli kullanımda acaba tv de herhangi bir problem yaşanmasına sebep olur mu? Bunların yerine 300w lg sj3 mü alsam diyorum bazen optik bağlantı ile ancak apartmanda yaşıyoruz ve yüksek seslere çıkmak gibi bir hedefimiz yok. Temiz bir ses alayım yeterli. Bu noktada sj3 ün x600 den fazlasını sunacağını düşünmüyorum.

Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Saygılar.
Arkadaşlar merhaba. Bir akrabam için dershane araştırıyoruz. Küçük bir ilçede oturuyor ve orada hazırlanma şansı yok. Bu sene kötü bir sonuç elde etti. Hiç çalışmamıştı. Şimdi ciddi bir çalışma yapmak istiyor. Aydında hazırlanmayı düşünüyor. Bu konuda güvenilir bir dershane var mıdır? Bu konuda sizden yardım istiyorum. Teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba

Dell venue 7 tabletim var yaklaşık 1 yıldır açmıyordum. Uzun otobüs yolculuğunda netflix ile film izlerim diye düşünmüştüm.

Ancak "maalesef netflix durdu" hatası alıyorum ve uygulamayı açamıyorum. En son Android 4.4 gelmiş. Ancak netflix in sitesine göre bunda çalışabileceği yazıyor.

Ne önerirsiniz acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.070
İkinci El Bölümü Mesajları: 120
Konularının görüntülenme sayısı: 558.820 (Bu ay: 6.056)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 499 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.