Yüzbaşı
22 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 76 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinsin
Arkadaşlar merhaba, birçoğumuzda ne yazıkki saç dökülmesi problemi var. Piyasada binlerce ürün var ve hangisinin sorunumuzu çözeceği muamma. Tabi birde buna kısıtlı maddi imkanlar eklenince işin için çıkılamaz bir hal oluyor.

Piyasada yeni çıktığını düşündüğüm at kuyruğu şampuanın saç dökülmesini azalttığı saçları güçlendirdiği yazıyor ürünlerin kendi sitelerinde.

At kuyruğu denilmesinin nedeni çok fazla duymadığımız bir bitki olan at kuyruğu isimli ve dereotuna benzeyen yeşil bir bitkinin özüyle yapıldığından.

Ürünlerin sitelerine baktığımızda ya yorum bulamıyoruz ya da yazılan yorumlar birbirinin aynı inandırıcılıktan uzak yorumlar. Aranızda bu şampuanı kullanan veya bu şampuana başlayıp etkisini görenler bulunuyormu?
Arkadaşlar filmi yeni izledim ve aklımda bi sürü soru işareti kaldı daha doğrusu nerdeyse filmin tamamı bi muamma.

Yanlız şunu anladım bu adam özellikle bu tarz senaryolarda oynamayı seviyor. Örnek donnie darko, source code , prisoners ve daha izlediğim ama aklıma gelmeyen bir çok filmi var. Karışık kurgusu olan ve sonunda seyirciye ters köşe yapan filmler.

Filmin konusunu anlatmayım izlemeyen arkadaşlar için spoiler olur ama eğer bu tarz filmler seven benim gibi arkadaşlar kaçırmasın diyorum.

Bu arada filmi gerçekten anlayan bi babayiğit varsa anlatabilirmi ya hakkaten çözemedim çünki tabi SPOİLER kullanarak anlatırsanız çok memnun olurum.
arkadaşlar xbox'ta son db ve son fw yüklü makineye 2hafta önce fw attırdım ama makineyi aldığımda tüm achler ve var olan 2 profilimde silinmişti ama enteresan olan oyun saveleri ve yüklemeleri duruyor, banlı olduğum için hesabımıda geri açamıyorum napıcam şaşırdım lütfen yardımcı olurmusunuz????
arkadaşlar GM'nin yeni çıkan Q3 modelini almayı düşünüyorum, fiyatı da 220 tl civarı uygun gibi geldi bana, sarjının da 720 saat max. gittiğini belirtmiş kendi sitesinde, bu ürünü kullanan veya arkadaşında gören tavsiye edeniniz varmı??? (daha önceki generalmobile modelleriyle alaka kurmadan çünki yeni seri daha iyi düzgün bi teknik servis falan kuruldu deniliyor)
İyi günler arkadaşlar, benim ELİTE'İ 2 yıldan uzun süredir kullanıyorum

son zamanlarda sıklıkla clean disc hatası vermeye başladı,

dvd-romun markası SAMSUNG sizce lens mi değiştiriyim yoksa elimde olan hiç kullanılmamış

LİTE-ON DVD-ROM ile mi değiştireyim???? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim....
merabalar arkadaşlar, benim makine alışımın 2.yılını tamamlamasına az bir süre kala Banlandı. Live üzerinden oyun oynamamak benim için çok büyük bi sorun değil ama makine banlandıktan sonra artık Harddiske oyun yüklememeye başladı.

İnstall to Hard drive dediğim zaman "this game isnt supported to install" deyip yüklemeye izin vermiyo. Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun artık oyunları harddiske yükleyemiyecek miyim yoksa bunu düzeltmenin bir yolu varmı???
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
honda Civic fc5
Mobil cihaz
xiaomi mi note 3
Oyun Platformu
PS4
PSN ID
girayy
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 816
İkinci El Bölümü Mesajları: 117
Konularının görüntülenme sayısı: 28.458 (Bu ay: 150)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 318 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.