Teğmen
20 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, telefonumu ikinci el almıştım. Anladığım kadarıyla daha önce ekranı değiştiren kişi yanlışlıkla anakart üzerinde bulunan hoparlör'e temas etmesi gereken çentiklerden birisini kırmış. Ben sadece hoparlör bozuk zannediyordum fakat arka kapağı açıp, siyah çerçeveyi çıkarttığımda çentiklerin birinin tamamen olmadığını farkettim. İletken olarak herhangi bir şey gözükmüyordu. Temsili olarak internetten bulduğum Z3 Compact anakartında hangi çentiğin olmadığını da işaretledim. Şimdi asıl sorum şu. Bu çentik bir şekilde tamir edilebilir mi? Sonuçta stereo hoparlöre sahip olan bir telefonu mono olarak kullanmak bir nebze canıma dokunuyor...

Temsili resim:
[simage]https://i.hizliresim.com/o6zdqk.jpg[/simage]
Arkadaşlar Z3 Compact telefonum bulunmakta. Alt hoparlörü ses vermiyor. Kendi imkanlarımla değiştirmek istiyorum. Arka kapağı sökmek için 150 Derece de 1 dk ısıtmak gerekiyormuş. Ben de ısıtıcı cihaz mevcut değil. Bu ısıtma işlemini saç kurutma makinesi ile yapabilir miyim? Eğer yapabilirsem arka kapağı söktüğümde tekrar takmak için sanırım yapışkan filmine ihtiyacım olacak. Nereden temin edebilirim? Yani ihtiyacım olan şeyler; Alt hoparlör ve yapışkan film. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar, Açık Öğretim Lisesi Diploması ile Askerlik Tecili yapılıyor mu? Yaşım 22 ve AÖL'den yeni mezun oldum. Mezuniyet belgem henüz düzenlenme aşamasında. Diploma ile tecil yapılabiliyorsa kaç sene olduğunu da söyleyebilirseniz çok sevinirim..
Arkadaşlar iyi geceler. Bir süredir BSC ve DH haberlerinde yorum kısmına baktığımda neden saçma, küfür dolu uzun mesajlar görüyorum? Forumda kaçırdığım bir şey mi var? Yetkililer neden ilgilenmiyor acaba, merak ettim? Aydınlatırsanız sevinirim.
Merhaba,

Windsor WS3514 Bulaşık Makinam bulunmakta. Bulaşık Makinam Akım Koruyucu Prize bağlı. Belirli bir süre çalıştıktan sonra prizin düğmesini attırıyor. Anladığım kadarıyla kısa devre yaptırıyor. Tam olarak sorunu anlayamadım ve direkt olarak prize bağlamaktan korktum açıkçası. Daha önce dikkat etmemiştim fakat bulaşık makinasının fiş başlığının ısındığını da farkettim. Normalde olan bir şeymiydi bilmiyorum. Şuanda servis çağırabilecek bir durumum da bulunmadığından ötürü burada sormak istedim. Tam olarak ne yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Telefon numaramı kısa bir süre önce değiştirmiştim ve bundan ötürü twitter hesabıma erişemiyorum. Eski numarama güvenlik kodu gönderdiğini söylüyor bana giriş yaparken ve mobil uygulaması da yüklü değildi telefonumda. Ben de dün akşam ticket atmıştım twitter'a durumu açıklayacak fakat bana otomatik olarak mesaj gönderilmiş ve mesajda da zaten destek bölümünde yazanlar vardı. Şimdi ben kimliğimi doğrulayıp hesabımı düzeltip nasıl kullanmaya devam edebilirim? Hesabıma hiç bir şekilde giremiyorum.
Merhaba forumdaşlar, yeni aldığım GoldMaster Apollo cihazımın kurulumunu yapmaya çalıştım fakat beceremedim. Daha sonra yazılım, kanal listesi ve key listi güncelledim fakat nafile. Tam olarak bütün kanalları bulduramıyorum. Çok az sayıda kanal buluyor. Bana bu konuda destek olabilecek birisi var ise çok sevinirim iyi forumlar
Merhaba arkadaşlar. ESP LTD EC-50 Elektro gitarım bulunmakta. Dün tellerimi değiştirdim ve .12 lik tel kullanıyorum. Bugün ise sap ayarımı yaptım ve geriye tel yüksekliği entonasyon ayarı kaldı. Gitarda bildiğiniz üzere Tom bridge var. Anladığım kadarıyla tel yüksekliğini ayarladığım köprü elemanından aynı zamanda tele boş iken vurduğumda aldığım sese göre perde üzerinde çıkan sesin tizliğini ve pesliğini ayarlayabileceğim vidalar bulunmakta (Yanlışsam düzeltin). Telleri takarken telleri geçirdiğimiz parça ile ne yapmam lazım tam olarak bilmiyorum. Yani parçayı sıkıştırdıkça sanırım telleri geriyor ve 12. Perde harmoniğini mi ayarlamaya yarıyor?. Bu konu hakkında ufak bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim. Soracak başka kimsem yoktu bende DH ahalisine sorayım dedim
Merhaba arkadaşlar kendime 2 tane kutu attıracağım ama 6 rp eksik. Acaba elinde 20 rp lik kod bulunan birisi özelden bana gönderebilir mi? Gönderebilirse sevinirim. Kutudan çıkanların ss'ini atacağım .

Edit :

Ters Adam'ın verdiği kodu küçük yazdığım için kabul etmiyormuş şuan kodu aldım. Kutu attıracağım çünkü yanımda ki arkadaşımın hesabından attıracağım. Şuan dereceli atıyor bittiği gibi kutuları alıp ss'leri koyacağım. Tekrar teşekkürler Ters Adam

Edit 2 : SS'ler geldi taze taze

1. Kutu

2. Kutu

Tekrar Ters Adam'a gösterdiği ilgi için teşekkür ederim
Arkadaşlar Samsun içi XBOX 360 Oyun kolunun for Windows versiyonunu bulamıyorum. Gold bilgisayar da buldum fakat onlarında stok bitmiş gözüküyor. Elden alabileceğim bir yer biliyorsanız yönlendirebilirseniz sevinirim. Dediğim gibi Kırmızı kutulu PC için aparatı olan versiyonunu arıyorum.
Hakkında
Meslek: Serbest
İlgi Alanları: Call of Duty Series , Music , Cinema...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
canowaRTurk
PSN ID
CNWRZ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 350
İkinci El Bölümü Mesajları: 72
Konularının görüntülenme sayısı: 13.823 (Bu ay: 343)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 181 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.