Yüzbaşı
20 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar Acer aspire 3 siparis verdim.
Ozelliklerinde iee 802.11.ac yaziyor. Ben simdi eski adsl modemimi bu bilgisayarim geldiginde kullanabilir miyim yoksa yeni modem mi almam gerekiyor?
lenovo vip p p1 1150 tl note 4 1750 tl hangisini almalıyım sizce
Selamlar sizce hangisini almalıyım lenovo 1150 tl
note 4 1750 tl civarı daha önceden android tecrübem yok
Arkadaşlar win 10 a yükselttim. Bluetoothu görmüyor. Ne yapmam lazım acaba?
Arkadaşlar 2000 tl civarı 40 inc smart led tv alacağım. Philips mi yoksa lg mi almalıyım?Android mi webos mu daha iyi? Nedenleriyle ve modeliyle yazarsanız sevinirim. Tşkrlr
Selam herkese
Bugün kazayla mermerit mutfak tezgahının lavabosuna bardak çarpınca kırıldı. Bu durumda sadece mermerit tezgah mi değişir? Korkum mermerit tezgahın fayansla birleştiği yerler. İnşallah fayanslar kırılmaz. Ölçüleri 288 cm 60 cm. Bu is bana kaça patlar acaba?
Selam arkadaşlar
2012 avensis elegant extra mi alırsınız yoksa sıfır corolla advance mi? Hangisini almak daha mantıklı 15 gün içinde karar verip almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler
Mtv ocak ayı vergisini ödememek için arabayı ne zaman almalıyız aralıkta ödemeyi yapıp ocakta aracı teslim alsak vergiden kurtarır miyiz yani faturayi ne zaman kestirmeliyiz
Selamlar lg g2 internete giremiyor . Telefonu kapatıp açınca internete bağlanıyor. Bu sorunun çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim
Selam arkadaşlar,
Sıfır Doblo 1.6 premio almayı planlıyorum bayiler peşin alırsam kaç lira inidirim yapar acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Bu alana reklam verebilirsiniz.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 283
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.040 (Bu ay: 239)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 52 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.