Emekli Yönetici
26 Ağustos 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 76 (Bu ay: 1)
Gönderileri

https://m.tiktok.com/v/6902491584646925569.html?_d=secCgsIARCbDRgBIAMoARI%2BCjyGRKE2xueoJl9XUOyI761lPj3tcbTPzSE8i4o7qshxlKteeowCFHIzJi1vMnpBeOX7mhp1vt%2BZgbpkYNUaAA%3D%3D&language=tr&preview_pb=0&share_item_id=6902491584646925569&share_link_id=8A8B75CC-22DC-4240-B53C-0FDFC63F1FCB&timestamp=1607200273&tt_from=copy&u_code=0&utm_campaign=client_share&utm_medium=ios&utm_source=copy/

bu araçların verniğini bir solüsyonla kavlatıyorlar. Pasta cila atıyorlar. Üzerinde vernik kalmadığı için bir süre sonra boya da kavlamaya başlar. Ama kimin umrunda? Önemli olan aracı satabilmek. Güneş yanığı olan aracın değeri düşüyor ve hiç almak istemeyenler var.

Mesela Opel gibi kronik güneş yanığı olan araçları alırken dikkat etmek lazım. Bu yöntem yaygınlaşıyor. Nasıl anlaşılır ben de tam bilmiyorum. Bilen birileri aydınlatırsa sevinirim

Kendisi negatif eşi pozitif olan çok vaka var. Birisi de benim. Eşim pozitif ben negatif. Eşim grip sandık hastalığın çoğunu normal hayat akışı içinde geçirdik. Tat koku gidince test yaptırdık. Karantina süresince de çok dikkat etmedik. Ben negatif çıktım. Sonraki süreçte de bende hiç bir semptom olmadı. Bana bulaşmadı yani.

Bu olayı bilim nasıl açıklıyor? Araştıran bir arkadaşımız varsa beni aydınlatırsa sevinirim. 

Opel corsa 1.2 63kw aracıma LPG taktıracağım. Forumda baktığım kadarıyla Gaziantep’ten herhangi bir firma aktif değil. O yüzden kullanıcılardan bilgi almak istiyorum.

Kurumsal çalışan, iyi ustaları olan firma önerirseniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar.

2006 model bir araca bakıyorum, ruhsatta model yılı 2006, ilk tescil tarihi 2010 yazıyor.

Sigortacım sistemden baktı 2008 yılında poliçe kesilmiş dedi.

Aracın sahibine durumu anlattım. Polis arkadaşı emniyetin sisteminden bakmış araç 2006 Haziran ayında trafiğe çıkmış demiş. İlk tescil yanlış yazılmıştır demiş.

2006 da ilk tescil olduğunu düşünelim. İlk poliçesi neden 2008 de kesilmiş olabilir?
Hangi araç olduğunu merak ettim.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/rektore-uzay-mekigi-gibi-makam-araci-2877905/

108 devlet üniversitesi arasında 90. sırada olan Siirt Üniversitesi’nin Rektörü Murat Erman için, süper lüks araç ihalesine çıkıldı. 28 aylığına kiralanacak araç için tam 30 özellik sıralandı. Özellikler arasında, “Yabancı menşeli,, siyah renkli, 4×4 dizel motor, 2000 cc, en az 190 beygir güç, start stop, ısıtmalı koltuklu, uydu telefonlu, saatte 232 kilometre yapabilecek nitelikte ve 0-100 kilometreye 8.2 saniyede çıkabilen” kriterleri sıralandı.
Mobilde Golf battle oyununu oynayan var mı? Biriktirdiğin paraları harcayacak yer yok
İyi akşamlar arkadaşlar. 2016 Octavia aracım kaskolu. Aracımı 2. El almıştım. Aldığımda Yedek anahtarı yoktu.

Sigortacıma sorduğumda Kaskodan yedek anahtar isteyince kaskonun delineceğini söyledi. Şöyle bir avantajım var. Kaskom 15 20 gün sonra bitiyor. Yedek anahtar isteyince delinmeyen kasko çeşidi var mıdır?

aracım çalınırsa kaskonun olmayan yedek anahtardan dolayı zararımı karşılamama durumu var mı? Varsa yedek anahtarı hangi yoldan almalıyım?

1- sanayideki anahtarcılardan mı?

2- yetkili servisten parayla mı?

3- kaskoyu deldirerek mi?
Aktif olan ana konuların illaki bir iki trollü oluyor. Konuyu devamlı amacından saptırıyorlar. İkili tartışma ortamı oluşturmak için kışkırtıcı mesaj atıyorlar. Hatta bu kişiler takıldıkları diğer ana konularda da aynı tutumu sergiliyor.

Bir de belli bir konuya saplantılı Kişiler var. Atıyorum adam corolla ismi geçen konulara giriyor ve hep aynı kışkırtıcı mesajları yazıyor.

Çözüm için ne yapılması lazımsa artık yapılsın lütfen.
Selam arkadaşlar. 3,5 yıl yeni kasa 1.33 corolla dan sonra 2016 1.2 110 HP manuel Octavia aldım.

İlk olarak corolla ile ufak bir kıyas yapayım corollanın bana göre iki artısı var. Birincisi bagaj kumandandan yarım da olsa açılabiliyordu. İkincisi arkadaki şaft tünel çıkıntısı çok azdı. Diğer tüm konularda Octavia en az bir tık üstün. Özellikle ses sitemi, yalıtım ve çekişte çağ atladım.

Corolla 1.33 LPG sizdi. Şehir içi 7,5 şehir dışı 6,5 civarı yakardı.

Edit: Octavia ile şehir içi klima açarsam çok yakıyor. En az 1 tl fark ediyor. Mesafe biraz uzarsa klima mantıklı oluyor.

Edit:
Hem kış hem de normalden daha kısa mesafe gittiğim değer

Edit: kış değerleri.

Depoyu fulleyip bitirdim tekrar aynı pompadan fulledim 45 lt yakıt aldı 709 km gitti.

Kış şartlarındaki yakıt yaklaşık 1 lt arttı. Start stop çoğu zaman devreye girmiyor. Fan devamlı 1 konumunda açık duruma göre artırıyorum. Arada klimayı açmak zorunda kalıyorum.

İlk 3 foto ev iş arası. Gaziantep’i bilenler için harikalar diyarı Gazikent arası.

şehir içi değerler

Ankara Gaziantep arası

Gaziantep Hatay Gaziantep 70 km si şehir içi

Hakkında
Forum İmzası:
bu bir işaret...
Hakkımda:
amd athloon 2500+, epox 8rda+pro, twinmos 2x512MB, asus 9600xt, seagate ide 160GB, LG T710BH,

LG cd-rw, LG dvd-rom, creative live 5.1, philips mms 430g, avermedia avertv, zyxel 650r, Samsung ML-1610,

aopen es50, cooler master x-fan, a4tech klavye, a4tech optik mouse, microsoft gamepad
FE262DEB5E664F5EBC6BA3063F6AD739.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo z580
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple ip7 plus
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
TV
LG
Ses Sistemi
Magnat 802 & Yamaha Rx v 375
Notebook
Lenovo
Kombi
Bosch
Beyaz Eşya
Vestel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.095
İkinci El Bölümü Mesajları: 79
Konularının görüntülenme sayısı: 1.305.912 (Bu ay: 10.588)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.547 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.