Yüzbaşı
03 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 56 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar çok kullanılmayacak günde 3 veya 4 saat sadece soğutma için 18 lik klima lazım en ucuz vestelin bia plas var 1600 tly başka tavsiyesi olan varmı.
Merhaba arkadaşlar sistem tavsiyeleri bölümünde takılırken bazı sistemlerin hep sinerji'Den sipariş edildiğini görüyorum siteye girdiğimdede parçalar acayip ucuz neden böyle güvenilir sitemidir açıklarsanız sevinirim Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar max 320-330tl'ye monitör alacağım 21.5 inc.İki model arasında kaldım asus olan n11'de 279 lira fiyatını görünce hemen bakayım dedim.AOC önerilen bir monitör önceki konudada gördüm ikisi arasında kaldım ?

http://www.n11.com/asus-215-inch-full-hd-1080p-led-monitor-vs228de-P48698970
http://www.n11.com/aoc-215-i2269vw-ips-led-6ms-genis-ekran-monitor-P53288500
Arkadaşlar, dahili uydu alcısı ve smart özelliği olmayan,39-40-42- inhç lerde max.1300 tl.ye tv arayışım devam ediyor, bulunduğum ilçede mağaza olmadığı için hiç bir tvyi görerek ve karşılaştırarak alamıyacağım onun için sizin yorumlarınıza ve incelemelerinize ihtiyacım var.Forumlardaki yorumlar genellikle smart,google,ses,bıs,gibi , konular üzerine, görüntü ve ekranla alakalı yorum ve inceleme bulmak zor.Araştırmalarıma göre bulduğum tv ler aşağıda bunları gören kullanan ikisini üçünü yanyana görme fırsatı olan arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden sağolun.Ayrıca başka emsal tavsiyede varsa olabilir.

39PFL4398H
SONY KLV-40R452A
39PF3025D
40PF7070 Vestelde uydu alıcı smart var ama görüntü kalitesi diğerlerinden iyi ise onuda düşünebilirim.
Arkadaşlar paneli gerçek 100 hz olan ve sadece tv özelliği olarak kullanacağım, 3d ve smart özelliği ve hatta dahili uydusu dahi olmayan 1500 liraya kadar 40/42 inch led televizyon varmı.
Tecrübeli arkadaşlara sesleniyorum, 40 veya 42 inc, led.smart.hz.100-200 ,maksimum 1500 Lirayı geçmiyecek şekilde fiyat performans açısından en uygun tv tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce Lenovo g500 almaya karar verdim ve aldım.Yanında CD'si geldi onun driverleri eski olduğundan ondan kurmadım.Lenovonun kendi sitesinden driverleri kurdum ekran kartınıda kurdum fakat aygıt yöneticisinde ekran kartının yanında sarı bir hata var durduruldu diyor.Bunun sebebi ne olabilir.
Merhaba arkadaşlar ben lenovo g500 i3 modelini aldım.Yanında CD'si geldi 3 ay öncenin driverleri olduğu için kurmadım lenovonun sitesine girdim hepsini kurabildim ekran kartınıda indirip kurdum.Bilgisayarıma sağ tıklıyorum yönet aygıt yöneticisi görüntü bileşenleri diyorum ekran kartım gösteriyor HD8570M yanında uyarı hatası var.Sağ tıklayınca kullanılmıyor hata var diyor.Yorumlarınızı Bekliyorum.Saygılar...
Hakkında
Forum İmzası:
CITROEN C5 2009 KUM GRİSİ
İPHONE 7 MAT SİYAH
BEŞİKTAŞ
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 794
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 29.830 (Bu ay: 475)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 99 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.