B

Binbaşı
03 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 251 (Bu ay: 0)
Gönderileri

https://www.amazon.com.tr/dp/B07G5SF48Z/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_Y0K7739HR344B0CYPPPF

Türkiyede en ucuz 1139TL amazonda 936TL axess kampanyası ile 886TL'ye geliyor.

Axess kampanyasından faydalanmak istiyorsanız önce hediye kartı sipariş edip hediye kartıyla satın almanızı öneririm çünkü amazonda ücret sipariş verince değil ürünler kargoya çıkmadan kartınızdan tahsil ediliyor. Ürünün stoğa gireceği tarihle kampayanın son günü aynı güne denk geliyor işinizi sağlama alın derim.

Psu fanından son 1 haftadır aşırı derecede ses geliyor. Fanı değiştirmeyi düşünüyorum. PSU modeli fsp700-60ahbc acaba bu fan uygun olur mu? Direk anakarta bağlayacağım fanı. 50CFM hava akışı diyor kafamı karıştıran nokta orası. 50CFM yeterli soğutma sağlar mı?

https://www.teknobiyotik.com/tx-12cm-siyah-sessiz-kasa-fani.html

Ödemeyi steam bakiyesi ile yapacağım. Satan arkadaşlar ulaşabilir.
2003 honda hrv aracımda seyir halinde 100-200 devir dalgalanması oluyor. Yokuş yukarı çıkarken 500-600e çıkıyor. Hele bir de uzun yolda hızlı gidiyorsam 1000 devir dalgalanması oluyor. Devir dalgalanması esnasında devir düşünce araba çekmiyor devir yükselince araba fırlıyor. Gazdan biraz ayağımı çekince rahatlıyor. Rölantide de dalgalanma var ve neredeyse stop edecekmiş gibi oluyor. Neden kaynaklı olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum
Elimde 80.000TL var. Çok sıkıntı çıkarmayacak sedan, hb araç arıyorum. Otomatik vites ve şanzumanı sağlam araç tavsiyelerinizi bekliyorum
Steam bakiyesi alma konuma bugün aydinaa adlı kullanıcıdan mesaj geldi. Kendisi ile wp üzerinden görüşme sağladım. Kendisine havaleyi yolladım sonrasında ne bir mesaj ne de telefonlarıma cevap vermedi. Görselleri ekliyorum aşağıya. Yarın kendisinden şikayetçi olmak için adliyete gideceğim. Güncelleme geldikçe burdan yazarım. Yukarı çıkarırsanız sevinirim

İyi akşamlar 16mbps kadar destekleyen hattım var. Bu hat için nasıl bir modem tavsiye edersiniz? Aradığım özellikler kablosuz ve 4 portu olsun yeter
Sitesinde gösterdiği gibi bios sürümünü indirdim flasha attım ama no image file found hatası veriyor sürekli. Kaç saatir bir biosu güncelleyemedim
Bilgisayar montajını yaptım internetten driverı yükledim ethernetten bağlanıyorum ve 0.30 mbps hız alıyorum. Gözümden kaçan nedir nerde bir sorun vardır?

Not:Telefon ile hız testi yaptığımda 13mbps hız alıyorum aynı anda.
Klavye mouse 200-250tl yi aşmayacak şekilde klavye ve mouse arıyorum. Fps oyunlarında beni üzmesin yeter. İlla set olmasına gerek yok. Benim düşündüğüm klavye mouse bu;

https://m.n11.com/cooler-master-masterkeys-lite-l-combo-rgb-klavye-mouse-turkce-P178449616?gclsrc=aw.ds&cid=604001&gclid=Cj0KEQjwofHHBRDS0Pnhpef89ucBEiQASEp6LIteeza2EYlWjtRyn_SwTXIN98qh4_dAL6SuHwr8XOoaAjgB8P8HAQ

Bir de 100 lirayı aşmayacak şekilde fps oyunlarında işimi görecek bir kulaklık tavsiyesi istiyorum. Bu konuda bir fikrim yok.
Hakkında
Hakkımda:
Steam id: bardeos_tr
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Steam
bardeos_tr
LOL
Renekton
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.527
İkinci El Bölümü Mesajları: 208
Konularının görüntülenme sayısı: 61.293 (Bu ay: 1.247)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 363 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.