Yüzbaşı
29 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar hem ofis islerimi rahatca yapabilmek hemde cok oyun bagimlisi olmasamda guclu oyunlari 3 4 sene rahatlikla kaldiracak bir bilgisayar istiyorum malum laptop fiyatlari baya ucmus durumda butcemi birazda asip

Lenovo Ideapad 330-15ICH Intel Core i7 8750H 16GB 1TB GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 81FK005MTX markali laptobu buldum anlayan arkadaslar bi laptop hakkinda yorum yaparsa cok sevinirom
merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce mazda demio 2012 model japonyadan yeni gelmiş arabanın sahibi oldum plakasız olarak aldım daha önce araştırarak beğenerek bu arabada seçimimi yapmıştım 1340 cc, otamatik vites, sağ dreksiyon burada trafik soldan olduğu için bu arabaya sahip olanlar araba hakkındaki izlenimleri paylaşabilirse çok sevinirim birde yakıt olarak ekonomikmidir daha test etmedim pek ışık yanarken 33 litreyede doldu tuhaf geldi açıkcası deposuda çok küçük heralde şimdiden teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar ben amatör olarak şarkı söylüyorum ve ses kayıtları yapıyorum fakat birazdaha kayıtların profesyonel olması açısından ürünleri falan incelemiştim ama biraz bilgi eksikliğim var bu atacağım linkteki ürünle tam olarak neler yapabilirim ve işime yarar mı acaba nasıl bir üründür anlayan arkadaşlar varsa ?

http://www.compel.com.tr/P/1-20-5144

Arkadaşlar bu ürün tam olarak yağ yakımınamı yardımcı oluyor yoksa enerji veriyor nedir bunun tam etki alanı birde kullanan arkadaşlar varsa ürün hakkında görüşlerini bildirirse sevinirim
Merhaba arkadaşlar geçen gün markette gördüm bunu araştırdım internetten ama çokta türkçe bir bilgi bulamadım aşağıda fotoğrafını paylaşacağım bu protein tozundan yapılan birşey mi 24 gram protein içeriyor diyor işe
yarar mı yararlı birşey mi acaba ?
Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce golden sahiplendim 3.5 aylıktı şimdi 4 aylık falan oldu tecrübeli arkadaşlara bazı sorularım olacak yanıtlarsanız sevinirim öncelikle bu kadar aylık bir köpek günde ne kadar öğün beslenilmeli internette gerçekten bir sürü farklı bilgiler var o yüzden buraya sormaya karar verdim günde kaç öğün beslemeliyim ? sabah sütün içine ekmek doğruyorum sonraki ürünlerde kuru mama veriyorum uygun mudur? ev yemeği olarak başka neler verebilirim? kuru mama olarak kira markasını marketten bularak aldım puppy için uygunmudur? beslenmesiyle ilgili bu sorularımla tecrübeli arkadaşlar ilgilenirse çok sevinirim teşekkürler şimdiden..
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta önce bir köpek aldım golden diye hani artık besleyeceğim ne olduğu hiç umrumda değil o artık evin bir üyesi oldu ama merakımdan soruyorum köpeklerden anlayan arkadaşlar bu köpek saf kan golden mı?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir hafta yeni bir golden yavru köpeği sahiplendim yaklaşık 3.5 4 aylık ve bir haftadır benimle yaşıyor daha önceki sahibinde kalıyordu ve ben sahiplendim ve kuru mamayla besliyorum sabah ve akşam veriyorum maması ve sadece sabah yediğinde mamayı yiyor ve olduğu gibi geri çıkartıyor kusuyor acaba bunun sebebi nedir bilgili ve tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum ?
nNIZMerhaba arkadaslar bu hafta sonu 2 gunlugune gaziantepe gidecegim gaziantepi iyi bilen arkadaslardan ozellikle nereleri gezmeyelim nerelerde yemek yemeliym Ayrica gercek anlamda en iyi baklavacisi nerede yiyebilirim ve hamam olarak en temiz nelerdir simdiden tesekkurlera
Merhaba arkadaşlar istanbulu iyi bilen arkadaşlardan bir yardım isteyeceğim ben kız arkadaşımla istanbulda avrupa yakasında güvenli olabilecek aynı beraber kalabileceğimiz hem sıkıntı çıkmayacak hem uygun olarak hangi otellerde kalabiliriz yardımcı olabilirmisiniz...şimdiden teşekkürler
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 660
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 31.987 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.