Çavuş
26 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, bugün evime Türk Telekom yalın internet baglattim, fakat 2 kez arıza kaydı açmama rağmen hiçbir ekip gelmedi ve internete bugün hiçbir şekilde giremedim.. Sorunu nasıl cozebilirim acaba :(((

Tablette 2 gündür 'GPS kullanılarak aranıyor' yazısı çıkıyor ve ekrandan bir türlü gitmiyor arkadaşlar..yardımcı olabilecek var mı

Geçen hafta ipodumu satmıştım şartlı ödeme ile..Alıcının adres hatası yüzünden kargoyu teslim edememişler. Şimdi bu kargo bana geri mi geliyor yoksa istanbulda mı kalacak??

arkadaşlar internette video izlerken video garip bir şekilde takılıyor seste bir problem yok fakat görüntü ile ses orantılı değil acaba virus mü var bilgisayarımda yardımcı olur musunuz
Order: 0914X3E2 placed on 9/14/2011 6:58:00 AM

Status:

(of current

shipment) On 9/17/2011:

Shipped

see all processing steps

Latest Shipment:

by Air Mail

Arkadaşlar böyle diyor(ingilizcem pek yok) yani siparişim ne durumda yardımcı olur musunuz bi

Edit:Sorun çözüldü
Şu anda ürünümün ne durumda oldugunu nasıl öğrenebilirim? İngilizcem pek yoktur o yüzden sordum
Bi site vardı arkadaşlar siteden mesela oyun listesinden pes2011'i seçiyoduk sitede bize oyunun bilgisayara uyup uymadığını söylüyodu sitenin ismini bilen varsa allah razı olsun
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 3 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 934
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 46.423 (Bu ay: 450)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 203 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.