C

Yüzbaşı
23 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bugün tam bir ay oldu foseptik çukurundan kurtulalı. Sivilde hayat akıp gidiyor
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2013.html

Bu yıl güzel puan topluyoruz galatasaray ve fenerbahçe sayesinde.üzerimizde bulunan yunanistan ve belçikaya yaklaştık baya.Bu yıl sonunda 10. sırada bitirebilirsek seneye 2 takımla ver elini şampiyonlar ligi

İki takımla birden liglerden başlayınca bu yıldan daha fazla puan toplarız ayrıca uefa kupasına gidecek takımlarda yine liglerden başlayacağı için ileriki yıllarda fazla ön eleme maçı görmeyiz artık
Merhaba;

Yaklaşık 2,5 yıldır 3gs kullanıyorum. Telefon biraz yavaş kalmaya başladı uygulamalarda falan.Biraz overclock olayını araştırdım.3gs lerin aslında 600 mhz hızında çalışan işlemcisi 820 mhz olarak üretilmiş ama apple tarafından 600 mhz ye kilitlenmiş. Overclok yapılılabiliyor mu yapan var mı?
Açıkçası şuanki kadroyla oynaması gerektiğinden çok daha düşük seviyede oynuyor takım. Bir orta saha ile takım ne kadar değişecek emin değilim. Farzedelim teknik bir orta saha aldık Fernandes gibi. Ben işlerin düzeleceğinden pek emin değilim. Aykut Hoca biraz oyun anlayışını değiştirse bence çok daha farklı bir takım olur Fenerbahçe. Tabi bunun üzerine orta saha transferi işin kaymağı olur
Beyler bilen vardır. Daha önce Galatasaray-Fenerbahçe maçı ile ilgili bir konu açmıştım.Maçın sonucunu söylemiştim başta dalga geçenler sonra baya üzülmüştü Konu linki burada
http://forum.donanimhaber.com/m_59905543/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60017352

Yarın ki maç ile ilgili rüyama gelecek olursak, bu sefer tam skor göremedim ama sürekli fenerbhaçe gol atarken görüyordum.Yani kısacası bir aksilik olmazsa cumartesi akşamı şampiyon Fenerbahçe diyebilirim
Boyle bir imkan var mı ? Telefonu her yone kapattım kullanmıyorum hiç bosuna para oduyorum her ay.
Fenerbahçe 2-1 kazanıyordu umarım doğru çıkar
herşey ultrada oynuyorum bazı yerlerde 60 fps bazı yerlerde 40 fps alıyorum maximum 40 fps ye iniyor.Benim asıl sorunum fps 40 civarlarına geldiğinde kasma oluyor sanki 20 fps ile oynuyormuşum gibi ama 40 fps gösteriyor.30 fps ye kadar akıcı olması gerekmiyor mu?

Sistem x4 955 8gb ram 6850 cf.
hd 6850 cf ekran kartım vardı.Oyunlarda falan herşeyi ultrada rahat oynatıyordu.Taki bi kaç haftadır herşey ultrada oynadığım bf 3 ü şimdi low medium da oynuyorum.diğer oyunlardada var bu problem.sürücü olarak en son 12.1 sürücüyü yükledim ama değişen bir şey olmadı.Kartların performansı nedense birden düştü
Ayrıca windows 7 sistem derecelenirmede iş oyun performansı ve windows aero performansı 7.4 falandı şimdi test ettim 6.0 a düşmüş.

Sorun ne olabilir?
Benim telefona bir haller oldu yardım lazım.

Şöyleki telefona lanet facebook uygulamasını indiriyordum.İndikten sonra yüklemeye başladı yüklenirken yarıda kaldı.Bende bir telefonu kapatıp açayım dedim.Telefon kapanmadı.Telefonu dfu moda girdi.Bu moddanda çıkartamadım.telefon açılınca cd işareti ve kablo çıkıyor İtunes e bağlayın diyor.Hay lanet olsun bari restore yapayımda telefonu güncelliyim dedim.telefon 4.1 jb li idi.sim kilitsiz yurt içi cihazdı.Neyse restore yapmaya başladım bu seferde 3194 kod hatası verdi.

Telefonu bir türlü kendine getiremedim bir yardım edin lütfen.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.106
İkinci El Bölümü Mesajları: 149
Konularının görüntülenme sayısı: 22.267 (Bu ay: 272)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.