M

Yüzbaşı
17 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaş lar ne oldu acaba forumda en son 3500 falandı bu kartlar ne ara böyle oldu ne kaçırdık yazarmisiniz

Arkadaslar merhaba su an için xpg d80 ram leri 3600 mhz de 2700 x ile msi x470 gaming m7 ac de 2x8 stabil.olarak kullanabiliyorum

Diger iki yuvaya aynı ramlerden alsam yine 3600.mhz demi calisir sizce yoksa düşür oluyormu arkadaşlar teşekkürler
Arkadaşlar merhabalar
Arkadaşlar pazarlık derdimi kendim görmeye başladığımdan beri bu kadar mı üç kağıt olur,

Hamsi den meyve sebzeye en güzelleri hep insanların göreceği yerlere koyuyorlar poşete doldururken hep kendi önlerinden veriyorlar ve bunlarda eve geldiğimizde hiçte öndekiler gibi gözükmüyor, normalde yapmazdım ama inanın geçen ay portakal aldım aracın bagajına yükledim pazarlıkları direksiyona geçmeden dedim bir tane götüreyim 15 küsür portakaldan 8 tanesi yumuşak veya ezik ...... böyle işi dedim aldım poşeti bakın normalde yapmam market kazanmasın esnaf pazarcı kazansın derim ama bu kadarda enayi yerine konmaz insan gittim verdim dedim dayı bu kadar da olmaz dedim attım tezgaha bastım gittim dur bilader yeni doldurayım vs dedi bakmadım hiç ben hakkımı helal etmiyorum dayı sana..

Aynı şekilde hamsilerin büyükleri ve güzelleri hep önlerde verirken kürekle ezikleri arkadan iteliyorlar, ya pazarcı esnaf abilerim Allah ınızı severseniz en azından 10 kalemden 3 tanesini bari öndeki özenle sildiğiniz sectiğiniz meyvelerden verinki insanlarda olması gereken en iyi ürününüzün bir kaç tanesini yesinler bari çok bariz fark ediyor vitrindeki ile arkadakiler.

Hepimiz işimizde dört dörtlük değiliz ama gezdiğim 3 pazarda da hemen hemen hep aynı tablo var

Pazarcı abilerim lütfen şu konuda birazdaha hassas olun, çünkü insanlar tezgahınıza arkadaki değil öndeki özenle seçtiğiniz ürünleriniz için geliyor...
Arkadaşlar merhaba msi marka x470 chipsetli anakarta

2 tane ekran kart itakıp bunlardan bir tanesini televizyona diğerinin HDMI cıkışını da anfiye bağlayıp ses çıkışı alabilir miyim çünkü anakartın optik çıkışı ile anfiye giriş yaptığımda oyunlarda 5.1 ses çıkışı alamıyorum HDMI çıkışlı bir ses kartı almak yerine ana Karta ikinci bir ekran kartı ile bu sorunu çözebilir miyim

amfiye hdr desteklemedigi icin boyle bir sorun ortaya çıkıyor optik te filmler ok ancak oyunlarda sorunlu malum
Arkadaşlar bu anakartta kullandığıniz ramleri yazarsaniz bugün alayim aynilarindan
Arkadaşlar merhabalar sorum çok basit ama sorun büyük sanırım :(

Ben herhangi bir filmde Pc nin gtx1050Ti hdmi üzerinden sesi tv ye aktarıyorum media player classic ve tv üzerinden bit stream seçerek tv üzerinden sesi optic kablo ile pioneer amfiden 5.1 olarak dinleyebiliyorum

Ancak oyunlarda ne yaparsam yapayım bir türlü dolb digital yada 5.1 ses alamımyorum sanırım nedenide oyunlarda seslerin bir şekilde bit stream olarak tv ye gönderilememesi, zaten hiç birşekilde windows, hdmi ile bağlantı yapılan pc nin hdmi ses çıkışını 5.1 görmüyor hep streo görüyor ama filmlerde bit stream olduğu için sesi ellemeden amfiye gönderebiliyor.

Acaba nvidia ekran kartları için yada herhangi bir driver ile bu sorunu çözebilirmiyiz malum oyunların içinde herhangi bir bitstream olayı yok ve oyunlarda windows un default ses çıkışı üzerinden işlem yapıyor ve hep streo çıkıyor bu işin bir çözümü varmıdır.

Filmlerde çözülüpte oyunlarda çözülememesi biraz ilginç geldi
Arkadaşlar merhaba

MSI GTX 1050 ti ekran kartını sizce hangi işlemciyle darboğaz olmadan daha verimli bir şekilde kullanırım

FX 8350 + 16GB DDR3 ram

X4 965 + 8 GB DDR3 ram

Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler
http://www.vatanbilgisayar.com/msi-a320m-pro-vh-plus-am4-amd-ryzen-ddr4-3200-mhz-o-c-usb-3-1-anakart.html

Arkadaşlar linkteki anakart dualar kanal şeklinde calisan ram leri destekliyor mu acaba
Arkadaşlar merhaba 2 adet gigabit etherhetli PC yi birbirine direkt ve switch ile bağlıyorum ilk başta hız 4 yada 5 saniye 112 MB sn devam ederken sonunda hız 50 mb sn ye düşüyor

Aynı testi ide HDD ile denediğimde 30 mbsn gecemiyor.

Gigabit için HDD hız değerleri ve bağlantı konuları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Nitelikli Dolandırıcı ''exodusattack'' Hakan Yalçın
http://resim.donanimhaber.com/m_58104686/tm.htm
mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86779583&p=1#86779583

Bu iki şerefsiz ve adi nedeni ile alışverişlerde önce ürün alıp sonra ücret gönderiyorum arkadaşlar.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 767
İkinci El Bölümü Mesajları: 289
Konularının görüntülenme sayısı: 99.444 (Bu ay: 686)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.