B

Çavuş
09 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar,

Asagida listeleyecegim hasarlari olan bmw 2014 1.16d alinir mi sizce ?( hasar kaydi 22.000 tl 6.000 tl civari iscilik)

Eksper rapor bilgileri: KM: 2044, Iscilik Toplam Tutar: 6859.99TL, Parca Toplam Tutar: 15971.90TL, Degisen Parca Bilgileri: FAR KOMPLE SOL(1 adet, Orijinal), MOTOR TRAVERSI(1 adet, Orijinal), KAPI ON SOL(1 adet, Orijinal), MOTOR KAPUTU(1 adet, Orijinal), ON TAMPON(1 adet, Orijinal), FAR MODULU(1 adet, Orijinal), JANT(1 adet)SALINCAK ON SOL(2 adet, Orijinal), ON CAMURLUK SOL(1 adet, Orijinal), ON AMORTISOR SAG(1 adet, Orijinal), TASIYICI ON SOL(1 adet, Orijinal), STOP SOL(1 adet, Orijinal), PORYA ON SAG(1 adet, Orijinal), SIS LAMBASI ON SOL(1 adet, Orijinal), TAKOZ(1 adet, Orijinal), ON TAMPON IZGARASI(1 adet, Orijinal), CAMURLUK DAVLUMBAZI ON SOL(2 adet, Orijinal), HORTUM(1 adet, Orijinal),KORNA(1 adet, Orijinal), ON KAPI FITILI SAG(1 adet, Orijinal), ON SAG Z ROT(ASKI ROTU)(1 adet, Orijinal), KAPI S.IZOLASYON(1 adet, Orijinal), FAR YIKAMA(1 adet, Orijinal), FAR YIKAMA KAPAGI(1 adet, Orijinal), ARKA TAMPON BRAKETI SOL(1 adet)

Tesekkurler
Merhaba arkadaslar,
Dun aksam ailemi ziyarete giderken bir pastane onunde sokakta durdum. Arabadan indigim sirada yan tarafimdaki araba cikcagim diye el isareti yapti, ben de o sirada calismakta olan aracima bindim.Daha geri vitese aldim, yarim debriyaj geri gelirken birseye carptigimi hissettim, sag aynadan bakinca bir dayi ellerinin ustune dustugunu gordum. O sirada dayi kizginlikla ayaga kalkip arka cami yumruklamaya basladi, ben indim hemen aractan, dayi 1 2 bagirdi, bende haksiz oldugumu bildigim icin sustum dinledim ozur diledim, hastaneye gitmek isteyip istemedigini sordum. Dayi 10 15 dakika nasihattan sonra, arkasini donmus giderken sen ver bakalim bana numarani dedi. Bende verdim haliyle. Dayiyla tokalastim ozur diledim ayrildim ordan.

Isin sikintili yani bugun aksamustu aradi beni dayi, yegenim benim boynum agriyor gorusmemiz lazim vs dedi. Bende bugun musait degilim pazartesi ararsin beni dedim, tamam dedi ama sabah degil ogleden sonra ara bulusalim vs dedi.

Burda benim hizim yoktu bile ama hatali tabiki benim ne olursa olsun, aynadan baktim dayi elinin ustune dustu kalkti, oradan ayrilirken de hicbirseyi yoktu,ama ne yapmam gerekiyor suan yardimci olur musunuz? 7 senedir arac kullaniyorum, ilk defa boyle birsey geldi basima.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 60
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.112 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.