Yüzbaşı
09 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Surekli asagida ki hatalar yuzunden mavi ekran yiyip duruyorum.Bugun ayni sebepten 4 kez daha yedim onlari kaydetmedim.Simdiden yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.

http://i.hizliresim.com/nYD3AM.png
Bilgisayar kendiliginden mavi ekran veriyor cidden sinir bozucu olmaya basladi.Verdikten sonra hatayi goster diyince cikanlar
C:\Windows\minidump\090613-26875-01.dmp
C:\Users\user\AppData\Local\Temp\WER-125015-0.sysdata.xml
C:\Windows\MEMORY.DMP

Her turlu yardima muhtacim cok tesekkurler.
İyi günler msi laptop almayı düşünüyorum aklımda iki tane model var ikisini karşılaştırıp + ve - lerini yazarsanız memnun kalırım.Şimdiden teşekkürler

1.Model:http://www.amazon.com/MSI-GT70-2OC-017US-9S7-176312-017-17-3-Inch/dp/B00CU9GM2Y/ref=sr_1_5?s=electronics&ie=UTF8&qid=1385524847&sr=1-5#productDetails

2.Model:http://www.amazon.com/gp/product/B00CU9GND2/ref=s9_simh_gw_p147_d0_i6?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0GB1TZ7Z479KBH2BXAQR&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1630083502&pf_rd_i=507846

Ayrıca yine bu fiyatlarda başka markalardan oyun laptopu tavsiye edebilirsiniz.Teşekkürler

Not:Amerikada kalıyorum marka,site,kargo v.b gibi konularda rahat olabilirsiniz.
Denemeyi çözdüm ama bulamıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mı cok teşekkür ederim
Ronarkda yaklasık 4-5 tane +9/+10 itemli adam banlandılar acaba edit itemleri banlamaya mı başladılar başka serverlarda var mı böyle banlar ?
konu başlığında belirttiğim 2 telefondan birini almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim.eksileriyle artılarıyla açıklayıp belirtirmisiniz lütfen.Saat 6 ya kadar karar vermek zorundayım,teşekkürler...
Kaydolduktan Sonra Gelen Maille Gelmiyormuydu Eşya Kilit Şifresi Mail Geldi Ama İçinde Yazmıyor Değişti mi Yakın Zamanda Üyelik Alan Biri Söleyebilirmi Teşekkürler...
İyi Günler Legal Olarak Ronark Land Base'de Oynamak İstiyorum Ama Servera Karar Veremedim.

1)Ben Ronark/Cypher/Akara/Edana Bu 4'ünden Birini Düşünüyorum.Burda Oynayanlar Biraz Bilgi Verebilir mi?

2)Birde 69 Level Archer İçin İdeal İtemler Nelerdir?(Bütçem:600 Lira)

Teşekkürler...
Ortak olduğum çar satılacağı için oyuna yeniden başlayacağım fakat çok kararsız kaldım.Seçenekleri yazayım bir fikir-yol gösterin lütfen...

1)Server Kronos :80 level 7 krowaz set old takı set çar benim olmıcak ortak çar olucak buna başlarsam 200 tl bütçem olucak

2)Server:İonia Forumdan bir arkadaşımızın sattığı çarı almak 7 krowaz set 9 md li 80 level asas bunu seçersem sadece premium için param kalıcak

3)Pathos da sıfırdan başlayıp cz kasmak.

4)Base Kalabalık Olan Bir Serverda Base Archer Veya Warrior Oynamak. Bütçe

Başka Fikriniz Varsa Söleyin Lütfen Şimdilik Bütçem 350-400 Lira

Fikirlerinize Önerilerinize Çok İhtiyacım var Lütfen Yardım Edin.Teşekkürler....
393 accounts terminated for illegal Nation Point transferring. Bilgisi Olan Canlı Gören ? Twitter Mesajı Ko'nun
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 609
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 80.794 (Bu ay: 847)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.