Binbaşı
04 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 1)
Gönderileri
başlıkta belittiğim gibi
arkadaşlar gerçekten merak ediyorum yerinde egoyu anlarım ama internette kıçıyla başıyla ortam yapan kendini birşey sanan kızlar ve çok üst düzey bir erkek görünce mala bağlayan bu kızlara dm sine günde en az 300 mesaj atan erkekler olarak biraz gururlu olup bir şişme manken alsak ve bu ucuz sosyal medya farelerini şımartmasak daha iyi değil mi?
arkadaşlar gören herkes yaşını yazarsa sevinirim sitenin durumunu merak ediyorum
Arkadaşlar gerçekten durum ciddiye bindi tam 24 yaşındayım ve güzel bir kız arkadaşım hiç olmadı hiç bir şekilde karşılık alamıyorum bunun nedenini merak ettiğimde yakınlarımdan aldığım cevaplar ikna edici gelmiyor ben sorunun tipten olduğunu düşünüyorum ama etrafımdaki insanlar yok işte tipinde sorun yok vs diyorlar resimde atıyorum siz yeter ki sorununl tespit edin size sorma nedenim hiç tanımadığım insanlarsınız o yüzden vereceğiniz cevaplar ikna edici olacaktır

Arkadaşlar yarın Rami almaya gidicem uyar mı kesin
Adata 8 GB DDR3l 1600 MHz 1.35v ram

Laptopum bu : Dell inspiron 15 3542 i3 1.7 ghz işlemcisi filan var tek ram slotu var açtım baktım
Arkadaşlar Dell inspiron 15 3542 laptopumda tek ram girişi var o yüzden takviye yapamadığım için tek 8 GB ram alicam hangi ramler uyar bu laptopa bilgisi olanlar yardım eder mi

Laptop özellikleri

4 gbram
GT 920 m 2 GB
İ3 1.7 ghz 4005u
500 HDD
fifa 17 ea sunucularına erişilemiyor sorunu yaşıyorum kullandığım internet sağlayıcısı ttnet ve nerdeyse bu sorunu oyunu aldığımdan beri yaşıyorum yani 1 aydır internet normal çalışıyor ve oyuna girip 2 online maç yapıyorum ortalama sonra sunuculara erişilemiyor sorunu çıkıyor karşıma nasıl çözebiliriz bu sorunu ttnet kullananların hepsinde var mı bu olay
arkadaşlar origini 2012 de kurdum neyse demo indiriyordum fifayı sadece bu sene full aldım ultimate teame girerken şifremi değişmemi filan söyledi neyse şifre değiştirme kısmına gelince what elemantary school did you attend yazıyor buna önceden ne cevap vermiştim hatırlamıyorum ayrıca bunun tam türkçesi nedir nasıl çözücem bu sorunu ağır konuşmak istemiyorum ama bu haysiyetsiz firma 5 senedir kullandığım hesaba oyunu full alıncamı böyle birşey aklına geldi ayrıca 2012 deki kayıt olduğum zamandaki e posta adresinide kullanmıyorum şimdi daha doğrusu şifresini biliyorum giriyorum e postama ama yok neymiş başkası e postayı kullanıyor olabilirmiş o yüzden güvenlik soruları soruyor bende cevapları bilmediğim için onada giremiyorum böyle bir olay olamaz ya çıldıracağım
İnternetten keyle fifa 17 aldım bankakartimla ama borcumu kesmemiş nasıl oluyor bu iş oyunu oynuyorum ödemede almamışlar
Arkadaşlar iki tane buna benzer konu açtım ilk almaya karar verdiğim r9 380 di 360 w veren power yetmez dediler gtx 960 a yöneldim 12 v kanalından 360 w güç veren powerla kullanan var mı bir kaç güne kartı alacağım o yüzden pcye bağlandığında yanar filansa sıkıntı olmasın
Hakkında
Forum İmzası:
http://f1212.hizliresim.com/14/u/h9h1c.png
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ilterler1991
Oyun Platformu
PC
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.605
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 203.893 (Bu ay: 356)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.