Çavuş
04 Ağustos 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir web tasarımım var. Tasarımı html tabanlı yaptım. Bazı sayfalara insanların yorum ekleyebilmesini istiyorum. Bunun için nasıl bir kod kullanmam lazım? Yorumların onaylanan ve onaylanmayan versiyonlarının olduğunu birkaç siteden okudum... Onaylama olan bir versiyonu çok işimi görür. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Hazır portal kurarak tasarımı bozmak istemiyorum. Bu yüzden ciddi bir yardım lazım.

Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir web tasarımım var. Tasarımı html tabanlı yaptım. Bazı sayfalara insanların yorum ekleyebilmesini istiyorum. Bunun için nasıl bir kod kullanmam lazım? Yorumların onaylanan ve onaylanmayan versiyonlarının olduğunu birkaç siteden okudum... Onaylama olan bir versiyonu çok işimi görür. Yardımcı olabilecek olan var mı?

Hazır portal kurarak tasarımı bozmak istemiyorum. Bu yüzden ciddi bir yardım lazım.

Şimdiden teşekkürler.
Güzel bir site buldum. Eminim aramızda çizgi roman severler vardır. Değişik ama güzel bir site:

www.coomix.com
Arkadaşlar internetten hazıt bir theme indirdim ve foruma yükledim. Sonra bu hatayı vermeye başladı:

phpBB : Critical Error

Could not open Nose template config file

DEBUG MODE

Line : 390
File : functions.php

Şimdi bunu geri almanın bir yolu var mı? Yoksa forumu kaldırıp veri tabanına dokunmadan yeniden kurmak için ne yapabilirim?
http://www.iparigrafika.hu/pageflip/

Bu dergi fla'sını yeniden boyutlandırabilecek var mı acaba? İçindeki resimleri değiştirip web sitesi için dergi yapmaya çalışıyorum ama Flash konusunda kara cahil sayılırım...
msn'de bir kişiyi konuşmaya davet edebiliyoruz ya hani;

bir başkasının benden habersiz beni başka bir konuşmaya davet etmesini nasıl engelleyebilirim?
Bu sayfalarda yapılan şeyi photoshop CS'de nasıl yapabileceğimi anlatan kişiye 250 kontor hediye edicem...

İlgilenenlere...

http://www.figma.com/howto/eloven/el_color_02.htm

http://www.seanellery.com/tutorial/tutorial_cici.html
Arkadaşlar yaw Flash ile çok küçük bir animasyon yapmak istiyorum ama bende flash bilgisi sıfır!!! Benim için bunu yapabilecek biri var mı? Anlaşabilirsek karşılığı her ne ise öder ya da veririm.

Animasyon: bir yazı etrafında gezinen nefes alıp gözlerini kapatan küçük bir adam olacak. Çizimleri hazır sadece flash'a döülmesi lazım!
Kazaa'dan başka bişey yok mu yaw bu konuda... Emule ya da benzerlerinde de bi halt yok. Şööle klip ve müzik indirebileceğim iyi bi paylaşım programı bilenler varsa bi el atıversinler pls...
[djsm]

Eğer elinizde;
- Lara Fabian
- Celine Dion
- Whitney Houston
- Mariah Carey
- Barbara Streisand
- Lee Ann Rimes
canlı performanslarının olduğu clipler varsa, klip başına listemden bir divx film vereceğim. Yani 15 klibe 15 divx film vereceğim. Duyrulur...
[djsm]
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 95
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.776 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.