O

Teğmen
01 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar bu modeli almayı düşünüyorum nasıldır acaba?
mrb arkadaşlar 512+512+256 mb ddr 400 ram kullanıyorum acaba 256 mb lığı çıkarsam ramlar dual çalışınca 1,25 gb dan daha fazla bi performans elde edebilirmiyim.(512+512 olarak)
arkadaşlar 1,25 gb ddr 400 mhz kullanıyorum.(512+512+256)256 mb çıkarıp 1 gb almayı düşünüyorum.nasıl ne kadar bi performans farkı alırım.bide uygun bi fiyata buldum rami fakat markası bilinen bi marka değil oem.yani bi fark oluşturur mu?markanın farklı olması....
Arkadaşlar 1 gb ddr400 olan ramimi 1,75 gb ye çıkartırsam ne kadar pi performans artışı elde ederim(özellikle oyunlarda) fark ne kadar olur yani.
not:aşağıdaki konuyu düzelterek onun üstüne yazmak istedim ama yapamadım onun için yeni konu açtım.
mrb arkadaşlar imzadaki sistemle pes2008 full ayarlarda oynuyorum yanlız biraz fps kaybı meydana geliyor ama yinede oynanabilir seviyede. mediuma alınca takılma olmadan oynuyorum.acama ramimi 1 gb den 1,75 gb(slot sayasından dolayı)full ayarlarda hiç kayıpsız oynayabilirmiyim?
mrb arkadaşlar merak ettiğim bi konu var.ben dün x1650 agp alacakken satıldığı için x1300xt aldım.ve ilk başta kuşkuya düştüm model numarası düşük diye ama özelliklerine baktğımda aynı olduklarını gördüm.acaba aralarındaki fark ney fark yoksada neden isimleri farklı.şunuda söyliyim takıp kullandığımda son derece iyi sonuçlarla karşılaştım ilk denemelerimde.
mrb arkadaşlar.x1650 (agp) alacaktım ama satılmış.x1300 xt (agp) varmış ellerinde bende onu aldım.nasıl peki aralarında çok performans farkı varmıdırr.eğer çok fark varsa değiştireceğim.özellikerine baktığımda gpu-z den herşey aynı gibi acil yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekküerler.
mrb arkadaşlar.almak üzere olduğum sapphıre x1650 var fiyatıda 75,00 ytl (pazarlık yapacam)
az öncede forumda gezinirken,powercolor x1650 pro yu 60,00 ytl ye ilanını gördüm.agp destekli alacığım.acaba performans olarak çok fark varmıdır.bi değerlendirme yaparsınız sevinirim saygılar...
mrb arkadaşlar. atı x1650(512 mb) ikinci el ekran kartı almayı düşünüyorum.merak ettiğim konu ise işlemcimle ilgili darboğaz olabirmi ve şu an kullandığım fx5500 den performans olarak alacağıma değecek bi perfonmans artışı sağlarmı.
MERHABA ARKADAŞLAR.
BENİM SİSTEMİME UYGUN İŞLEMCE AÇISINDAN DARBOĞAZ YARATMIYICAK VE ŞÖYLE BİRAZ İDARE EDECEK AGP 8X EKRAN KARTI TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM.2.EL OLABİLİR VE 100,00 YTL Yİ GEÇMEK İSTEMİYORUM.PİYASA NETLEŞİNCE YENİ SİSTEM TOPLAYACAĞIM ÇÜNKÜ.
ŞİMDİDEN TEŞ.EDERİM.
Hakkında
Forum İmzası:
PS4,LENOVO İ5 NB, Lemax 2 6/64gb
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 280
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 4.621 (Bu ay: 204)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.