Yarbay
28 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme
Toplam: 70 (Bu ay: 1)
Gönderileri


Hesap budur arkadaşlar, gayet temiz kasılmıştır. Elosu Global Elite'dir.Fiyat ise 80 TL, değerinde key kabul edebilirim ve ya enpara.
...
Source: Hatred/Discipline
Aktif Yetenekleri (Active Skills)

Resmin üzerine tıklayarak daha detaylı görebilirsiniz.

Pasif Yetenekleri (Passive Skills)
Resmin üzerine tıklayarak daha detaylı görebilirsiniz.

Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açıyorum, eğer bir kusur işlediysem affola.Yarın 98 model Corsa Swing alıyoruz nasipse, rica etsem e-devlet şifresi olan bir arkadaş plakayı sorgulatabilir mi? Borcu harcı var mı, kayıtlı bir kazası var mı?Plaka; 34 TH 4264Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.
Fazla söze gerek yok diye düşünüyorum, konu dışına pek mesaj atan birisi değilim ama bunu sizinle paylaşmak istedim.Buyrun;http://bira.fm/
Sizde de aynı sorun var mıydı arkadaşlar?
Arkadaşlar merhaba, internet üzerinden alışveriş yapmıştım, kredi kartı vasıtası ile.. Girdiğim kredi kartı numarasını tekrar almam lazım, normalde firefox'ta doldurduğumuz TextBox'lar çift tıklayınca girilen veriyi gösteriyor. Fakat asıl sorun şu, site tasarımını yenilemiş ve artık çift tıklayınca numarayı göstermiyor!Geçmişi silmedim, o numarayı nasıl edinebilirim arkadaşlar. Acil bir durum.Yardımcı olursanız çok makbule geçer.
Arkadaşlar merhaba, internet üzerinden alışveriş yapmıştım, kredi kartı vasıtası ile.. Girdiğim kredi kartı numarasını tekrar almam lazım, normalde firefox'ta doldurduğumuz TextBox'lar çift tıklayınca girilen veriyi gösteriyor. Fakat asıl sorun şu, site tasarımını yenilemiş ve artık çift tıklayınca numarayı göstermiyor!Geçmişi silmedim, o numarayı nasıl edinebilirim arkadaşlar. Acil bir durum.Yardımı olursanız çok makbule geçer.
Arkadaşlar, hamachiden oynayan var mı bu oyunu?
Masaüstümdeki Avadesk programıyla oluşturduğum kısayola tıkladığım zaman bu uyarıyı veriyor ve harddiskimi açmıyor. Nedeni ne olabilir?Teşekkürler.
Hakkında
Konum: Antalya,Muratpaşa
Meslek: İngilizce Öğretmeni
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 4.337
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.224
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 172.194 (Bu ay: 594)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.