I

Yüzbaşı
19 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
disko kralında bi şarkı söylüyolar kantalaameraaaa diye adını bilen varmı?


GSM operatörleri 1 Nisan'dan itibaren kontör bazında değil dakika-saniye ya da para yükleme esasıyla görüşme yaptırabilecek.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu aldığı karar paralelinde 1 Nisan 2010 tarihi itibarıyla cepte kontörlü görüşme dönemi sona eriyor.

Operatörler, yeni düzenleme gereği, ya dakika/saniye ya da para yükleme esasıyla görüşmeleri ücretlendirebilecek. Böylece kullanıcılar hangi operatörün hangi tarifede kaç kontöre kaç dakika konuşturacağı gibi karışık hesaplarla ve kıyaslarla uğraşmaktan kurtulacak.

Kurum'un kararı 6 aylık bir süre öngörüyordu. Bu süre 1 Nsan'da sona erecek ve tüm GSM operatörleri o tarihten itibaren 'kontörlü hat' olarak tanımlanan hatları artık TL veya kuruş olarak, ya da dakika/saniye bazında kullandırabilecek.

ntvmsnbc
ingilizceyi unutmamak ptarik yapmak için yabancı forum takip eden bilen varmı?
güzel birkaç tavsiye yaparmısınız?
aramızda parti, etkinlik vs düzenlemiş olanlar vardır bi organizasyon düzenlemek için nelere ihtiyaç var nerelerle iletişime geçmek gerekir? yani üniversitedeyiz bişeyler yapmak istiyoruz ama nerden başlamamız lazım bilmiyoruz. mesela okanın programına götüren elemanlar var neyine güvenipte otobüs tutabiliyolar daha kimse para vermeden bunun yolu yordamı nedir? ya da bi barda parti yapmak istesek ne yapmak gerekir? tecrübeliler vardır aramızda
Giriş kısmının tablarını verebilecek olan varmı? veya doğru akorlarını..

hatırlamak isteyenler için link:http://fizy.com/s/1d77x2


Muhafız
Selman Kayabaşı
· Timaş Yayınları
· Basım Tarihi : 12 - 2009
· ISBN : 978-605-114-137-4
· Sayfa Sayısı : 284


Türkiye Cumhuriyeti'nden Rumeli ve Mezopotamya Birliği'ne…
Birinci Dünya Savaşı'nda Almanya'nın mağlup olması için çalışan gizli bir ekip…
JF Kennedy ve Adnan Menderes'i yetiştiren ortak AKADEMİ…
Avrupa'da Teslis'e karşı Tek Tanrı inancını savunan Protestan Hareketini başlatan M Luther'in bağlı olduğu İslam Teşkilatı…
Bilinen tarih tezlerini alt üst edecek bir kurgu Selman Kayabaşı, yeni romanıyla okurlarının karşısında…

ASELSAN'daki gizli projede görev yapan Elektronik Mühendisi Semih Temiz, Sakarya'daki bir arazide intihar etmiş olarak bulunur Bunun bir suikast olduğunu düşünen MİT, Affan Alkan'ı suikastı çözmekle görevlendirir Affan Bey cinayetin izini sürerken Turgut Özal'ın bir araya getirdiği ve Rumeli'de bağımsız devletler kurmakla görevlendirdiği gizli bir ekibin varlığından haberdar olur

*Ak Parti'nin ilk Cumhurbaşkanı adayı Vecdi Gönül'dü Neden ve nasıl oldu da Cumhurbaşkanlığına Abdullah Gül aday gösterildi? Perde arkasında yaşananlar, ilk kez yazıldı

*Muhsin Yazıcıoğlu, Makedonya ve Kosova'daki gizli görevleri sebebiyle mi öldürüldü? Kosova Devleti'nin kurulmasıyla Yazıcıoğlu'nun ölümü arasında nasıl bir ilişki var?

*Adnan Menderes, Turgut Özal, Adnan Kahveci, Üzeyir Garih; aynı ekip tarafından yetiştirilmiş özel isimler miydi? Kahveci, Anavatan Partisi'nin başına geçeceği için mi öldürüldü?

*Üzeyir Garih Suikastı'nın perde arkasında, Hilafet'in tekrar tesis edilmesi ve Rumeli ile Asya'daki gizli faaliyetleri mi yatıyor?

*ASELSAN'daki intiharlar, devletin içindeki gizli bir ekibin yaptığı projeyle mi ilgiliydi?

*Kanuni Sultan Süleyman'ın sır gibi saklanan kılıcı KANUN, Protestanlık'ın ortaya çıkışıyla ilgili hangi sırrı barındırıyor? Kılıç, bugün hangi teşkilatın elinde ve nasıl korunuyor?

*ABD ve Türkiye'yi yöneten ortak bir ekip mi var? Türkiye'nin bölgedeki etkisinin artması, bu gizli yapının varlığıyla mı ilgili?

*Osmanlı Devleti'ni idare eden bu gizli yapı, 1917'den sonra Almanya'nın mağlup olması için hangi gizli çalışmaları yaptı?

*Mustafa Kemal, bu ekip tarafından yetiştirilip Anadolu'ya yeni bir devlet kurmak üzere mi gönderildi?

*Yazar Selman Kayabaşı, Türkiye'de son yıllarda yaşanan gelişmelerin perde arkasını ve tarihi kaynaklarını ilk kez ortaya koyuyor
arkadaşlar üniversitede okuyorum ve çalışmak istiyorum part time çalışma imkanı veren yerler nereler?
arkadaşlar çalışanlar bilir fuarlarda vs parttime çalışmak istiyorum bu aralar iş varmı acaba 3 5 günlük?
Hakkında
Konum: İstanbul,Üsküdar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Mesaj Sayısı: 304
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.172
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 168.626 (Bu ay: 375)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.