Teğmen
13 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Biliyorum çok zor falan filan ama totem yapıyorum zaten bakalım bi de burda paylaşayım dedim Çok bariz bu olmaz dediğiniz varsa görüşlerinizi bekliyorum. Bi de bu kopunun parasını çıkaracak kadar hem de sağlam bir cuma kuponunuz varsa onlara da açığım.
Şike olayları ilk ortaya çıkmaya ve fenerbahçenin küme düşme ihtimali konuşulmaya başlandığında bir kısım fenerbahçe taraftarı çıkıp da digitürk üyeliklerimizi iptal ettirelim, ekonomik gücümüzü görsünler bizi düşüremezler gibi ifadeler kullanmışlardı. Diğer aklı başında olan kısım ise suçumuz neyse çekelim şeklinde bir tavır takınmıştı. Şimdi merak ettiğim bu saygı duyduğum kesim bu sözlerinin bir karşılığı olarak şikenin hakettiği cezayı almadığı bir ligi, deyim yerindeyse bu tiyatroyu ben de izlemem deyip, zamanında ligden düşmemek için gösterdiği ekonomik gücünü adaletin sağlanması için de gösterebilecek mi. Yoksa dışından "biz cezamız neyse çekelim dedik onlar düşürmedi yapacak bişey yok" deyip evinde bacak bacak üzerine atıp gönül rahatlığıyla takımını mı seyredecek.
Evet arkadaşlar markafoni korayspordan hapacağınız 150 tl ve üzeri alışverişler için 5 tl karşılığında 60 tl lik hediye çeki veriyor. 100 tl lik bir gs forması 60 tlye geliyor böylece. Oldukça uygun bence. 50 tlllik birşey beğenen olursa bana ortak olabilir. 30 tlye gelecek aldığı ürün. Ya da 3 kişi 2 hediye çekiyle forma alabiliriz.
Evet arkadaşlar geçen hafta arkadaşla ortak oynamak için geçen hafta ona yolladığım kupon şu şekildeydi.

Bildiğiniz gibi ordu maçı berabere bitti ve işte burda şans faktörü devreye girdi. maç sırasındaki telefon görüşmesi.

Ordu 6. dakikada gol atar ve öne geçer.
-obaaa aga ordu gol attı baa :)
-harbi a...na koyim ya olm yine yattık ya
-aga ne yatması la 2 oynamadın mı olm sen
-ne 2si la 0 demedin mi olm sen o maça
-neyse aga olsun ya 0 biter bakarsın :)
-hay a...na koyim ya neyse bakalım artık :)

maç 0 bitti ve biz amatör iddaacılar ilk büyük (kendi çapımızda :) vurgunumuzu yaptık.

Ve şimdi de vol 2 bu haftaki maceramız.

Bakalım bu hafta neler olacak.

Son olarak herkese bol şans diliyorum.
bir süredir 9 top oynuyorum ve bir ıstaka satın almak istiyorum. Ankara'da pool ıstaka satan yerler biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar aşağıdaki ürünü almak istiyorum ama kullanlar veya bilgisi olanlar varsa bir sıkıntısı derdi var mıdır yardımcı oldursa çok sevnirim. Bir de bu tv 400 hz diyor ama nedir bu hz olayı neye görü belirleiyor nasıl etkiliyor ve bu değer ne kadar doğrudur. Çünkü benzer ürünler genelde 100 Hz diye gördüm.

http://www.bimeks.com.tr/urun/118934/philips-42pfl7406-106-ekran-led-tv.aspx

Ek olarak
http://www.bimeks.com.tr/urun/119369/philips-42pfl7606-106-ekran-3d-led-tv.aspx

Bu üründe 2d-3d converter var mı yoksa sadece 3 d yayınları mı 3d olarak izlyebiliyoruz.

Ve son olarak da bu bimeks fiyatları ne kadar uygun. 2. ürün 2 adet 3d gözlük vermesine rağmen fiyatı sadece 300 tl daha pahalı ve 3d özelliği özelliği var. Eğer 2d yayınları 3dye çevirebiliyorsa bu ürünü de düşünebilirim

Not: Pazartesi seçimimizi yapıp tv almaya gideceğiz bir an önce yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Adam bizi bildiğin işletmiş. Senelerdir benim için herşey Galatasaray'dan önce gelir diyen, burası benim yuvam diyen adam en kötü günümüzde takımdan ayrılabilmek için yırtınmış adeta. Büyük kaptanı geçtim ben bugüne kadar Galatasaray'dan ayrılmayı bu kadar çok isteyen bir oyuncu daha görmedim. Adam Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusuyum bile dedi, benim Galatasarayla aramdaki ilişki bu sözleşmeden ibarettir dedi adeta ama biz yine de büyük kaptandır çok yıprandı destek olalım dedik. Ama şimdi belli oldu ki bunların hepsi de birer bahaneden ibaretmiş. Kafasının en rahat olduğu herşeye en baştan başlayabileceği şu sezonda, en kötü gününde gemisini bıraktı kaptan. İnanın Ardayı çok seven her zaman kalmasını isteyen biriydim. Ama bundan sonra hiçbir zaman gözümde gerçek Galatasaraylı olmayacak. Şu an gerçekten çok üzüldüm hem böyle bir oyuncuyu kaybettiğimiz için hem de bu Galatasaraylılık duygu sömürülerine inandığım ya da zamanında gerçekten inanmak istediğim için.
Burada efsane olarak anılabilecekken şimdi gitsin ve atletico madridden de öyle zamanında bizde de Arda diye bir türk oyuncu vardı yetenekliydi diye anılan bir futbolcu olsun bakalım.
Ben de şimdi zamanında Galatasaray formasını terletmiş biri olarak Arda'ya teşekkür ediyorum ve gelecekte başarılar diliyorum. Bundan sonra sözleşme de kalmadığına göre Galatasaray ile Arda arasındaki tek bağ da bu olmalı bence.
Fenerlilerden bir çoğu digitürkleri iptal ettiriyormuş. Fenerbahçe ligde olmayacağı için bunu yapmaları çok doğal tabi ama bazıları digitürk e isyan ediyor sanki. görüyor musunuz biz düşersek para kaybedeceksiniz diyorlar. Hayır ne olacak yani türk futbolu değer kaybetmeyecek digitürk zarar etmeyecek diye şike görmezden mi gelinecek. Ben de şahsen bu zor günlerinde digitürke ve türk futboluna sahip çıkarak () hiç almamama rağmen digitürkwebtv alacağım (yurtta kalıyorum). eve de digitürk normal paket aldıracağım.
Digitürk almayıp bu sene alıp digitürke destek olacak arkadaşlar burda toplanalım.

Not : Adminler içinde bişeyler arayıp bulabilir ve bu konuyu silmeye kalkarlarsa nedenini bana da söylesinler ki o içerikli bir mesaj atmayayım bir daha
Avatar ve imzamın arka planını transparan yapabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Still The Best
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 791
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 31.052 (Bu ay: 109)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.