Yarbay
28 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme
Toplam: 181 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Youtube üzerinde ardemus kalimina diye bir kanal var. Kuruculardan ardemus adındaki bir varlıktan haber aldığını iddia ediyor. Gerçek adı Tuğcan, ardemus ise üst benliğiymiş.


İddiaları özetle şu şekilde: En tepede mutlak yaratıcı onun altında kurucular var. Hiyerarşi aşağı doğru şu şekilde gidiyor: Melekler alemi (Dinlerdeki melekler alemi değil), felineliler ve kariyanlılar, humanoidler ve reptoidler.


Enki ve Enlil üvey kardeş. Babaları Anu ancak birinin annesi Anu'nun kız kardeşi Antu iken diğerinin annesi Orion kraliçesi Dramin. Dramin saf kan reptoid. Enki ise humanoid reptoid melezi. Çünkü babası Anu. Enki ve Enlil aralarındaki anlaşmazlık yüzünden, Enlil dinlere Enkiyi şeytan olarak sokuyor. Enlil ise hristiyan tanrısı yehova iken, oğlu Adad yahudi tanrısı, diğer oğlu Nanna ise İslam tanrısı oluyor. Enlilin annesi de babası da humanoid olduğu için melez değil. Babası Anu gibi saf kan humanoid. İncildeki göksel babamız dediği babası Anu imiş.


Şu an Illuminati de Enkinin oğlu Mardukun kontrolündeymiş. Marduk M.Ö. 2200'de başa geçip tüm tanrıları kovmuş. Anu ve Enlil plades gezegeninde sürgündeymiş.


Marduk'un babası Enki, annesi ise Damkina. Damkina ise Anu'nun tahttan indirdiği Alalu'nun kızı. Alalu bu kızı Dramin'den yapıyor. Anu tahta geçince Draminden bir çocuk da o yapıyor ve Enki doğuyor. İlk doğan ise Damkina. Damkina ile Enki'den Marduk doğuyor. Humanoidler ataerkil olduğu için ve hem baba hem de anne tarafından soyu Orion kraliçesine dayandığı için Anunakiler arasında ciddi bir prestiji var Marduk'un. Orionda doğsa hiçbir değeri olmayacaktı. Çünkü onlarda kadın değerli erkek ise işçi sınıfıymış.


Enki Damkinadan önce Ninhursagdan erkek çocuk yapıp tahta o şekilde varis bırakmak istiyor. Ancak Ninhursag 8 kız doğuruyor. Enki tutuyor bu sefer kızlarıyla ilişkiye giriyor ancak onlar da her defasında kız doğuruyor. Ninhursag (Ninmah) en sonunda Enki'ye büyü yaptırıyor. Enki pişman olduğunu söyleyince affediyor ve büyüyü bozuyor. Enki, Damkina'ya mecbur kalıyor böylece.


Peki Ninmah neden önemli. O da yine Anu'nun kızı da ondan önemli. Annesi ise Felineli bir varlık olan Ray Sondra. Felineliler hiyerarşide humanoid ve reptoidlerin de üzerindeydi. Felineliler aslan kafalı, insan vücutlu varlıklar. Anu'nun sizin anlayacağınız 3 karısı var. Dramin (Reptoid), Raysondra (Felineli) ve Antu (Humanoid).


Ninhursag'ın (Ninmah) Enlil'den de çocuğu oluyor. Adı Ninurta. Ninurta'nın diğer adları; El-i, ALİ, Allah'ın Aslanı. Annesi aslan kafalıydı ya oğlu da aslan kafalı doğuyor haliyle. Enlil de Allah olduğu için Ninurta da Allah'ın aslanıymış. Ali de o nedenle Allah'ın aslanıymış. Nasıl sağlam senaryo değil mi?


Normalde Enlil dinleri çok tanrılı olarak oluşturmuş. Hangi tarihte bunu yaptı diye defalarca sorduğum halde cevap alamadım maalesef. Güvenirliğini kaybetti benim için.


Torah, thor-ah'tan geliyormuş ve bu ifade Enlilin unvanıymış. Thor boğa, ah ise ay demekmiş. Yani boğa ay. Enlil de tüm humanoidler gibi boğa görünümlü ve boynuzları boğa boynuzu gibiymiş. Peygamberlerin soyu da onlara dayandığı için Musa da boynuzluymuş ama Muhammede gelinceye dek boynuzsuzlaşmışlar.


Marduk başa geçince benden başka tanrı yok diyerek tek tanrılı din sistemini o başlatmış. Tevratı bu doğrultuda değiştirmiş. Fakat elohim gibi kelimeler gözünden kaçmış. Elohim tanrılar anlamına geliyor. Tevratın çok tanrılı din olduğunun ispatlarından biri de bu diyor. Başka şeyler de anlattı ancak her şey aklımda kalmıyor maalesef.


Kurana da şöyle sızmış: Marduk'un Mısır mitolojisindeki adı Ra iken sonra Amon Ra oluyor. Bu, Ra Amon'a sonrasında Ramona, Rahmona derken en sonunda Rahmana dönüşüyor. Allah kelimesini Arap toplumuna unutturup Rahman kelimesini kabul ettiremeyince ister Rahman deyin ister Allah en güzel isimler onundur ayetini gönderiyor. Böylelikle kovduğu tüm tanrıların ismini üzerine almış ve onun için 99 ismi varmış.


Allah Enlil'e tekabül ediyormuş ancak İslam tanrısı olma görevini oğlu Nanna'ya vermiş. Nanna da babası adına tanrıcılık oynayarak Allah ismini kullanmış. Ancak kontrol Mardukta.


Nanna malum Sin. Arapların ay tanrısı.İddialar bana ait değildir. Zaten sorduğum soruların bazılarına cevap alamadığım için güvenirliğini benim için kaybettiğini yazıda anlattım.Video başlığının marduk (rahman) olmasının sebebi önceki videolarda açıklandı. Kısaca: mardukun mısır mitolojisindeki adı Ra Amon Ra oluyor. Amonun nereden geldiğini zecheria sitchin tanrılar ve insanların savaşları kitabında uzun uzun açıklıyor. Amon Ra / Ra Amon / ramon / rahmon / rahman


Anunun oğlu Enlil'in oluşturduğu kutsal kitaplara marduk böylece sızıyor. İnsanlar rahmanı kabul etmeyince ister rahman deyin ister Allah, en güzel isimler onundur ayeti gönderiliyor. İddialar kanal sahibinindir.


Sirius kralı ve humanoid olan anu, orion kraliçesi ve reptoid olan draminle evleniyor ve humanoid reptoid melezi Enki doğuyor. Marduk da Enki'nin oğlu. Enlil ise anu ve anunun kız kardeşi antunun oğlu. Enlil ve marduk arasındaki taht kavgası bin yıllardır devam ediyor.

Hangi ayarı yaparsam yapayım yazılar bulanık. Güya 27 inç ama ekrana yaklaşmak zorunda kalıyorum. Ulan samsung düzgün iş yapsan dişimi kırardım.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/df/cf/8a/dfcf8a80ca60ac17a7ad08e16585dc7d.png&t=0&width=480&text=1

Sinanoğlu der susarım. Mutlaka izleyin.Rna dizilimli aşılar insanlık tarihinde ilk defa uygulanacakmış. Bağışıklığı zayıflatıyormuş. Videoda vahim iddialar var.

Tezgahlanıyor diyorum çünkü coronayı tezgahlıyanların iklim değişikliği yapabilecek teknolojilerinin olduğu bilgisine spekülatif de olsa sahibiz diyor yardımcıoğlu.


Videoda time dergisindeki bir karikatüre dayanarak virüsü insanlığın yeneceği de dile getiriliyor.
https://hizliresim.com/McsTncKonuyla ilgili olarak kafa karışıklığını gidermek adına siyonist kavramını ele almak istiyorum. Siyonist olmak için yahudi olmak zorunlu değildir. İngiltere'nin 1917 yılındaki hristiyan dış işleri bakanı Balfour gibi bir hristiyan da siyonist olabilir. Eski Ahite hristiyan da iman eder ancak bir yahudi gibi iman etmez. Eski Ahite bakış açıları farklıdır.


Fakat siyonizm bazı yahudilerle bazı hristiyanları bir amaç etrafında toplamıştır. Bu bazı yahudilerle, bazı hristiyanlar aslında satanisttir. Talimat doğrudan şeytandan gelmektedir. Siyonistlere şeytan tapıcıları da diyebiliriz.


Hazreti İsa yaşadığı dönemde din adamlarına nasıl seslenmiş, anlaşamadıkları konu neymiş aşağıdaki resimden okuyalım:


https://hizliresim.com/WwMYSu


O zamanın din adamları sineği süzüp deveyi yutuyorlarmış. Tıpkı şimdi orucu nelerin bozduğu konusunda saatlerce konuşup haksızlıklar konusunda tek laf etmeyen din adamları gibi.

Hakkında
Konum: Ankara
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 6.225
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.462
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.045
Konularının görüntülenme sayısı: 549.283 (Bu ay: 2.808)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.398 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.