Yüzbaşı
27 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Değerli Üstadlar ve Değerli Arkadaşlar;

Kızkardeşim kendisine bir araç alacak ve bu iki araç arasında çok kararsız kaldı. Araçlar Hb, otomatik ve benzinli olacak genellike şehir içerisinde kullanacak. Kızkardeşimin 2,5 yaşında bir kızı var ve araçta çocuk koltuğu da kullanılacak. Özellikle arka koltuğa çocuk koltuğunu yerleştirdikten sonra çocuk orada ferah ve geniş bir ortamda rahatça hareket edebilecek mi? Çocuğu koltuğa yerleştirirken rahatça annesi alıp, oturtabilecek mi? Tabiki bir de araçların genel durumları var. Özellikle bu araçları kullanan değerli arkadaşların görüşlerine ihtiyacımız var. Bu araçların artı ve eksi özelliklerini yukarıdaki ihtiyaçlarımız doğrultusunda bizleri aydınlatırsanız çok sevinirim.

Saygılar.
Ekrem Hoca, yerinde ve zamanında müdahale edip en düşük bütçe ile en iyi oyuncuyu getirecektir. Geçen sene transferler için acele edilmedi ve ince eleyip sık dokundu. Ayrıca Alba, orada çok daha az süre alacak ve gittiği takım da yıldızlar topluluğu. Biraz biz çıksak biraz da Alba alacağı ücrette indirim yapsa da yeniden anlaşabilsek.
Değerli arkadaşlar elimde Hong Kong'dan gelen bir telefon var. Telefonu bu adresten görebilirsiniz
http://china-made-wholesale.com/mfu-w7.html
Sorunuma gelince, bu telefonu ben bir süredir kullanıyorum herhangi bir sorun yok ancak, özellikle internet bankacılığı hizmetinden faydalanmak istediğimde, bankanın cep telefonumuza göndermiş olduğu sms ler malesef bana gelmiyor. Herhangi bir kişinin göndermiş olduğu veya avea hattımdan gelen mesajlar çok rahatlıkla geliyor. Sorunu uğraşmalarıma rağmen malesef çözmedim. Bankaların göndermiş olduğu şifre sms lerini nasıl alabilirim. Bu konuda neler yapmam gerekir.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Saygılar.
Değerli arkadaşlar, cep telefonu alacağım. En son bu iki telefondan birisini almaya karar verdim; fakat bu iki telefondan hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Kullanan arkadaşlar acaba bu iki telefon arasından Blackberry yimi yoksa iphone mu önerirsiniz, önerilerinizi nedenleri ile bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılar.
Merhaba arkadaşlar elimde kaon marka bir cihaz var. Emu programı yüklenmiş, emu ye girince şifreleme sistemlerinden, nagra, seca, irdeto ve viacsess i görüyorum. Biss şifreleme sistemini malesef göremiyorum. Cihazıma biss şifreleme sistemini nasıl ve hangi yazılımlarla yükleyeceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Saygılar.

Cihazımın Bilgileri:
Model : KSF-511Z
Last Update : Aug 18 2004
S/W : V02.00.00
H/W : V16.00.A1
Loader : V6.1.8
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 942
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 2.627 (Bu ay: 129)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 361 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.