T

Çavuş
21 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, ilgili arkadaşların konu hakkında tavsiyelerine ihtiyacım var.

Gece gündüz demeden güzel kareler yakalayabileceğim kaliteli bir makine arıyorum. Boyutları ve fiyatları sebebiyle Slr tipi makine düşünmüyorum.

Hangi marka ve model tavsiye edersiniz? Canon Powershot sx520 hs modeli ilgimi çekmişti fiyat performans olarak nasıldır artıları/ eksileri nelerdir, önerir misiniz?
Merhabalar;

Quantum explorer serisi exg406 modeli saatim tarihini ayarlamak için vidalı ayar pimini açtım ancak bir türlü kapatamadım. Kapattığımı sansam bile ufak bir sarsıntı karşısında vidayı atıyor.

Çalışmasında herhangi bir sıkıntı yok ancak vida kapanmadığı için en ufak su ile temasta içine su alacak. Daha öncesinde ayarlamak için pimi pek çok kez açtım kapattım. ancak kullanmaya başlayalı 5 ay oldu olmadı bile.

Bu durumda benim garantiye göndermeden yapabileceğim birşey var mı?

Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla
selamlar arkadaşlar

başlıkta da yazdığım gibi makul ölçülerde şarj sıkıntısı olmayan, fiyat / performansı iyi olan uzun ömürlü bir telefon arıyorum.

genel anlamda oyun için kullanmayıp çok fazla uygulama kullanma durumum da yoktur.

amacım daha çok radyo, müzik dinlemek arada sırada foto çekimi yapmak mail kontrolü ve arada döküman okumaktır.

aklıma gelen ve bir süredir araştırdığım modeller

htc one mini ( aslında en beğendiğim tel olmakla birlikte fiyatının yüksek oluşu ve kronik problem olması konusunda çekincelerim var)

samsung s4 mini ( içlerinde şarj konusunda en iyi bu var sanırım. ancak zamanla telefonda kasılmalar olabileceği söyleniyor.)

nokia lumia 820 (bu aralar 850- 900 tl gibi fiyatıyla, aklıma en yatan telefon ancak şarjının az gittiği konusu ve bir takım reset sorunundan bahsediliyor forumda buda beni endişelendiriyor)

nokia lumia 525 ( tam bir f/p telefonu olmakla birlikte kamerası az daha iyi olsa kesin alırdım diyebileceğim)

yazdığım bu telefonlar hakkında ne düşüyorsunuz, ayrıca bunlar veya başka telefonlar hakkında ne önerirsiniz.

yorumlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
öncelikle babam arabasını yenileyecek ve bende biraz bu konuda fikir edinmek istiyorum
biraz araçlara baktık ama benim yönlendirmem de önemli
şimdik ben bir kaç araç arasında kaldım
1- megane 1.5 dci
2- corrolla 1.4d (güncel kasa)
3- focus 1.6 tdci
öncelikle bu araçlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim
hangisi daha konforludur hangisinin servisi iyi falnn...
şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 94
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.204 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.