Yüzbaşı
17 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 387 (Bu ay: 16)
Gönderileri
Arkadaşlar kişisel arabamizla gitmek içinde izin almanız gerekiyor mu
her aradığımda içerden resetliyorlar bi halt değişmiyor artık aramaktan usandım bıktım bu kadar rezil bi firma görmedim.Baana satarken 16 mb destekliyor ama tam verim alamazsınız 15 mb alırsınız dendi 8 aydır kullanamadığım internete para ödüyorum lanet olsun burunlarından çoluklarından çocuklarından çıksın o paralar
3 tane kedim var evde beslediğim kedi besleyenler bilir mama ve kum malesef çok kokuyor özellikle böyle yaz aylarında çok pis koku oluyor evde,misafir çağırmaya utanıyor insan.Eski evde sıkıntı yoktu bahçe katı olduğu için bahçeye yapmıştım ancak yeni taşındığım ev 1.kat malesef öyle bi imkanım yok

5 metrakarelik bi ebeveyn banyosu var kedilerin mamasını ve kumunu oraya koymaya düşünüyorum,ancak burayı nasıl havalandırabilirim

Odanın kapısı sürekli kapalı olacak ve kapıya kedi kapısı yapıcam

Aklıma şunlardan almak geliyor https://www.tekzen.com.tr/kampa-aircol-200-ms-kare-sac-govdeli-aksiyel-fan-2000-devir-900-mh-2815885
ama cam buna dayanır mı bilmiyorum sizce yeterli olur mu

Ya da şu ev oda hava temizleyiciler var ama onlar ne derece başarılır olur bilmiyorum birde filtresi ıvırı zıvıır uğraşmak istemiyorum,alternatif fikirlere açığım bu işten anlayan eden varsa yazsın lütfen
95 bine 2016 Megane 4 GT line 20 bin km'de hasarsız boyasız alinir mi ? Otamatik istiyordum ama bu aracıda kaçırmak istemiyorum
Arkadaşlar bu karakol baskını filan muhabbeti nedir ? 2017 den bı haber var karakolda polise bağırıyor sebebi ney ?
Bu şekilde yurtdışına çıkabilir miyim acaba ? Kimliğim eski ama pasaportum yeni olucak
2,3 hafta önce koltuk aldım bu siteden.Ama kargo 8 gün olmasına rağmen yola çıkmadığı için iptal ettim geçen ayın 24'ünde.Para iade edilmedi 24 ünden beri edilir diyip üstüne düşmedim.Neyse bugün Evidea tarafından arandım adam dedi iptal ettiğiniz ürüne istinaden arıyorum,iyi ne güzel diye düşündüm herhalde iadeyi geçtiler onu haber veriyorlar.

Kısaca dialog şöyle;
Adam: İsterseniz o fiyatlar başka koltuklarımız var
Ben: Yok aldım ben koltuk
Adam: Peki hayırlı olsun ama şimdi biz size iade yaparsak 10 iş günü beklersiniz bankadan dolayı,onun yerine size tüm ürünlerde geçerli 845 lira hediye çeki vereyim ben
Ben: (Bağrarak)Saçmalamayın ne hediye çeki,paramı verin
Adam:Kızmayın ben sizin için söyledim,sizi düşerek
Ben : Abicim söylediğin şeyin hiç bi mantığı,akla yatkın tarafı avantajı yok paramı verin
Adam:O zaman 865 lira hediye çeki vereyim
Ben: Paramı ver kardeşim,zaten normal bi site olsaydınız şu an param hesabıma geri dönmüştü
Adam : Alakası yok banka kaynaklı,ben şimdi iadenizi onaylıyorum hesaptan kontrol edebilirsiniz
Ben: Tamam

Şimdi hesaba bakıyorum iade filan gerçekleşmemiş.Ruh hastası manyak herifler nasıl bi rahatlık bu,yarın arayıp ana avrat sövücem sırasıyla hepsine
İşssizim çok uzun zamandır ama kendimde nakit akışım var mesela sadece son 3 ayda hesabıma giren para 97 bin çıkan 93 bin her zaman bu kadar yüksek olmasada aylık 10 bin girdi çıtkı oluyor sürekli fatura ödüyorum bankadan üstüme ev var,onun dışında ek kartım var ama kredi kartı vermiyorlar.İlla çalışmam mı lazım kredi kartı alabilmek için ?
arkadaşlar sitenin içinde benim oturduğum bina değilde,yan binanın bodrumunda bi yavru kedi gördüm.Annesi 5 gün önce öldüğü için büyük ihtimalle çok acıktı ve cama çıkmaya cesaret etti 3 gün önce fark ettiğim için hayvancağızı ucu ucuna yetiştim biraz daha aç kalsaydı ölürdü büyük ihtimal.Hemen gidip yaş mama aldım veterinerden püre şeklinde olanlardan bodruma bıraktım butik site olduğu için herkes birbirini tanıyor o yüzden yan binanın bodrumuna girip çıkmam sıkıntı olmuyor ama 3 gündür yemek vermeme rağmen bana güvenmiyor büyük ihtimal ile çünkü görür görmez deliğe saklanıyor bende ürkütmemek için sadece yemek ve suyunu tazeleyip gidiyorum ama dediğim gibi yan binada ve yakında sıkıntı çıkarabilirler kedinin güvenini kazanarak kendi binamın bodrumuna almak istiyorum.daha öncede orada yavru büyütüp sitenin bahçesinde bakmaya devam ettim.Ama nasıl güven kazancağımı bilmiyorum belli ki ilk defa bi insan ile karşılaşıyor,bu konuda ne yapabilirim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Oyun Platformu
PS3
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.602
İkinci El Bölümü Mesajları: 265
Konularının görüntülenme sayısı: 106.886 (Bu ay: 1.037)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.825 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.